چگونه به قدرت افکار خود باور داشته باشیم؟

همیشه این سوال از سمت مخاطب پرسیده می شود که ما چگونه به قدرت افکار خود باور داشته باشیم تا بتوانیم جنبه های مثبت و احساس بهتری در زندگی خود ایجاد کنیم؟ در این پست می خواهیم به شما کمک کنیم تا ایمان به افکارتان را در وجود خود تقویت کنید. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. زمانهایی که در موقعیتهای ناخوشایند قرار میگیرید تقلا می کنید تا نکات مثبتی از دل این موقعیت ها پیدا کنید؛ بعضی مسائل غیر قابل تحمل اند، بعضی موضوعات خیلی سنگین و بد هستند و گاهی انگار نمی شود چیز مثبتی در آنها پیدا کرد. این موضوع به این دلیل است که شما می خواهید از چیز بدی که روی آن تمرکز دارید به راه حلی که به دنبالش هستید پرش بسیار بزرگی داشته باشید.

به بیانی دیگر شما می خواهید با عمل خود، راه حلی پیدا کنید؛ اما هیچ عملی به نظرتان درست نمی آید. همیشه به خاطر داشته باشید گاهی ممکن است هیچ عمل مثبتی به ذهن شما نیاید و ندانید برای حال بهتر چه کاری انجام دهید، اما شما همیشه به یاد دارید که می خواهید چه حسی داشته باشید. این امر شبيه این است که کسی بگوید: «از هواپیما بیرون پریده ام ولی چتر نجات ندارم. حالا چکار کنم؟»

قدم اول داشتن حس خوب، باور به قدرت افکار است

موقعیت هایی وجود دارد که هیچ فکر و یا عملی در آن لحظه تفاوت بزرگی ایجاد نمی کند تا نتیجه تغيير يابد و همان طور که بعضی مواقع شما برای حل کردن یک موضوع نمی توانید کاری انجام دهید، هیچ فکری هم به سرعت اوضاع را تغییر نمی دهد. اما اگر قدرت افکار و نیروی فوق العاده نافذی را که افکار مثبت دارند درک کنید و با راهنمایی سیستم احساسی خود افکاری انتخاب کنید که احساس بهتری به شما می دهند، زندگی تان مملو از تجربیاتی می شود که در شما احساس خوبی ایجاد می کنند.

حتی اگر با انتخاب عمدی افکار کمی احساس رهایی بکنید، به تدریج به راه حل خواهید رسید. در بعضی موقعیت ها کاری که باید انجام دهید شاید خیلی برایتان واضح نباشد و یا حتی تشخیص ندهید چه می خواهید. اما هیچ موقعیتی وجود ندارد که در آن ندانید می خواهید چه احساسی داشته باشید. در این موقعیت فقط کافیست به قدرت افکار خود ایمان داشته باشید و پله پله فکر مثبت در خود ایجاد کنید. به عبارت دیگر، شما شادی را بر غم، سرزندگی را بر خستگی و یا قوی بودن را بر ضعیف بودن ترجیح می دهید.

باور به قدرت افکار

می دانید که باید سازنده باشید تا غیر سازنده. می دانید که می خواهید بیشتر احساس آزادی داشته باشید تا محدودیت و بیشتر رشد کنید تا ایستا باشید و بدون حرکت عمل شما نمی تواند فکر ناهماهنگتان را جبران کند. اما اگر بر احساسات خود کنترل داشته باشید و بیشتر به شکل عمدی آن ها را انتخاب کنید، قدرت افکار خود را در می یابید. هر چه روی افکار کنترل داشته باشید در کنترل عمدی زندگی و تجربیات خود نیز تسلط پیدا می کنید.

هیچ چیزی مهم تر از داشتن حس خوب نیست

انتخاب عمدی افکار چیز سختی نیست. معمولا در انتخاب غذا، ماشین و یا لباسی که می پوشید بسیار دقت می کنید. انتخاب عمدی افکار هم تفاوت چندانی با این مثال ها ندارد. اما تاثیری که هدایت و قدرت افکار در بهبود زندگی تان می گذازند بسیار بیشتر از انتخاب غذا، وسیله نقلیه و یا لباس است.

خواندن
جذب پول و تجلی و تجربه فراوانی

هنگامی که این صحبت را می خوانید و با معانی و قدرت آن ها همگام می شوید، دیگر همیشه به خاطر خواهید داشت که در مواقعی که احساسات منفی دارید در حال دریافت راهنمایی بسیار مهمی هستید و این راهنمایی کمک تان می کند تا افکار خود را در جهت سازنده و مفید هدایت کنید. به عبارت دیگر شما می دانید که ماندن در احساسات منفی یعنی چیزهایی را که نمی خواهید جذب می کنید.

وقتی از احساسات و راهنمایی هایی که این احساسات به شما می دهند آگاهی پیدا می کنید اتفاق مهمی در شما می افتد. چرا که قبلا نمی دانستید احساسات منفی چه معنی میدهند و چیزهای منفی را جذب می کردید؛ اما هم اکنون با درک احساسات خود می توانید زندگی تان را کنترل کنید و با ایمان به قدرت افکار خود می توانید افکارتان را به سمت احساسات خوب هدایت کنید.

قدرت افکار

اگر زمانی که زیاد احساس خوبی ندارید توقف کنید و بگوييد: «هیچ چیزی مهمتر از احساس خوب من نیست. همین الان میخواهم دلیلی پیدا کنم تا حالم خوب شود»، فکر بهتری به ذهن تان می رسد و فکر بهتر و فکر بهتر. اگر خود را به این کار عادت دهید شرایطی که دارید نیز بهتر می شود و این دقیقا همان کاری است که قانون جذب انجام می دهد.

پیشنهاد می کنم: داشتن حس خوب همان چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم

وقتی احساس خوبی دارید، گویی درها به روی شما باز می شوند، چون جهان با شما همکاری می کند. وقتی که احساس بد دارید، انگار درها به روی شما بسته شده اند و همکاری کائنات با شما نیز متوقف می شود، زمانی که احساس منفی دارید در حالت مقاومت در برابر خواسته های خود هستید و این مقاومت به ضرر شماست. این مقاومت به بدن فیزیکی شما آسیب می زند و نمی گذارد چیزهای فوق العاده ای که اجازه ورود آنها را داده اید وارد تجربیات شما بشوند.

در فرآیند زندگی و با توجه به خواسته ها و ناخواسته خود نوعی سپرده گذاری ارتعاشی می کنید و این یعنی خواسته های شما تا زمانی که لحاظ ارتعاشی با آنها هماهنگ شوید و اجازه دهید کاملا وارد تجربیات تان شوند، در آنجا می ماند. باید نسبت به چیزهایی که می خواهید، احساس خوبی داشته باشید حتی اگر هنوز به آن خواسته ها نرسیده باشید، در غیر این صورت انگار خواسته های شما پشت دری هستند که نمی توانید آن را باز کنید. این احساس خوب را می توانید با ساختن فکر خوب ایجاد کند. ولی در قدم اول باید به قدرت افکار خود باور داشته باشید.

زمانی که به دنبال جنبه های مثبت چیزهایی می گردید که ذهن تان را درگیر کرده است و قسمت مثبت احتمالات را آگاهانه انتخاب کنید، درها به روی شما باز می شوند و تمام چیزهایی را که می خواهید به آسانی به دست می آورید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]