از دیدگاه قانون جذب احتیاج داشتن به پول آن را جذب نخواهد کرد

متاسفانه بسیاری از افراد در مورد رابطه بین قانون جذب و جذب پول برداشت اشتباهی دارند و فکر می کنند احتیاج داشتن به پول یک عامل قوی برای جذب آن است. در پاسخ به این افراد باید بگوییم سخت در اشتباهید و این تفکر به هیچ عنوان همسو با قانون جذب نیست. اگر این جمله برایتان عجیب است، در ادامه با ما همراه شوید تا برایتان شفاف تر شود.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما بهترین تکنیک های جذب پول و ثروت در زندگی را آموزش می دهیم. برای شفاف شدن این موضوع که احتیاج داشتن به پول به هیچ عنوان عاملی برای جذب آن نیست و از نظر قانون جذب نیز این تفکر اشتباه است، به داستانی از کتاب پول و قانون جذب می پردازیم. در ادامه این داستان را با هم می خوانیم.

جری: زمانی که به مردم کمک می کردم تا به موفقیت های مالی برسند موضوعی مرا بسیار ناامید می کرد و آن این بود: افرادی که احتیاج زیادی به پول داشته اند موفقیت مالی چندانی به دست نیاوردند و برعکس کسانی که احتیاج زیادی به آن نداشته اند پول بیشتری به دست می آوردند. این مسئله برای من یک عقبگرد به حساب می آمد، کسانی که پول می خواستند می بایست تلاش بیشتری می کردند تا بتوانند موفق شوند!

آبراهام: هر کسی که در جایگاه کمبود قرار داشته باشد صرف نظر ازعملی که انجام می دهد کمبود بیشتری را جذب می کند، احساسات قدرتمند شما بسیار قوی تر از عملی که انجام می دهید هستند. هر عملی که از جایگاه کمبود انجام شود نتیجه ای نخواهد داشت. هر فرد به هر میزانی که حس احتیاج داشتن به پول را در زندگی خود ندارد، به همان میزان هم در جایگاه کمبود قرار ندارد و هر عملی که انجام می دهد برایش سودمند است.

پیشنهاد می کنم: جذب پول و تجلی و تجربه فراوانی

تجربه شما مثل هر تجربه دیگری در هماهنگی کامل با قانون جذب است. کوچکترین نشانه و دلیلی در این جهان وجود ندارد که در تضاد با این صحبتها باشد.

جری: موضوع دیگری که متوجه شدم این بود، افرادی که موفقیتهای مالی زیادی نداشتند و خیلی علاقه مند به شنیدن این موضوعات نبودند. باوری در آنها وجود داشت که پول بد و کثیف است. و بهترین کار در نظر آنها این بود که در همان وضعیت بمانند حتی اگر پول زیادی هم نداشته باشند.

پول کثیف

آبراهام: علت اینکه بسیاری از افراد به این جایگاه میرسند که دیگر خواسته ای ندارند این است. آنها خواسته هایی داشتند، خواسته هایی داشتند و خواسته هایی داشتند اما متوجه این نبودند که هر موضوعی از دو بخش تشکیل شده است و بیشتر توجه خود را به نداشتن و کمبود خواسته خود داده اند، به همین خاطر کمبود بیشتر را جذب می کردند و در نهایت خسته و فرسوده می شدند.

خواندن
کتاب نور شفابخش درون «نسخه انگلیسی»

وقتی شخصی خواسته ای دارد و بر بخش کمبود و نداشتن آن تاکید می کند برای او داشتن خواسته خوشایند نیست و با خود می گوید: چیز دیگری نمی خواهم چون هر موقع این کار را کردم همیشه ناراحت و اذیت شدم پس همان بهتر که از ابتدا خواسته ای نداشته باشم. این تفکر در بین اکثر افراد وجود دارد و همین عامل یکی از بزرگترین موانع جذب خواسته ها است.

حس احتیاج داشتن به پول از دیدگاه قانون جذب یک حس کمبود است

دقیقا در مورد پول هم همین مسائل وجود دارد. هنگامی که شما در زندگی خود حس احتیاج داشتن به پول را دارید، در حقیقت حس کمبود را در خود به وجود آورده اید و از دیدگاه قانون جذب شما این کمبود را جذب می کنید. پس به مرور اذیت و ناراحت می شوید و در نتیجه دست از خواسته تان می کشید و این امر همان چیزی است که مانع جذب پول در زندگی شما می شود.

نوع فکر کردن به خواسته در جذب آن بسیار موثر است. همیشه در مطالب متافیزیک وبسایت سینرژی به شما می گوییم که باید مراقب افکار و ارتعاشات آن باشید. هر فکری را نباید در سر خود بپرورانید. گاهی اوقات حتی متوجه تفاوت فکر کمبود و منفی با فکر مثبت نمی شوید و دیدگاهتان پیش خودتان این است که افکار درستی برای رسیدن به خواست ها انتخاب کرده اید، در حالی که این افکار کاملا عکس خواسته های شما قرار دارند!

پس مهم ترین کاری که باید در این مورد انجام دهید، تغییر نگرش و تفکرتان نسبت به خواسته هایتان است. هیچ وقت نباید خواسته های زندگی خود را به چشم نیاز ببینید و به صورت یک احتیاج به آن ها بنگرید. این امر بدون شک نتیجه ای جزء جذب منفی نخواهد داشت و شما محدودیت ها و کمبودهای خود را دائما در سرتان می پرورانید و آن ها را هم جذب می کنید. پس هرگز احتیاج داشتن به پول با خواستن پول برابر نیست و از نظر ارتعاشی هم، این دو تفکر تفاوت بسیاری با هم دارند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]