داشتن پول

گاهی اوقات این سوال از طرف افراد مختلف مطرح می شود که چرا بعضی افراد با وجود اینکه برای داشتن پول سختی نکشیده اند، اما پول های بسیاری دارند. در کتاب ثروت و قانون جذب، به این سوال پاسخ جالبی داده شده که در این پست قصد داریم در مورد این پاسخ حرف بزنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

مدت قبل خانمی سوالی در مورد قانون جذب داشت و می خواست که آن را به چالش بکشد. او تعریف کرد دوستی دارد که چندین سال از همسرش حمایت مالی می کرد. دوست او بسیار سخت کار میکرد و همیشه مراقب شوهرش بود و برای به داشتن پول کافی برای گذران زندگی اش همیشه سختی و مشقت میکشید.

در نهایت از بی میلی شوهرش برای کمک در مسائل مالی خانواده بسیار خسته و از او جدا شد. همسر سابق او هیچ وقت پول برایش ارزشی نداشت در حالی که به تازگی ارث چند میلیون دلاری به او رسیده است. بدون اینکه حتی ذره ای از آن را به دوستم بدهد و این واقعا غیر منصفانه است. دوست من سخت کار میکند اما پول کمی به دست می آورد اما شوهر سابق او که خیلی هم کار نمی کرد و پول برایش بی اهمیت بود ثروتی چند میلیون دلاری نصیبش شده است. چگونه چنین چیزی ممکن است؟

رابطه بین داشتن پول و قانون جذب

به او پاسخ دادیم که اگر مثل ما درک درستی از قانون جذب داشته باشید متوجه درستی مسئله خواهید شد. این زن بسیار سخت کار می کرد، احساس خشم در خود داشت و تمرکزش بر کمبود پول و داشتن پول بیشتر قرار گرفته بود. قانون جذب هم دقیقا به احساساتی که او داشت پاسخ گفت، شوهر او احساس راحتی می کرد احساس گناه نداشت و می دانست که خواسته هایش به راحتی به دست می آیند و قانون جذب نیز دقیقا به همین احساسات او پاسخ داد.

بسیاری فکر می کنند که باید کار کنند، سختی بکشند، بهایی بپردازند، درد را احساس کنند و سپس برای این سختی و مشقت ها پاداش بگیرند. اما این باور با قوانین کائنات در تناقض است.

نمی توان پایانی خوش برای سفری غمگین قائل بود، این مسئله خلاف قانون جذب است، هیچ مثالی پیدا نمی کنید که در تضاد با قانون جذب باشد، شناخت این دو نفر، دیدن رویکردهایشان و نتایجی که به دست آورده اند برای شما بسیار مفید است. یکی سختی و مشقت میکشید، بسیار کار می کرد و کاری را انجام میداد که جامعه به او یاد داده بود و در نتیجه به خواسته اش نمی رسید.

پول

در حالی که فرد دیگر سختی نمی کشید در عوض أحساس راحتی داشت و در جواب این احساس راحتی بیشتری نیز به دست آورد. بسیاری خواهند گفت که این مسئله شاید همسو با قانون جذب باشد اما درست نیست. اما می خواهیم بدانید که اگر در هماهنگی کامل با قوانین قدرتمند کائنات باشید عادلانه بودن کامل این موضوع را درک خواهید کرد. هنگامی که کنترل کامل بر افکاری که دارید و ارتعاشاتی که می فرستید داشته باشید چه چیزی عادلانه تر از اینکه قانون جذب به همان ارتعاشها پاسخ می دهد؟

پیشنهاد می کنم: برای تغییر دادن الگوهای فکری خود چکار کنیم؟

چه چیزی منصفانه تر از اینکه که قانون جذب به شکل برابر و مساوی به ارتعاشات شما پاسخ می دهد، اگر بر افکار خود کنترل داشته باشید احساس بی عدالتی در شما کمرنگ می شود و جای آن را شوق به زندگی و میل به آفرینش که از ابتدای تولد با شما بود، می گیرد، اجازه دهید هر اتفاق در این عالم برایتان مثالی باشد از نحوه کارکرد قانون جذب اگر باور داشته باشید برای داشتن پول باید سخت کار کرد، جز با کار زیاد به آن نخواهید رسید.

خواندن
دانلود رایگان فرکانس سیاره عطارد (141.27 هرتز)

اما پولی که از کار سخت به دست می آید در مقایسه با پولی که از هماهنگی افکار می آید بسیار ناچیز است. مطمئنا تاکنون بین کسی که بسیار زیاد کار می کند اما عایدی و نتیجه بسیار ناچیزی از آن به دست می آورد و فردی که با عملی بسیار کم نتایج فوق العاده زیادی به دست می آورد نابرابری و فرقهای زیادی دیده اید، می خواهیم بدانیم که این نابرابری تنها به خاطر میزان عملی است که آنها انجام می دهند، اما در رابطه با هماهنگی بودن با انرژی که جهانیان را آفریده است هیچ نوع ناعدالتی و نابرابری ای وجود ندارد.

رسیدن به موفقیت مالی و یا هر موفقیتی دیگری هیچ احتیاجی به کار سخت و یا عمل ندارد. تنها چیزی که احتیاج است هماهنگی افکار می باشد نمی شود که به همین راحتی افکار منفی نسبت به خواسته خود داشته باشید و با کار سخت و یا عملتان بخواهید آن را جبران کنید. وقتی یاد بگیرید که افکار خود را هدایت کنید متوجه قدرت هماهنگی با انرژی منبع (خدا) خواهید شد.

مطلب مرتبط: دانلود رایگان مانترا جذب ثروت

بسیاری از شما حتی قبل از اینکه به خود اجازه داشتن خواسته را بدهید به موقعیت های مالی زیادی دسترسی دارید و به آنها نزدیک هستید اما در مورد رسیدن به آن شروع به این فکر می کنید که اگر آن را به دست نیاورم چقدر بد می شود و با این فکر کمبود به خود اجازه تحقق خواسته و انتظار برای موفقیتهای مالی فوق العاده را نمی دهید، به همین خاطر است که اکثر شما وضعیت های مالی متوسطی دارید.

درست است که پول همه چیز نیست و شما برای شاد بودن احتیاج به پول ندارید اما در جامعه شما که خیلی چیزها به پول وابسته است. برای بسیاری از مردم داشتن پول به معنای آزادی است و چون پایه و اساس وجود شما آزادی است هماهنگی برای رسیدن به ثروت به شما کمک می کند تا نسبت به دیگر تجربیات زندگیتان در موقعيت متعادلی قرار بگیرید.

پس برای داشتن پول زیاد و یا رسیدن به خواسته ای، اولین قدم، ساختن افکار مثبت در مورد آن است و اینگونه است که می توانید آن خواسته را به سمت خود و به راحتی جذب کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]