چه اتفاقی می افتد اگر بازی «چه می شد اگر» را انجام دهیم؟

همه ما بدون شک بارها در موقعیت های مختلف زندگی خود از خودمان این سوال را پرسیده ایم که چه می شد اگر مثلا فلان وسیله را داشتم؟ یا فلان جا بودم؟ یا فلان کار را انجام می دادم؟ این سوال بیشتر شبیه به یک بازی است. بازی که ما با افکار خود می کنیم. اکنون نیاز است شما کمی بیشتر در مورد این بازی بدانید. به همین دلیل این پست را به صحبت درباره این عبارت می پردازیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. شما را تشویق می کنیم تا با تمام تلاش خود در هر موضوعی به دنبال جنبه های مثبت آن باشید اما همیشه از این دست سؤالات از ما پرسیده می شود که مثلا: مردی که شغلش را از دست داده و پنج فرزند دارد دو روز دیگر موعد اجاره خانه اش است و هیچ پولی ندارد چه کار باید بکند؟ و یا زنی که ماموران ارتش گشتاپو جلو خانه اش هستند و می خواهند او را ببرند و در اتاق گاز بکشند؟ این افراد چگونه می توانند فرآیند گرایش به بخش مثبت را انجام دهند؟

اینگونه سؤال های شما شبیه به این موقعیت است: فرض کنید ازهواپیمایی در ارتفاع ۲۰۰۰۰ پا از زمین به پایین می پرید چتر نجات هم همراهتان نیست و می پرسید حالا باید چکار کنم؟ معمولا در شرایط سختی که راه فراری هم وجود ندارد گرفتار نخواهید شد. با این حال این موقعیت های سخت با همه ترسها و ناراحتی هایش قدرتی به فرد می دهد و او می تواند با تمرکز درست موقعیت هایی خلق کند که از نظر دیگران حیرت انگیز و یا شبیه به یک معجزه باشد.

مطلب مرتبط: چگونه بین جنبه های مثبت و منفی زندگی تعادل ایجاد کنیم؟

به عبارت دیگر هیچ موقعیتی وجود ندارد که نتوان از آن نکته مثبتی بیرون کشید، باید درست و با قدرت تمرکز کنید تا راه حلی بیابید. و اکثر کسانی که در این موقعیت قرار می گیرند نمی توانند بدین شکل تمرکز کنند و به همین خاطر تجربه های منفی خواهند داشت. وقتی در موقعیت سختی قرار می گیرید قدرتی در شما ایجاد می شود و شدت خواسته ی شما باعث می شود در سطحی قرار بگیرید تا با تمرکز بهتر شرایط را بهبود ببخشید.

کسانی که بسیار مریض هستند می توانند سلامتی بیشتری نسبت به دیگران به دست بیاورند، چراکه میل به سلامتی آنها بیشتر از دیگران است. اما زمانی که توجه خود را بر این خواسته خود متمرکز نکنند و افکارشان پیرامون بیماری خود باشد به سلامتی نخواهند رسید. از شما می خواهیم تا بازی چه می شد اگر را انجام دهید تا نکته های مثبت را بیابید.

به بیانی دیگر به جای نگاه کردن به افراد ضعیف جامعه خود که هیچ کنترلی بر شرایط زندگی خود ندارند داستانی را تعریف کنید که به شما احساس قدرت بدهد. به جای تمرکز بر داستان زندگی قربانی های ضعیف و بالا بردن این احساس منفی در خود، داستان متفاوتی را بگویید.

با بازی چه می شد اگر به دنبال نکته های مثبت باشید

برای مثال می توانید از خود این سوالات چه می شد اگر را بپرسید و به پاسخ آن ها فکر کنید:

  • چه می شد اگر آن زن متوجه سر و صدایی که موضوع هلوکاست هفته قبل درآن اجتماع ایجاد کرده بود میشد؟
  • چه می شد اگر زمانی که بقیه گروه را ترک کردند اون هم از آنجا بیرون می آمد؟
  • چه می شد اگر او از ناشناخته ها نمی ترسید؟
  • چه می شد اگر او با این موضوع آشنا نمی شد؟
  • چه می شد اگر او تصمیم می گرفت تا زندگی جدیدی را در کشوری جدید با خواهر، عمو و عمه های خود شروع می کرد و زمانی که مأموران به خانه او می آمدند او در خانه نبود؟
خواندن
برنامه ریزی برای سنگ ها و شارژ سنگ ها

در بازی چی می شد اگر به دنبال چیزهایی باشید که می خواهید ببینید، دنبال چیزهایی باشید که احساس بهتری در شما ایجاد می کند. در هر موقعیتی حتما راه فراری وجود دارد. هزاران هزار انتخاب خواهید داشت. اما بیشتر مردم بر حسب عادت از جنبه کمبود به موقعیت نگاه می کنند و برای همین هیچ انتخاب و راه حلی هم برایشان وجود نخواهد داشت.

وقتی خود را ملزم می کنید که به دنبال نشانه های حال خوب و موفقیت و شادی باشید از لحاظ ارتعاشی نیز خود را با آنها تنظیم می کنید و در نتیجه این تجربیات بهتری را در زندگی خود خواهید داشت. مهم نیست امروز کجا می روم چه کاری انجام می دهم هدف اصلی من جستجوی چیزهایی است که می خواهم ببینم.

مطلب مرتبط: چگونه به قدرت افکار خود باور داشته باشیم؟

خالق تجربه های خود باشید

وقتی تصمیم می گیرید که دیگر یک مشاهده گر صرف نباشید و تبدیل شوید به خالق تجربه های مثبت در دنیایتان، همراهی در اتفاقات پیرامون خود برایتان لذت بخش خواهد بود، وقتی شاهد اتفاقاتی هستید که نمی خواهید برای جهان، کشور، همسایه و فامیل خود و حتی بدن خودتان بیفتد و همین طور میدانید این قدرت را دارید که داستانی متفاوت و جدید بگویید و به قدرت فوق العاده آن واقفيد پس یک قدم به عقب بر دارید و از این آگاهی عالی که دارید استفاده کنید تا بتوانید در این جهان مشارکت داشته باشید.

جایگاه شما دقیقا همین جایی است که الان هستید. اما این قدرت را دارید که دیدگاه خود را نسبت به جایی هستید به شکل خیلی بهتری بیان کنید و زمانی که این کار را آگاهانه و عمدی انجام دهید نشانه هایی از قدرت تمرکز بر چیزهای مثبت را مشاهده خواهید کرد. وقتی تصمیم می گیرید که حال خوب داشته باشید، بر بخش مثبت موضوعاتی که روزانه با آنها در ارتباطید متمرکز شوید و خواسته های خود را مشخص کنید.

همه این کارها موجب می شود که در مسیر شادی و رضایت وارد شوید. تمام این فرآیندها قابل اجرا و فهمیدنشان آسان است. ولی با وجود آسانی قدرت آنها را دست کم نگیرید. همواره آنها را به کار ببندید و به خود قدرت افکار هماهنگ را ثابت کنید. قدرت انرژی ای که کائنات را خلق کرده کشف کنید، قدرتی که همواره در دسترس شما بوده است اما حالا فهمیده اید که برای آفرینش های خود می توانید روی آن متمرکز شوید و از آن استفاده کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]