2 مثال کاربردی از فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی

در پست های مربوط به متافیزیک و قانون جذب، بارها در مورد فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی و گرایش به آن صحبت کرده ایم و حتی روش هایی برای دستیابی به این فرآیند بسیار مهم معرفی کرده ایم. حال در این پست قصد داریم 2 مثال واضح و کاربردی را در مورد این فرآیند به شما معرفی کنیم تا درک آن برایتان واضح تر شود. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. به علت عمل گرا بودن شما، این باور در ذهن تان وجود دارد که رسیدن به خواسته ها نیازمند تلاش بسیار است. اما هنگامی که افکار خود را به شکل عمدی هدایت می کنید متوجه نیروی شگرف و قدرت افکار می شوید. اگر به جای اینکه با فکر کردن به خواسته ها و سپس ناخواسته های خود قدرت افکارتان را کم کنید، بیشتر بر مسیر خواسته های خود متمرکز باشید، با تجربیات خود متوجه منظور ما می شوید.

از آنجا که شما عمل گرا هستید و معمولا بسیار تلاش و یا کار می کنید، در نتیجه به جای اینکه بر روی خواسته خود تمرکز کنید بیشتر به آنچه که اشتباه است توجه دارید و یا چیزهایی که باید درست شود اهمیت پیدا می کند. در ابتدا مثالی از فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی به هنگام خواب میزنیم تا بهتر این موضوع را در زندگی درک کنید.

اهمیت فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی در هنگام خواب

وقتی که به رختخواب می روید سعی کنید خوشایندترین اتفاقی را که در روز برای شما پیش آمده به یاد بیاورید. از آنجا که بدون شک اتفاق های زیادی در طول روز برایتان افتاده است بهتر است بیشتر فکر کنید. ممکن است اتفاق هایی هم به ذهنتان بیاید که کمتر خوشایند هستند؛ در هر حال پیدا کردن موضوع خوب را ادامه دهید. وقتی که آن را پیدا کردید به آن فکر کنید. موتور ارتعاشات مثبت تان را با این جمله ها به کار بیندازید:

  • چیزی که راجع به آن دوست داشتم این بود
  • قسمت مورد علاقه ی من این بود…

هر رشته ای از افکار مثبت را که پیدا می کنید دنبال نمایید، در مورد بهترین قسمت روزتان فکر کنید. هنگامی که اثرات افکار مثبت را احساس کردید بر هدف اصلی خود که همان خواب خوب شب و آغاز صبحی تازه است تمرکز کنید. به خود بگویید: «می خواهم بخوابم و موقع خواب چون افکارم غیر فعال می شوند جذب کردن هم متوقف می شود و بدن فیزیکی من در تمام سطوح کاملا تازه میگردد». و اینگونه است که فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی در هنگام خواب در ذهن شما شکل می گیرد و ارتعاش آن را حس می کنید.

افکار مثبت

علاوه بر این به چیزهای اطراف خود توجه کنید. مثل راحتی تخت خواب، نرمی بالشت و بر حال خوب خود در آن لحظه متمرکز شوید. به آرامی با خود بگویید: «خواب خوبی خواهم داشت و صبح سرحال و با نقطه جذب مثبت و تازه ای بیدار خواهم شد» و سپس بخوابید.

مثالی از فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی در هنگام صبح

مثال دومی که می توان برای اهمیت فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی زد، صبحگاه یا همان بیدار شدن هنگام صبح است. هنگام صبح در موقعیت احساسات مثبت و خوب هستید. اولین افکار شما در آن لحظه باید این باشد: «من بیدار شده ام دوباره به بدن فیزیکی برگشتم» چند لحظه ای در همان حال بمانید و از راحتی تختخواب خود لذت ببرید و سپس این افکار را بگویید:

خواندن
تفاوت احساس منفی نسبت به پول و مریضی مثل سرطان

«مهم نیست امروز چه کاری انجام میدهم، یا کجا می روم و یا با چه کسی کار خواهم کرد، هدف اصلی من پیدا کردن چیزهایی است که حس خوبی به من می دهند. هنگامی که حال خوبی دارم با قدرت برتر خودم هم ارتعاش می شوم. وقتی حالم خوب است در هماهنگی با آنچه که باید خوب باشد هستم، وقتی حالم خوب است چیزهایی را جذب می کنم که تحققشان موجب رضایت و خوشحالی من می شود. هنگامی که حالم خوب باشد احساس خوبی دارم».

احساس خوب داشتن خیلی عالی است. حتی اگر تنها چیزی که به شما بدهد حال خوبتان در لحظه باشد. اما حال خوب چیزهای خیلی خیلی بیشتری با خود به همراه می آورد. پس ۲ تا ۳ دقیقه در رختخواب دراز می کشیم. همین کافی است. در اطراف خود به دنبال جنبه های مثبت زندگی می گردیم، و در طول روز نیز به دنبال نکات مثبت بیشتر و دلایلی برای حال خوب خواهیم بود، مهم نیست موضوع مورد توجه ما چیست.

خواندنی: برای خود دفترچه نکات مثبت درست کنید

خوشحال بودن

گاهی وقت ها با وجود اینکه در طول روز به دنبال حال خوب هستید ممکن است احساسات منفی را تجربه کنید و دلیل آن هم وجود ارتعاشات منفی ای است که هنوز در بعضی موضوعات وجود دارد، پس صبر میکنیم و می گوییم:

«می خواهم حس خوبی داشته باشم. کمی احساسات منفی دارم و این یعنی دارم روی چیزی تمرکز می کنم که نمی خواهمش. پس چیزی که می خواهم چیست؟» و به سرعت توجه خود را به سمت خواسته هایمان می بریم و آن قدر روی آن فکر و با احساس خوب می مانیم تا احساس کنیم انرژی مثبت در بدن مان به جریان افتاده است.

در طول روز دنبال بهانه هایی باشید که بیشتر بخندید و سرگرم شوید. زمانی که به دنبال حال خوب هستید و خیلی مسائل را جدی نمی گیرید. کمتر به نبود خواسته هایتان توجه می کنید، هنگامی که توجه تان از نبود خواسته ها برداشته شود احساس بهتری خواهید داشت و با احساس خوب، خواسته های خود را بیشتر جذب می کنید و زندگی تان بهتر و بهتر می شود.

هنگامی که در تخت خود دراز می کشید چیزهای بسیار فوق العاده ای دارید که به آن ها فکر کنید تا خوابی سرحال کننده را داشته باشید. در نتیجه روز بعد را نیز با احساس بهتری شروع می کنید، توجه به جنبه های مثبت زندگی در شما بیشتر می شود و آن زمان است که ارتعاش و جذب مثبت در زندگی شما اتفاق می افتد. پس اگر به دنبال رسیدن به خواسته های خود هستید، ابتدا باید فرآیند توجه به جنبه های مثبت زندگی را در وجود خود بهبود دهید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]