کتاب امضای تاروت «فصل اول و دوم» به زبان انگلیسی

اگر به دنبال یادگیری فال تاروت باشید، کتاب علامت تاروت بهترین منبع برای شروع خواهد بود. وبسایت سینرژی با ناهید فصل اول و دوم این کتاب را به صورت رایگان برای شما قرار داده است. در صورت استقبال بالای شما، نسخه کامل کتاب را جهت تهیه در وبسایت قرار می دهیم. برای آشنایی بیشتر با این کتاب در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

“آیا شما اخیراً احساس کرده اید که چیزی در زندگی شما گم شده است؟ آیا شما احساس می کنید هیچ تسلطی بر سرنوشت خود ندارید؟ یا شاید به دنبال وضوح در زندگی روزمره خود هستید؟” مهم نیست که چه کسی هستید، از کجا آمده اید یا به چه چیزی اعتقاد دارید. هنر کارتهای تاروت برای شما مناسب است. همه می دانند که زندگی می تواند پر از رمز و راز باشد و اغلب احساس گیجی و جستجو را در ما ایجاد می کند. برای چه چیزی جستجو می کنید؟

قرن هاست که از هنر تاروت برای کمک به مردم در درک بهتر گذشته، حال و آینده خود استفاده می شود. با این حال، کارتهای تاروت و عمل پیشگویی آینده شما نیز تقریباً تا زمانی که وجود داشته باشد با اطلاعات غلط و سوءبرداشت روبرو شده است. متاسفانه به دلیل نداشتن دانش کافی اکثر افرادی که خودشان را به عنوان ارائه دهنده فال تاروت معرفی کرده اند، شما آن انتظاری که از این فال داشته اید برایتان برآورده نشده. اما کتاب علامت تاروت دقیقا به دنبال این است که تاروت را به درستی برای شما معرفی کند

معرفی کتاب علامت تاروت

در کتاب علامت تاروت با سفری در دنیای تاروت خوانی همراه می شوید و حقیقت این کارتهای پر رمز و راز کشف می کنید. در طول زمان با تاریخچه آنها در جامعه بشری آشنا می شوید و در می یابید که چگونه می توانید از آنها استفاده کنید تا به طور منحصر به فرد در زندگی روزمره شما قرار بگیرند.

خواندن
چگونه کسی که درد دارد افکارش را برای جذب سلامتی تغییر دهد؟

حدس زدن ها را فراموش کنید و نگرانی درباره آینده را پشت سر بگذارید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک دسته کارت تاروت بردارید، کتاب علامت تاروت را باز کنید و با مطالعه آن لذت ببرید.

در کتاب علامت تاروت برای شما دسته تاروت، گسترش آن ها ، معانی کارت و نحوه خواندن آنها و همچنین اسرار و رمز و رازهای سری کارتها را بررسی خواهد شد، هم به روشی آسان برای مبتدیان و هم کاربردی برای افراد باتجربه. شما ممکن است فقط دریابید که این کارتها چقدر جادویی هستند و شاید حتی “کارتهایی را پیدا کنید که به اندازه آنچه که تصور می کردید، مرموز نباشند. “

می توانید فصل اول و دوم این کتاب را هم اکنون به رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید. امیدواریم از مطالعه این کتاب لذت ببرید. منتظر استقبال شما از این کتاب هستیم.

 • دانلود کتاب علامت تاروت نسخه انگلیسی
 • حجم فایل : 7.6 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 1 میانگین: 1]