انرژی سنگ چیست؟

بارها در مطالبمان در مورد سنگ ها، به انرژی سنگ و چگونگی بهره برداری از آن صحبت کردیم. اما اینجا یک سوال مهم برای همه وجود دارد و آن هم این است که این انرژی چه چیزی است و چه تاثیری در زندگی ما دارد؟ دانستن پاسخ این سوال به اندازه بهره برداری از انرژی آن مهم است. پس در این پست می خواهیم آن را پاسخ دهیم. با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. در طی قرون، مردم برای اطمینان از رسیدن، سهولت زایمان، محافظت از ایمنی و سلامتی شخصی و محافظت از مردگان، به سنگها اعتماد کرده اند. اخیراً، از سنگها در فرکانس برای تغییر داخلی یا خارجی استفاده شده است. سنگهای قمر برای ارتقاء آگاهی روانی پوشیده شده بودند. آمتیست وسوسه‌ها را آرام کرد. Peridot برای جذب ثروت حمل شد. کوارتز رز عشق را جلب کرد.

امروز پنج هزار سال است که انرژی سنگ دست ماست. بسیاری از مردم قدرتهای سنگی را کشف می کنند. با کار با سنگ ها، این افراد در حال تغییر زندگی خود هستند.

به هر حال این انرژی سنگ چیست؟ چگونه چند سنگ خراشیده شده از خاک می تواند بر هر چیزی تأثیر بگذارد؟

مفهوم انرژی سنگ

سنگ ها، مانند گیاهان، رنگ ها، فلزات، اعداد و صداها بی اثر نیستند. آنها ممکن است میلیون ها سال در زمین بی سر و صدا بنشینند، یا در یک قفسه جایی که هفته گذشته آنها را قرار داده ایم، استراحت کنند، اما آنها ابزار قدرتمندی هستند که دارای انرژی هایی هستند که می توانند و بر جهان ما تأثیر بگذارند. سنگ ها هدایایی از زمین هستند که می توانیم از آنها برای بهبود زندگی، روابط و ارتعاش خود استفاده کنیم.

خواندن
نیروانا چیست؟ و چه جایگاهی در آیین بودایی دارد؟

بسیاری از آنها به راحتی در دسترس و ارزان هستند، در حالی که دیگران می توانند به آرامی از خود زمین جمع کنند. انرژی سنگ براساس ایده های ساده ساخته شده است و نتایج مستقیمی دارد. استفاده از سنگ در جذب تأثیرات و انرژیهای خود را بازی می کند. کارگردانی آن انرژی ها جادوگری سنگ است و اگر تصمیم گرفتید که با سنگ کار کنید، به دنیای جادوی کریستالی خوش آمدید. شما ممکن است هرگز آن را ترک نکنید.

چه اسراری در سنگ ریزه و پوشیده از آب که در ساحل قرار دارد، نهفته است؟ چه انرژی پنهانی در داخل سنگ روی انگشت، سنگهای گردنبند شما ارسال می کند؟ آیا صخره هایی که روی آنها قدم می گذارید می توانند یک عشق را به زندگی شما جذب کنند یا از نظر مالی به شما کمک کنند؟

جواب های خودتان را پیدا کنید. قدرت های موجود در سنگ برای همه در دسترس است. از گنجینه های زمین عاقلانه استفاده کنید و آنها شما را با تمام آنچه شما واقعاً به آن احتیاج دارید، برکت می دهد. به انرژی سنگ ها باور داشته باشید و منتظر خبرهای شگفت انگیز و خارق العاده در زندگی تان باشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 4.3]