آیا سخت تلاش کردن هنوز هم کافی نیست؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده که با وجود سخت تلاش کردن اما به خواسته و هدف خود نرسیده باشید و در مقابل کسانی که به چیزهایی که شما می خواهید برسید، رسیده اند، حالت عصبانیت و خشم بگیرید، اما آیا دلیل موفق نشدن ما دیگران هستند؟ آیا تلاش های ما قرار است همیشه به شکست تبدیل شود؟ در این مطلب می خواهیم به پاسخ این پرسش ها بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

هنگامی که شما همه کارهایی را که باید انجام می دهید و تمام تلاش را خود می کنید تا به موفقیت برسید اما این اتفاق نمی افتد، طبیعی است که حالت تدافعی بگیرید و حتی از کسانی که توانسته اند به موفقیتی که خواهانش هستید برسند عصبانی باشید. احتمالا هم با خود می گویید سخت تلاش کردن بی فایده است و  آنها چیزی را دارند که همواره از شما دور می شود و دیدن این صحنه بسیار دردناک است.

وقتی به جایی می رسید که به کلی موفقیت مالی دیگران را زیر سؤال می برید، نه تنها این موفقیت به سمت شما نمی آید، بلکه حق خدادادی خود را نیز برای داشتن سلامتی و شادی فراموش می کنید. بسیاری از افراد نتیجه گیری غلطی دارند و می گویند که در این محیط فیزیکی وابسته به دیگران هستند و این دیگران اند که با تبانی اجازه رسیدن به موفقیت را به آنها نمی دهند و به همین دلیل سخت تلاش کردن برای ما فایده ای ندارد!

پیشنهاد می کنم: او برای داشتن پول سختی نکشید

این افراد با همه وجود باور دارند که تمام تلاششان را کرده اند و علت عدم موفقیت شان وجود نیروهای ناشناخته (تاثیرات خصمانه) ای ست که آنها را از دستیابی به موفقیت محروم می کند. اگر به خواسته های خود نمی رسید و یا تجربیاتی دارید که دوست دارید حذفشان کنید، به شما اطمینان می دهیم که به خاطر این دلایل نیست.

هیچ کس نه توانسته و نه می تواند شما را از موفقیت محروم کند و یا شما را به آن برساند. موفقیت شما به خودتان بستگی دارد و در کنترل شماست. برای همیشه به شما می گوییم که دستیابی به موفقیت در کنترل آگاهانه و عمدی شماست.

خواندن
داشتن حس خوب همان چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم

پس همیشه به یاد داشته باشید که سخت تلاش کردن تنها بخشی از مسیر شما برای رسیدن به موفقیت است. بخش دیگر و البته مهم این مسیر، داشتن کنترل آگاهانه بر روی خواسته های خود است. هرگز کسی نمی تواند مانع موفقیت شما شود مگر آنکه خودتان بخواهید. هیچ نیروی ناشناخته ای هم در این مسیر وجود ندارد. پس از خشم و عصبانیت نسبت به دیگران دست بردارید و با دیدی درست به مسیر خود ادامه دهید.

هر چیزی که درخواست کنم به دست می آورم

اکنون زمان آن رسیده است که به ماهیت حقیقی وجود خود بازگردید و با تشخيص خواسته های خود از طریق تجربه های زندگی تان آگاهانه موفقیت را زندگی کنید. بنابراین همانطور که هم اکنون شما آگاهانه و عمدی خود را آرام می کنید، نفسی عمیق می کشید و این مطالب را پیوسته می خوانید، به آرامی اما بدون شک یاد می گیرید که چگونه تمام موفقیت ها می آیند، چون شما عميقا این موضوع را درک کرده اید.

قوانین جاودان جهان استوار و قابل اعتماد هستند و همواره هدفشان گسترش این جهان و شادی است. این قوانین در قالب هایی قدرتمند از ادراک به شما ارائه می شود و در ابتدا کم کم از درون تان آغاز و صفحه به صفحه گسترده تر می شود تا اینکه با یادآوری قدرتی که جهانیان را خلق می کند، دوباره علت (وجود) و قدرت شخصی خود را پیدا می کنید.

اگر واقعیت زمان-مکانی شما بتواند خواسته ای را به شما الهام کند، پس قطعا می تواند آن خواسته را به شکلی کامل و رضایت بخش برایتان فراهم کند. این قانون است.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]