آموزش کف بینی: معرفی تپه هوسرانی

در قسمت هفتم آموزش کف بینی می خواهیم در مورد خصوصیات فردی و شخصیتی افرادی دارای تپه هوسرانی برجسته صحبت کنیم و با هم ببینیم این افراد چه ویژگی هایی دارند و باید مراقب چه مسائلی در زندگی خود باشند. جهت آشنایی بیشتر با این تپه در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

شخصیت افراد دارای تپه هوسرانی برجسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ویدئوها، تصاویر و مطالب بیشتری از آموزش کف بینی قرار می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید.  به طور کلی برجسته تر بودن این تپه های تپه های دیگر، نشان دهنده این است که دارنده چنین تپه ای بر کف دست، اهل خوشگذرانی، هوسرانی، هوی پرستی و عیش و نوش است. اگر تپه هوسرانی برجستگی اش زیاده از حد نباشد و خوشریخت هم باشد، در صورتیکه دارنده آن زن باشد، نشانه این است که آن زن اهل دلبری و محبوب شدن و ناز و غمزه است و در عین حال آدمی است مهربان و نیک طبع.

اگر صاحب آن مرد باشد، نشانه هوی پرستی و هوسرانی است همراه با مهربانی و خودشیرینی. اگر این تپه بیش از حد برجسته باشد نشان دهنده این است که دارنده آن بسیار هوی پرست و هوسران و عشرت طلب است. بویژه اگر صاحب آن زن باشد نشانه بی ننگ و عار بودن است. پس به دارندگان چنین تپه ای هشدار می دهیم که: جلوی نفس اماره خود را بگیرید!

اگر تپه هوسرانی فرو رفته باشد، نشان دهنده دلسردی، گریز از شادی، بی دل و دماغی، سستی و بی حالی صاحب آن است. اگر روی این تپه خطوطی چهارگوشه (=مربع) شکل دیده شود بدون آنکه کنار یا نزدیک آن نقش ستاره باشد، چنین تپه ای نشانه رفتار پسندیده و خوشرویی و مهربانی صاحب آن است. اگر روی این تپه را هیچ خط و نقشی نپوشانده باشد، نشانه آزرم و شرم و پاکدامنی صاحب آن است. همچنین دارنده چنین تپه ای احتمال می رود که زندگی کوتاهی داشته باشد.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

اگر روی این تپه خطوطی به شکل سه گوشه (=مثلث) دیده شود، نشان دهنده این است که دارنده آن آدمی با هوش و تیز فهم و با ادب است. اگر صاحب آن زن باشد در عین دارا بودن صفات بالا، از دلبری و عشوه گری نیز بسیار خوشش می آید. اگر روی تپه هوسرانی نقش یک صلیب خوشریخت با شاخه های راست دیده شود، نشانه این است که دارنده آن در عین آنکه هوسران است، آدم روی هم رفته خوبی هم هست.

خواندن
آموزش کف بینی: آشنایی با تپه تجارت

اگر روی این تپه نقش یک صلیب بدریخت و با شاخه های نامرتب دیده شود، نشان دهنده پیش آمدی بد در زندگی صاحب آن است. پس به چنین آدمی سفارش می کنیم که: در زندگی با احتیاز و دوراندیشی گام بردار! اگر روی این تپه، نقطه آبی رنگ دیده شود، نشانه زخم شدید و اگر آن نقطه کبود یا سیاه باشد، نشانه بیماری عصبی است.

آدمی با چنین تپه و علائم، هم باید از نظر مراقبت های پزشکی بخود برسد و هم از نظر رفتن پیش پزشک متخصص اعصاب. اگر روی این تپه، خطوطی باشد که روی هم تشکیل نقش شطرنجی راه بدهند، نشانه این است که دارنده آن آدمی نفس پرست و هوسران است. به چنین آدمی هشدار می دهیم که: از هوسرانی و نفس پرستی پرهیز کن!

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]