آموزش کف بینی: بررسی خط سرنوشت (خط سر)

با یکی دیگر از آموزش های بررسی خطوط کف دست در خدمت شما هستیم. در این آموزش کف بینی به سراغ بررسی خط سرنوشت یا همان خط سر رفته ایم و خصوصیات آن را برای شما تشریح کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با این خط در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی خط سرنوشت (خط سر)

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ویدئوها، تصاویر و مطالب بیشتری از آموزش کف بینی قرار می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. خط سرنوشت یا خط سر وضعیت های گوناگونی دارد و جای آن چندان ثابت نیست. در ادامه صفات این فرد را در وضعیت های مختلف توضیح داده ایم.

الف) اگر از برخورد خط سرنوشت و خط دانایی، نقش یک صلیب بزرگ پدید آید (شکل 1، خط شماره 1 و 1)

معرفی خط سر
شکل 1

در این صورت، نشان دهنده صفات زیر در صاحبش می باشد:

  • هوشمندی و فهم سرشار
  • زندگی خوب

ب) اگر از برخورد خط سرنوشت و خط دانایی و خط تندرستی، نقش یک سه گوشه (=مثلث) بدون عیب در کف دست پیدا شده باشد (شکل 1، خط شماره 2) در این صورت نشان دهنده صفات زیر در صاحب آن است:

  • مایه و استعداد سرشار در زیست شناسی
  • فهم و هوش بسیار
  • زندگی خوب

پ) اگر خط سرنوشت (خط سر) از بالای مچ آغاز شده و به سوی انگشت بزرگ رفته باشد و در پایان آن نقش یک سه شاخه دیده شود (شکل 1، خط شماره 3) در این صورت نشان دهنده صفات زیر در صاحب آن است:

  • همت بلند و اراده نیرومند
  • هوش و خرد سرشار
  • رفتار و خوی پسندیده
  • زندگی دراز و خوش
خواندن
دانلود رایگان مانترا گایاتری

به پایان بررسی خط سرنوشت یا خط سر رسیدیم. برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف شناسی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

کف دست چه خط هایی دارد؟

خطوط کف دست انسان عبارت اند از: خط دل، خط هوس، خط ازدواج، خط فرزند، خط دانایی، خط فرزند، خط سرنوشت، خط تندرسی، خط زندگی، خط هنر و خط مچ دست است.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 1]