افکار جایگزین: ابزاری قوی برای رسیدن به خواسته ها

چه می شود اگر شخص فقیر از انسان ثروتمند انتقاد کند؟ شاید این سوال با صحبت در مورد افکار جایگزین ارتباطی نداشته باشد، اما داستانی را می خواهیم تعریف کنیم که با همین سوال ساده، می توانید به اهمیت تفکر جایگزین در زندگی تان پی ببرید. این داستان را تا انتها بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

این داستان نقلی از کتاب ثروت و قانون جذب است. جری: وقتی کوچک بودم بیشتر با آدم های فقیر در ارتباط بودیم و همیشه کسانی را که ثروتمند بودند مسخره می کردیم. برای مثال کسانی که ماشین های گران قیمت سوار می شدند و وقتی بزرگ شدم دوست داشتم که من هم چنین ماشینی داشته باشم اما نمی توانستم این موضوع را قبول کنم چون احساس می کردم که مردم همانطور که دیگران را مسخره می کردم مرا هم مسخره خواهند کرد. بنابراین ماشین پایین تری خریدم اما تنها دلیلی که توانست مرا متقاعد کند که سوار ماشین گرانقیمت شوم داشتن افکار جایگزین بود.

مثلا گفتم: با خریدن این ماشین عده زیادی شغلی خواهند داشت، با خرید من افرادی که بخشها و وسایل مختلف این ماشین مثل چرم، آهن، شیشه و… را تأمین می کنند درآمد خواهند داشت، و با این افکار توانستم آن ماشین گران قیمت را بخرم. متوجه شدم که افکار جایگزین اجازه رسیدن به خواسته ام را به من دادند.

فرایند افکار جایگزین بسیار مؤثر است

آبراهام: فرایند افکار جایگزین بسیار مؤثر است. اگر به دنبال احساس خوب باشید به تدریج افکار بیشتری پیدا می کنید که این احساس را به شما بدهند و بیشتر با خواسته خود هماهنگ می شوید و از مقاومتی که جلوی داشتن شرایط بهتر را می گیرد رها می گردید. توجه به نظرات مخالف دیگران برای شما هیچ نتیجه ای ندارد چراکه موجب ناهماهنگی در درون شما می شود و جلوی اتفاق های خوب را می گیرد.

خواندن
آیا تمام شکل های مرگ گونه ای از خودکشی هستند؟

همیشه افرادی هستند که با شما مخالفت کنند و توجه به آنها باعث می شود تا از لحاظ ارتعاشی با خواسته خود ناهماهنگ بشويد. همیشه به سیستم راهنمای احساسی خود توجه کنید، ببینید چه احساسی دارید تا متوجه درستی خواسته ها و رفتارتان بشوید. بدون در نظر گرفتن اینکه شما کدام بخش از خواسته خود را انتخاب کرده اید همیشه کسی هست که موافق شما نیست. و به همین خاطر است که ما به شدت تاکید می کنیم هدف اصلی شما پیدا کردن هماهنگی با خود واقعیتان است.

اگر شما به خودتان اعتماد کنید و به آگاهی بسیار قوی که در طول زندگی به دست آورده اید باور داشته باشید و به احساس خود به عنوان راهنمایی که درستی و نادرستی کارهایتان را نشان می دهد ایمان بیاورید، دارید از سیستم راهنمای خود به شکل درستی استفاده می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]