فرآیند کنترل وزن از دیدگاه قانون جذب

در این مطلب می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که چه روش هایی برای کنترل وزن از دیدگاه قانون جذب وجود دارد؟ اگر به سلامتی و تناسب اندامتان اهمیت می دهید، حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

باورهای زیاد و روش های مختلفی در مورد کنترل وزن وجود دارد و افراد بسیار زیادی هستند که با موضوع وزن دست و پنجه نرم می کنند، راه های زیادی را امتحان کرده اند اما نتیجه زیادی نگرفته اند و در نتیجه به این باور می رسند که قادر به کنترل وزن خود نیستند و همین طور هم می شود.

شما را تشویق می کنیم تا آنگونه که دوست دارید خود را تصور کنید و در آن شرایط خود را ببینید. با این کار خواسته خود را جذب خواهید کرد. هنگامی که خود را آنگونه که دوست دارید می بینید، ایده ها و تایید دیگران، شرایط، موقعیت ها و اتفاق هایی که به دنبالش هستید به سرعت و به راحتی وارد تجربیات شما می شوند.

اگر باور دارید چاق هستید، لاغری را جذب نخواهید کرد، وقتی احساس فقر می کنید، ثروت و فراوانی را جذب نخواهید کرد. چیزی که هم اکنون هستید و احساسی که در وجود خود دارید پایه و اساس چیزی است که جذب خواهید کرد و به همین خاطر است که هر چه پیش می رود همه چیز یا بهتر و بهتر می شود و یا بدتر می گردد.

روش قانون جذب برای کنترل وزن

اگر احساس منفی در خود داشتید سعی نکنید که به سرعت آن را درست کنید چراکه توجه منفی تان به این احساس آن را بدتر می کند. تنها حواس خود را از آن فکر بردارید تا بتوانید احساس بهتری پیدا کنید و با دیدگاه مثبت و تازه با آن فکر منفی روبرو شوید.

خواندن
همه چیز درباره ویشنو – قسمت دهم: آواتار لاک پشت (Kurma) تجلی دوم ویشنو

سوال: به خاطر همین افرادی که رژیم های سخت می گیرند و وزن بسیار زیاد کم می کنند دوباره چاقی شان بر می گردد؟ یعنی با وجود خواسته بسیار قوی، لاغری خود را باور ندارند و خود را به عنوان شخصی با تناسب اندام نمی بینند و به همین خاطر دوباره چاق می شوند؟

پاسخ: آنها دلشان غذا می خواهد اما باور دارند که غذا چاقشان میکند و به چیزی که نمی خواهند فکر می کنند و آن باور را در خود می سازند. و دوباره مسیر سخت انتخاب شده است. در بحث کنترل وزن بیشترین علتی که باعث می شود افراد پس از کاهش وزن دوباره به وزن قبلی خود برگردند این است که تصویری از آنچه را که می خواهند در ذهن خود ندارند.

آنها همچنان احساس چاقی می کنند و خود را مدام آنگونه می بینند. بدن شما نیز همیشه به تصویری که از خود دارید پاسخ می دهد به همین خاطر است که اگر خود را در سلامتی تصور کنید به آن خواهید رسید. اگر خود را لاغر تصور کنید و یا هر وضعیت دیگری را که می خواهید در بدنتان داشته باشید، مثل میزان عضله شکل و وزن ایده آل، در ذهن خود تجسم کنید به آن دست پیدا خواهید کرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]