3 اصل داشتن جادوی موفقیت آمیز

برای اینکه شما یک جادوی موفقیت آمیز در زندگی تان داشته باشید و به خواسته ای که می خواهید برسید و انرژی و فرکانس آن را دریافت کنید، باید به 3 اصل مهم توجه کنید. این 3 اصل باعث می شود تا شما بهتر خواسته خود را درک کنید و انرژی بهتری از آن دریافت کنید و یک جادوی موفق واقعی را در زندگی خود تجربه نمایید. برای آشنایی با این اصول ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. سه چیز وجود دارد که باید برای جادوی موفقیت آمیز به آن ها اهمیت داد و آن ها را همراه خود داشت. این سه چیز عبارت اند از:

  1. نیاز
  2. احساسات
  3. دانش

در ادامه تک تک این اصول را با نگاه دقیق تری تحلیل می کنیم.

اصل نیاز در یک جادوی موفقیت آمیز

همیشه یک نیاز باید در قدم اول وجود داشته باشد. اصلا بدون نیاز نمی توان به هیچ خواسته ای رسید و معمولاً این نیاز است که نمی تواند از طریق راه دیگر برآورده شود. جذب عشق، محافظت از خانه خود، به دست آوردن مسکن یا اشیاء دیگر از مصادیق بارز است. آرزو برای برقراری رابطه یا تمایل به خانه جدید نیازی نیست. نیاز یک فضای خالی در زندگی شما یا یک وضعیت بحرانی (مانند عدم سلامتی یا خطر) است که باید سریعاً روی آن کار شود.

با استفاده از فرکانس ها و انرژی ها میتوانیم شرایط را اصلاح کنیم، در نتیجه نیاز را برآورده می کند. برای همین هست آرزو معنای دور دست می دهد اما نیاز معنای دسترسی راحت تری می دهد. همه چیز این جهان براساس فرکانس و انرژی هست و با توجه به اصل نیاز می توانید یک جادوی موفقیت آمیز برای دست یافتن به فرکانس آن چه می خواهید، داشته باشید.

اصل احساسات در یک جادوی موفقیت آمیز

در کنار نیاز باید احساسات وجود داشته باشد. احساسات قدرت است. به طور مثال “دیدن رنگ قرمز” نمونه ای از احساسات است – صورت گرم می شود، ضربان قلب افزایش می یابد. اینها جلوه قدرت هستند. اگر از لحاظ عاطفی درگیر نیاز خود نباشید، قادر نخواهید بود از هر منبع قدرت به صورت کافی استفاده کرده و آن را به نیاز خود هدایت کنید. به عبارت دیگر ، جادوی موفقیت آمیز نخواهید داشت. به عنوان مثال ، اگر شما نیاز به امتحان آینده دارید، اما واقعاً نمی خواهید، هر جادویی که برای بهبود شانس شما انجام می شود، شکست خواهد خورد. احساسات قدرت را آزاد می کند تا نیاز را به تجلی برساند.

اصل دانش در یک جادوی موفق

این روش تکنیک است – تکنیک هایی که ما برای ایجاد انرژی در درون خودمان یا اشیاء طبیعی مانند سنگ ها استفاده می کنیم و آن را به سمت نیاز جادویی می فرستیم. “دانش” شامل تجسم، مبانی آیین، جمع بندی و واقعیت قدرت است. حاوی برخی دانش های آغازین است. برای استفاده از این موارد نیاز به احساساتی داریم که بتواند از این موارد استفاده کند. ما مثل یک انسان نئاندرتال هستیم که یک درب کنسول یا یک رایانه را طراحی می کند. ما نمی دانیم چگونه از ابزار استفاده کنیم. برای داشتن یک جادوی موفق باید دانش کار با ابزار آن را نیز بیاموزیم.

خواندن
تجربه های زندگی به شما درس می دهند نه کلمات

پیشنهاد می کنم: سنگ هایی با انرژی های خاص برای رسیدن به خواسته ها

اصول جادوی موفق

هنگامی که نیاز، احساسات و دانش وجود داشته باشد، می توانیم شروع به تمرین جادو کنیم و میزان رسیدن به یک جادوی موفقیت آمیز را افزایش دهیم و در نتیجه آن می توانیم تسلط روی زندگی پیدا میکنیم. زندگی و انرژی هایش کاملا در اختیار ما است. هر ماده ی اطراف ما انرژی دارد. زمین جزئی از شبکه گسترده انرژی است. اگرچه یک بار توسط آن ایجاد شده، سیاره ما اکنون دارای لرزش های خاص خود است. برخی از این قدرت ها و مظاهر آنها نمایان شده و شکل گرفته است تا برای ما سودمند باشد.

ما از انرژی سنگ ها استفاده میکنیم. سنگ ها باتری های جادویی هستند که انرژیهای زمین را در خود جای داده و متمرکز میشوند. تصور می شود بسیاری از سیارات و نورگیرهای منظومه شمسی ما نیز تحت تأثیر یا دست کم نمادی از آن قرار دارند. برخی دیگر مدت هاست که با ستاره های بسیار دور در ارتباط بوده اند.

صخره هایی که در اثر باد و باران به اشکال حیوانات شکل گرفته اند به عنوان سمبل استفاده می شوند و تمرکز مناسک برای مدت زمان طولانی تر از زمان ثبت شده است. به مدت ده هزار سال، سنگهای قیمتی درخشان برای محافظت در برابر ناشناخته ها حمل و یا پوشیده شده اند. سنگهایی که کمیاب و شکلی به طرز عجیب داشته باشند و یا خصوصیات الکتریکی یا مغناطیسی از خود نشان دهند، ابزار جادویی طولانی مدت هستند. همه این ابزار ها می توانند برای داشتن یک جادوی موفقیت آمیز مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]