آموزش کف بینی با سینرژی

با یکی دیگر از آموزش های جذاب سینرژی در خدمت شما هستیم. در این پست قصد داریم به آموزش کف بینی بپردازیم و در مورد جذابیت های این تکنیک طالع بینی صحبت کنیم. همچنین در ویدئو آموزشی از نکات جذاب کف بینی برای شما بگوییم. برای آشنایی بیشتر با این روش، در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید.

بردست ها نوشته شده خوب و زشت ما/ چون دستهاست آینده سرنوشت ما

امروزه میان «فن کف شناسی» و کاسبی شیادانه «کف بینی و رمالی و طالع بینی» از زمین تا آسمان فاصله است. آموزش کف بینی ما در وبسایت سینرژی با ناهید مبتنی بر آشنایی اصولی با فن کف شناسی است و می خواهیم در مورد اسرار و رموزی که در کف دستان شما پنهان شده حرف بزنیم. پس به هیچ عنوان این آموزش را یک شیادی برای کاسبی کردن ندانید چون اصلا ما به دنبال کاسبی نیستیم.

ابتدا کمی در مورن فن کف شناسی صحبت کنیم. استاد کف شناس بر پایه داده ها و مطالبی که جنبه تجربی و آزمایشگاهی دارد، حقایقی را درباره یک شخص بدست می آورد و آن را – بدون آزمندی و فتنه انگیزی – به آن شخص می گوید که: ” تپه جاه طلبی در کف دست شما بسیار برجسته است. شما خواهان مقام و رتبه بالا هستید و در راه آن تلاش می کنید. ولی از من به شما سفارش که: نسنجیده دست به کاری نزنید. با دور اندیشی و ملایمت پیش بروید تا انشاء الله به مقالم بالاتر که شایسته شماست برسید.” اینها برخی از موضوعاتی است که در آموزش کف بینی با سینرژی در مورد آن ها صحبت می کنیم.

پیشنهاد می کنم: با سیستم های علم اعداد آشنا شوید

و یا در نمونه ای دیگر، استاد کف شناس ممکن است به شخص مراجعه کننده بگوید: “از خط های کف دست شما پیداست که شخصی عصبی و آتشی مزاج هستید. باید سخت مواظب خشم و احساسات تند خود باشد. زیرا این خطر هست که خدایی ناکرده در آینده در یکی از لحظه های عصبی شدن، کاری دست خودتان یا کس دیگری بدهید. پس بجا و لازم است که خویشتندار باشید و در مواقع عصبانیت مواظب رفتار خود باشد.” و ده ها نمونه دیگر مشابه این موارد را می توان مثال زد.

پس استاد کف شناس حقایقی را که در خطوط دستان شما مشخص است به شما می گوید. او هیچ وقت به شما نمی گوید که مثلا: “فلان همسایه دشمن توست!” یا “همسرت دارد به تو خیانت می کند!” و موارد این چنینی که شیادان به شما می گویند. ما هم در آموزش کف بینی با سینرژی به هیج عنوان به دنبال گفتن این توضیحات به شما نیستیم و اصلا شما هم نباید به دنبال چنین نتایجی باشید.

خواندن
با سیستم های علم اعداد آشنا شوید «قسمت دوم»

در آموزش کف بینی واقعی، شما در مور خط ها و نقش ها و برجستگی های کف دست انسان و به طور دقیق و واقعگرایانه می شنوید و به معنای خطوط کف دست هر فرد پی می برید. به نتایجی در مورد خود آن شخص می رسید، نه اینکه در مورد اطرافیان یا سایر مباحث پیرامون او چیزی متوجه شوید.

ویدئو آموزش کف بینی

در ادامه ویدئویی قرار داده ایم که اصول اولیه و نکات جذابی را در مورد کف بینی آموزش می دهد. در این ویدئو به مباحث پایه ای آموزش کف بینی پرداخته ایم و سعی کرده ایم چند مورد مهم از این فن طالع بینی را برای شما ارائه دهیم. حتما تا انتها ویدئو را ببینید و دیدگاه خود را در مورد این تکنیک با ما در میان بگذارید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

آموزش کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]