آموزش کف بینی: معرفی کف دست و انگشت ها

در یکی دیگر از آموزش های کف بینی به سراغ معرفی کف دست و انگشت ها به عنوان اولین قدم یادگیری و پایه های فن کف شناسی می رویم. اگر به فن کف بینی علاقه دارید و دوست دارید آن را یاد بگیرید. در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید.

معرفی کف دست و انگشت ها

در اولین قدم آموزش کف بینی، شما باید با مشخصات دست آشنا شوید. دست انسان به دو قسمت کف دست و انگشت ها تقسیم می شود. قسمت پایینی دست انسان، دارای یک “کف” و پنج “انگشت” است. شکل کف دست تقریبا مربع است. شکل انگشت ها استوانه ای باریک. در شکل شماره 1 که در ادامه قرار داده شده. کف دست با پنج انگشت، نشان داده شده است.

معرفی کف دست و انگشت ها - شکل یکچنانچه در شکل شماره 1 می بینید، در بالای کف دست، پنج انگشت به اندازه های گوناگون دیده می شود که تشکیل دهنده دست هستند. نام این انگشت ها از روی شماره 1 تا 5 به قرار زیر است:

  1. انگشت کوچک
  2. انگشت بنصر
  3. انگشت بزرگ (یا مهین)
  4. انگشت نشانه (یا سبابه)
  5. انگشت شست

انگشت ها از تکه استخوانهای کوچک تشکیل شده که این استخوانها در زیر پوششی از پوست و گوشت پنهانند. هر انگشت دارای سه “بند” (تکه استخوان) می باشد. در ادامه در شکل شماره 2، یک کف دست و انگشت ها را می بینید که بند های هر انگشت نیز در آن نمایش داده شده است.

شکل 2 - معرفی کف دست و انگشت ها

همان طور که در شکل شماره 2 می بینید، هر انگشت دارای سه بند است و انگشت های یک دست ما روی هم رفته دارای پانزده بند هستند. شما می توانید با خم کردن و لمس کردن انگشت های خود، بندهای آن ها را به خوبی ببینید. پس به طور خلاصه می توان گفت دست انسان از کف دست و انگشتان تشکیل شده. تعداد انگشتان دست 5 عدد است و هر انگشت هم از 3 عدد بند تشکیل شده است.

خواندن
آموزش کف بینی: معرفی تپه هوسرانی

تا اینجا با کلیات کف دست آشنا شدید. در پست آموزش کف بینی بعدی به سراغ مفهومی با نام “تپه های هشتگانه” در کف دستان می رویم. نظرات خود را می توانید از بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 2.8]