فقط روی خواسته خود تمرکز کنید

جمله ای وجود دارد که می گوید جنگ علیه جنگ یعنی جنگ. اما چرا در جایی که می خواهیم در مورد رسیدن به خواسته هایمان حرف بزنیم، باید چنین جمله ای گفته شود؟ در ادامه در این باره بیشتر توضیح داده ایم، پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

شناخت اینکه شما خالق تجربیات خود هستید و یادگیری هدایت افکار به شکل عمدی، موجب می شود تا باورها و افکار بیشتر مردم تعديل و تنظیم گردد. چون اغلب مردم فکر می کنند به واسطه عملی که انجام می دهند خواسته های خود را به دست می آورند. شما نه تنها عمل گرا هستید بلکه باور دارید اگر بر چیزهایی که می خواهید فشار وارد کنید از مسیرتان خارج می شوند.

برای همین است که جنگ علیه فقر، مواد مخدر، ایدز و تروریسم را به راه انداخته اید، اما این باور مخالف قوانین کائنات است. و نتیجه ای هم که می گیرید کاملا متفاوت از باور شماست چراکه تمام این مبارزه ها بزرگتر و بزرگتر می شود. توجه به چیزی که نمی خواهید موجب بیشتر و نزدیک شدن آن به شما می شود. پس توجه خود را به خواسته ی خود متمرکز کنید تا به شما نزدیک تر شود.

فقط روی خواسته خود تمرکز کنید

وقتی در حال خوب هستید و این جملات را می گویید من به دنبال فراوانی هستم و به قوانین کائنات و جهان اعتماد میکنم خواسته های خود را مشخص کردم و حالا آرام میگیرم و اجازه می دهم که این خواسته ها وارد زندگی من به شوند با گفتن این جملات خواسته شما محقق خواهد شد. هر چه به مسائل مالی خود به چشم مشکل نگاه کنید ثروت را از خود بیشتر دور می کنید اما اگر نسبت به آن احساس راحتی کنید اجازه ورود ثروت را در زندگی خود می دهید. واقعا به همین سادگی است.

خواندن
معرفی سیاره حاکم بر روز و ماه تولد و ارتباط آن با چاکراها

زمانی که با دیدن موفقیت های مالی دیگران احساس خوبی در خود ندارید، این احساس بدین معنی است که اجازه ورود فراوانی به تجربیات زندگی تان را نمی دهید. با این احساس منفی خود را از پول دور می کنید. اما اگر درک کنید که جذب مالی دیگران به شما هیچ ارتباطی ندارد و اینکه مهمترین کار شما تفكر و صحبت کردن و انجام دادن کاری است که احساس خوبی به شما می دهد، نه تنها در هماهنگی با خواسته خود قرار می گیرید و پول را جذب می کنید، بلکه موضوعات دیگری را که برایتان مهم است، وارد تجربیات زندگی خود می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]