چه کسی معیارهای زندگی شما را تعیین می کند؟

معیارهای زندگی هر فرد فقط و فقط توسط خود آن فرد تعیین می شود، حتی عوامل خارجی مثل جامعه، محل زندگی، شرایط فعلی و… هم تعیین کننده معیارهای شما نیستند و نخواهند بود. در این پست می خواهیم کمی بیشتر به بررسی این موضوع بپردازیم تا شما به درک کاملی در مورد این قضیه برسید. با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro هر روز آموزش ها و تکنیک هایی برای جذب خواسته ها و رسیدن به موفقیت معرفی می کنیم. حتما ما را در این پیج دنبال کنید. بعضی مواقع بر اساس باور کمبود پول، این فکر به ذهنتان می آید که هر چیزی را که می بینید می خواهید بخرید. هوسی غیر قابل کنترل در شما ایجاد می شود و چون پول کافی برای خرج کردن در اختیار ندارید بسیار عذاب میکشید و یا به خاطر این هوس و نداشتن پول کافی مضطرب و پریشان می شوید و بیشتر زیر بار قرض می روید. اما چنین ولعی برای خرج کردن پول در چنین شرایطی نشان می دهد که این موضوع اساسا اشتباه است.

چرا که داشتن چیزهایی که می خواهید، خواسته حقیقی و واقعی شما نبوده است. خرید کردن و داشتن چیزی که می خواهید هوستان را ارضا نمی کند. چون جای خالی ای که احساس می کنید تنها با هماهنگی ارتعاشی با خود حقیقی تان است که پر می شود. در آن لحظه احساس ناامنی می کنید در حالیکه خود حقیقی شما در امنیت کامل قرار دارد.

خود من معیارهای زندگی ام را مشخص می کنم

احساس میکنید که هیچ چیزی برایتان کافی نیست در حالی که خود حقیقی شما احساس کافی بودن را دارد شما احساس کمبود می کنید در حالی که خود حقیقی شما احساس فراوانی دارد. هوسی که در شما ایجاد شده است به واسطه تغییرات ارتعاشی شماست نه توانایی شما برای خریدن چیزها. وقتی بتوانید به هماهنگی با خود واقعی تان برسید و این هماهنگی را دائما حفظ کنید آن وقت است که اگر بخواهید حجم زیادی از پول وارد زندگیتان می شود و پول زیادی را برای رسیدن به خواسته های خود خرج خواهید کرد.

خواندن
چطور یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل تعریف کنیم؟+مثال

اما احساسی که از خرج کردن پول دارید کاملأ با قبل متفاوت است چون دیر احساس نیاز نمی کنید و جای خالی ای نیست که بخواهید آن را پر کنید. تمام مراحل این فرآیند از به وجود آمدن خواسته تا تجلی آن در شما احساس شادی و رضایت ایجاد می کند. به دیگران اجازه ندهید تا آنها برایتان تعیین کننده که چه میزان پولی باید داشته باشید، یا به شما بگویند که با آن باید چکار کنید.

چون تنها خودتان هستید که می توانید به درستی این موضوع را مشخص کنید. فقط و فقط شما هستید که معیارهای زندگی خود در هر بخشی از آن را تعیین می کنید. با خود واقعی تان هماهنگ شوید و اجازه دهید خواسته هایی که از دل زندگی تان به وجود آمده اند در زندگیتان جاری شوند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]