آموزش کف بینی: معرفی نقش های کف دست

به قسمت پایانی آموزش مقدماتی کف بینی رسیدیم. در آخرین قسمت این آموزش به سراغ معرفی نقش های کف دست به عنوان یکی دیگر از ویژگی های مهم دست برای کف شناسی رفته ایم و تک تک این نقوش را برای شما معرفی کرده ایم. در ادامه می توانید تصاویر این نقش ها را ببینید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی نقش های کف دست

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. بعد از معرفی دست، انگشتان، تپه های کف دست و خطوط کف دست، اکنون نوبت به معرفی نقش های کف دست رسیده است. به طور معمول در کف دست انسان می تواند 11 نوع نقش وجود داشته باشد. در برخی از دست ها چند عدد از این نقوش به طور همزمان مشاهده می شود و در برخی دیگر ممکن است فقط یک نوع نقش وجود داشته باشد. در تصویر زیر این نقوش را مشاهده می کنید.

نقش های کف دست

همان طور که در بالا مشاهده می کنید، هر یک از نقش های کف دست براساس ظاهر نقش خود یک نام خاص دارند. لیست این نام ها به شرح زیر است:

  • مارپیچی
  • زنجیری
  • جزیره
  • شطرنجی
  • بهم پیچیده
  • ستاره
  • گوشه باز یا تند
  • سه گوشه
  • صلیب
  • دایره یا نیم دایره

هر یک از این 11 گونه نقش کوچک و بزرگ نشان دهنده صفات خوب یا بد در یک فرد است که در پست های آموزشی دیگر، در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

تا اینجا ما به آخرین قسمت از دوره آموزش مقدماتی کف بینی رسیدیم. در این دوره سعی کردیم شما را با مقدمات و بخش های مختلف کف دست آشنا کنیم. در آینده آموزش حرفه ای کف بینی را نیز به صورت رایگان برای شما قرار خواهیم داد. در ادامه خلاصه ای از این دوره مقدماتی ذکر شده است که می توانید بخوانید.

آنچه در دوره آموزش مقدماتی کف بینی گذشت

تا اینجا در مورد برجستگی ها، خط ها و نقش های کف دست یک انسان صحبت کردیم و اطلاعات اولیه به شما دادیم. پیش از آنکه به بررسی یکایک این خط ها، نقش ها و برجستگی ها بپردازیم، باید نکته ای لازم را یادآور شویم: هر خط یا برجستگی یا نقش، رساننده یک صفت و حالت جسمی یا روانی در فرد انسانی است.

برای نمونه بودن نقش “ستاره” در زیر انگشت نشانه یک فرد، از رویداد شوم و ناگواری در زندگی آینده آن فرد خبر می دهد. ولی در کف شناسی با دیدن فقط همین ستاره، نمیتوان بر بد و شوم بودن آینده کسی نظر قطعی داد. بلکه باید خط ها و نقش ها و برجستگی های دیگر کف دست فرد را نیز به طور دقیق دید و سنجید.

مثلا اگر همان فردی که ستاره ای زیر انگشت نشانه خود داشت، در ضمن در کف دست خود بر روی “خط دانای” نشانه ای مثبت داشته باشد، این نشانه نشان دهنده آن است که آن فرد می تواند از نیروی دانایی و چاره اندیشی خود سود جوید و راه آینده خود را هموار و مساعد کند و ستاره شوم را بی اثر نماید.

خواندنی: با سیستم های علم اعداد آشنا شوید

یا اگر – برای نمونه – کسی در کف دست خود “تپه هواسرانی” برجسته ای داشت و در عین حال هم، دارای نشانه ای از “احتیاط و محافظه کاری” در کف دست خود بود، بدون شک آن فرد با استفاده از شرط احتیاط و محافظه کاری خود، بر توسن هوسرانی اش می تواند لکام بزند و خود را از زیاده روی و خطر احتمالی برهاند. پس نمی توان با بررسی فقط نقش های کف دست یا خطوط کف دست، به نتیجه قوی رسید. همیشه نیاز است چندین مورد باهم بررسی شود.

کف بینی

از این یادآوری و نمونه آوردن، می خواهیم نتیجه بگیریم که: بر کف دست هر فرد نشانه هایی از ضعف و قوت (= بد و خوب) هست. این بد و خوب ها در کنش و واکنش های زندگی آن فرد بر هم اثر می گذارند و از این برخوردها، روی هم رفته یک زندگی نسبتا “متعادل و معقول” پدید می آید. بیشتر افراد جامعه بشری در کف دست خود، هم نشانه های خوب دارند و هم نشانه های بد.

خواندن
آموزش پرانایاما: اهمیت و فواید پرانایاما – قسمت دهم

این نشانه ها را باید با هم سنجید و بررسی کرد و آنگاه “میانگین” (=معدل) آن را گرفت و بر پاینه آن نظر داد. مثلا “اگر کسی در کف دست خود دارای نشانه های شوم و بد بسیاری باشد ولی نشانه های خوب او اندک و کم باش، چنین فردی زندگی اش تا اندازه ای با سختی و رنج همراه خواد بود.

پیشنهاد می کنم: کتاب علم تنفس

برعکس، اگر کسی نشانه های خوب و نقش های کف دست یا خطوط و برجستگی های خوب روی کف دستش زیاد ولی نشانه های بد کم باشد، او دارای زندگی خوشبخت و آسوده ای خواهد بود، کسی هم که نشانه های بد و خوب کف دستش کمابیش برابر و نزدیک بهم باشد، دارای زندگی متعادل و نسبتا خوبی خواهد بود.

از این رو، بیشتر مردم در جامعه بشری زندگی نسبتا متعادل و قابل تحملی دارند، زیرا نشانه های بد و خوب کف دست بیشتر مردم معمولا “برابر یا کمابیش مساوی” است و همین، باعث متعادل شدن زندگی آنان می شود. افرادی که دارای نشانه های شوم و بد بسیار بر کف دست خود باشند، اندک و کم اند، بنابراین باید در زندگی توکل به خدای بزرگ کرد و دلیرانه در راه زندگی گام برداشت و از دشواری ها نترسید.

اگر کسی شرط عقل و احتیاط و دوراندیشی را در زندگی خودش مراعات کند، هیچگاه بازنده و شکست خورده نخواهد شد. کف شناسی یا کف بینی تنها این خوبی را دارد که: از طریق خطوط، برجستگی ها و نقش های کف دست فرد نشانه های بد و ناگوار را می بیند و فرد را نسبت به آنها هشدار می دهد تا آن فرد بتواند با تلاش و احتیاط و دوراندیشی در رفع آن نقطه های بد و ضعیف خود بکوشد و آینده خود را بهتر و روشن تر نماید.

در نهایت برای مشاهده قسمت های پیشین این آموزش، کافیست به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی در وبسایت سینرژی با ناهید مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف شناسی یا کف بینی چیست؟

کف شناسی یا کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

کف بینی چه کاربردی دارد؟

کف بینی از طریق خطوط، برجستگی ها و نقش های کف دست فرد نشانه های بد و ناگوار را می بیند و فرد را نسبت به آنها هشدار می دهد تا آن فرد بتواند با تلاش و احتیاط و دوراندیشی در رفع آن نقطه های بد و ضعیف خود بکوشد و آینده خود را بهتر و روشن تر نماید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 4]