چه می شود اگر انسان فقیر احساس فقر نکند؟

تا به این به این فکر کرده اید که اگر انسان فقیر حس فقر نداشته باشد، این تغییر احساس و نگرش چه تاثیراتی می تواند در زندگی او داشته باشد؟ به نظر شما چه خواهد شد اگر این نگرش تغییر کند؟ ابتدا کمی به این سوال فکر کنید و از سمت خودتان به آن پاسخ دهید، سپس در ادامه پاسخ ما را در این مورد بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro هر روز آموزش ها و تکنیک هایی برای جذب خواسته ها و رسیدن به موفقیت معرفی می کنیم. حتما ما را در این پیج دنبال کنید. با داستانی این موضوع را آغاز می کنیم.

جری: اگر دیگران خودشان را با ما مقایسه کنند و به این نتیجه برسند که ما فقیر هستیم و ما خودمان چنین احساسی نداشته باشیم، پس در جایگاه کمبود قرار نداریم و می توانیم خیلی سریع فراوانی را وارد زندگی خود کنیم، درست می گویم؟

آبراهام: درست است. نظرات دیگران هیچ تاثیری بر نقطه جذب شما ندارد. با این حال نظرات آن ها شما را اذیت می کند. مقایسه کردن زندگی و تجربیات خود با دیگران و رسیدن به این نتیجه که آن ها از شما موفق تر هستند و یا شما حس می کنید انسان فقیر هستید، موجب می شود تا احساس کمبود در شما چند برابر گردد و باعث می شود که احساس کنید از آنها پایین تر هستید.

مقایسه کردن شرایط مالی دیگران با خود نیز باعث نمی شود تا رفاه و ثروت بیشتری جذب کنید چون به هر چیزی که فکر کنید آن را دریافت خواهید کرد چیزی که جذب و یا از خود دور می کنید هیچ ربطی به کارهایی که دیگران می کنند ندارد. احساس ثروتمند و در رفاه بودن حتی اگر با وضعیت کنونی شما همخوان نیست، رفاه بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. هرچه مراقب احساستان نسبت به پول باشید بیشتر به نفع شماست تا اینکه به کارهای دیگران توجه کنید.

پیشنهاد می کنم: از دیدگاه قانون جذب احتیاج داشتن به پول آن را جذب نخواهد کرد

اجازه جاری شدن پول در تجربه شما آنطور که مردم فکر می کنند به چیز زیادی احتیاج ندارد. تمام چیزی که احتیاج دارید رسیدن به تعادل ارتعاشی در افکار شماست. اگر پول بیشتر می خواهید و شک دارید که به آن می رسید شما در تعادل نیستید. اگر پول بیشتر می خواهید و باور دارید که ثروتمند بودن کار درستی نیست شما در تعادل نیستید. اگر پول بیشتر می خواهید و از افراد ثروتمندی که می بینید خشمگین هستید شما در تعادل قرار ندارید.

وقتی احساس بی کفایتی، ناامنی، حسادت، خشم، بی عدالتی، انسان فقیر بودن و… دارید سیستم راهنمای احساسی تان به شما می گوید که در هماهنگی با خواسته خود قرار ندارید. اکثر مردم هیچ تلاشی نمی کنند تا در زمینه ی پول با خواسته خود هماهنگ بشوند. بلکه سالهای سال و یا حتی کل زندگی خود را صرف این می کنند تا بی عدالتی ها را ببینند، از درست و یا غلط بودن صحبت کنند و تلاش می کنند برای جاری شدن پول در میان مردم قانون تعیین کنند. در حالیکه به جای کنترل شرایط خارجی با تلاش بسیار کم می توانند نتایج بسیار بزرگی به دست بیاورند.

خواندن
چگونه می توانم اجازه ورود پول بیشتر به زندگی ام را بدهم؟

هیچ چیزی مهمتر از احساس خوب نیست چرا که وقتی حال خوب دارید، در هماهنگی کامل با بخش بزرگتر خود (وجود درونیتان) هستید. بسیاری باور دارند تلاش زیاد و سختی کشیدن نه تنها برای موفقیت لازم است بلکه راهی شرافتمندانه برای زندگی کردن است. درست است که سختی کشیدن باعث می شود شما بفهمید که چه خواسته ای دارید اما تا زمانی که احساس درگیری و سختی کشیدن را رها نکنید به خواسته خود نخواهید رسید.

بسیاری از مردم احساس می کنند که باید ثابت کنند با لياقت و ارزشمند هستند و تنها با انجام این کار است که به آنها پاداش داده می شود. می خواهیم بدانید که شما همیشه ارزشمند بوده و هستيد و اثبات این موضوع نه ممکن است و نه احتیاجی به آن دارید. چیزی که برای رسیدن به پاداش و با نتیجه ای که می خواهید مهم می باشد این است که با جوهره خواسته و نتیجه دلخواه خود هماهنگ شوید.

خواندنی: پول و فقر هیچ کدام موجب شادی یا غم نمی شوند

باید ابتدا خود را به هماهنگی ارتعاشی با خواسته خود برسانید، میدانیم که کلمات چیزی را یاد نمی دهند و می دانیم که گفتن آگاهی های ما در مورد قوانین جهان هستی و ارزشمند بودن شما الزاما بدین معنی نیست که شما با خواندن آنها متوجه ارزش خود می شوید. اما اگر به موضوعات توجه کنید و آنها را به کار ببرید بدون شک کائنات به ارتعاشات بهبود یافته شما پاسخ می دهد و با نتایجی که به دست می آورید وجود این قوانین به شما ثابت می شود.

برای اینکه به شما ثابت شود انسان ارزشمندی هستید و این توانایی را دارید تا خواسته های خود را بیافرینید به زمان طولانی و به کار گیری عمدی و زیاد این قوانین احتیاجی نیست. مهم ترین دلیلی که مردم احساس با ارزش بودن نمی کنند و یا احساسات منفی همانند انسان فقیر بودن دارند، این است که نمی توانند برای رسیدن به خواسته شان راهی پیدا کنند و به اشتباه فکر می کنند کسی به غیر از خودشان مخالف این موضوع است و از دادن پاداش و خواسته آنها مضایقه می کند.

این مسئله به هیچ وجه درست نیست شما خالق تجربیات خود هستید چنین جملاتی را با خود بگویید:

  • می خواهم بهترین خودم باشم.
  • می خواهم در هماهنگی کامل با بهترین چیزهایی که در ذهن دارم زندگی کنم و آن ها را داشته بشم.
  • می خواهم در این بدن فیزیکی در هماهنگی کامل با بهترین شیوه زندگی که وجود دارد باشم.

اگر این جملات را بیان کنید و هر وقت حس خوبی داشتید دست به عمل بزنید، همیشه به جلو حرکت می کنید و در هماهنگی با خواسته های خوبتان قرار می گیرید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]