آیا می توان بدون داشتن استعداد موفق بود؟

این سوالی است که ذهن همه ما را درگیر خود کرده. اصلا داشتن استعداد در موفقیت چقدر تاثیر دارد؟ آیا این عامل، یک عامل خیلی مهم برای موفقیت است یا فقط یک ابزار کمک کننده است و اگر نباشد هم فرقی نمی کند؟ اگر شما هم می خواهید پاسخ این سوالات را بدانید، با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro روزانه مطالب رایگان برای کمک به تقویت افکار شما برای رسیدن به خواسته هایتان منتشر می کنیم. حتما ما را فالوو کنید. به مکالمه بین جری و آبراهام، شخصیت های کتاب پول و قانون جذب می پردازیم تا از دید این دو، داشتن استعداد را به عنوان یک عامل برای موفقیت بررسی کنیم.

جری: داشتن استعداد، مهارت و یا توانایی چه نقشی در جذب پول و ثروت در زندگی های ما دارد؟

آبراهام. بسیار کم! تمام مواردی که گفتید مربوط به عملگرا بودن شماست و در چیزهایی که جذب می کنید نقش دارد اما نقش آن بسیار جزئی می باشد. افکار و جملات (جملات افکاری هستند که بیان می گردند) شما هستند که موجب رسیدن به خواسته هایتان می شوند، نه لزوما استعداد شما.

جری: یعنی افرادی که هیچ استعداد و یا مهارتی ندارند که از آن پول در بیاورند هم می توانند فراوانی مالی را در زندگی خود تجربه کنند؟

بدون داشتن استعداد و مهارت هم موفقیت وجود دارد

آبراهام. دقیقا. اما این افراد خود را با دیگران مقایسه می کنند و به این نتیجه می رسند که از داشتن استعداد و مهارت محروم اند و بعد احساس ضعف و کمبود می کنند و با احساسات منفی که در خود ایجاد می کنند جلوی تحقق خواسته های خود را می گیرند. ارزشمندترین مهارتی که شما باید آن را داشته باشید و توسعه دهید این است: افکار خود را به سمت خواسته خود هدایت کنید؛ تمامی شرایط را به سرعت بسنجید و سریعا متوجه می شوید که خواسته شما چیست و بعد تمام توجه خود را به آن بدهید.

خواندن
چگونه می توانم درد و رنج دیگران را احساس نکنم؟

نتایح فوق العاده ای که از این مهارت خواهید گرفت قابل مقایسه با نتایجی که از عمل خود می گیرید، نیست. در نهایت بهتر از این موضوع را هم بدانید که مهارت اساسا اکتسابی است و شما بعد از پی بردن به خواسته خود، می توانید به دنبال یادگیری و کسب مهارتی باشید که به عنوان ابزار به شما کمک می کنند تا به خواسته تان برسید. اگر هم مجددا نگران نداشتن یا داشتن استعداد در زندگی خود هستید، این موضوع را فراموش نکنید که استعداد هم تنها یک ابزار اضافه و کمک کننده است و به هیچ عنوان عامل اصلی موفقیت نیست و حتی در دسته عوامل مهم هم جایی ندارد.

پس به شما پیشنهاد می کنیم به جای آن که در قدم اول افکار خود را به داشتن استعداد یا مهارت معطوف کنید، ابتدا به این فکر کنید که چه چیزی می خواهید و چگونه می توانید فکرتان را با خواسته تان معطوف کنید، بدون آنکه نگران کمبود چیزی یا عاملی باشید. آن وقت است که خودتان شاهد مسیرهای موفقیتی که طی می کنید، خواهید بود و دیگر نگران استعداد یا مهارت در زندگی خود نخواهید بود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]