جذب پول و تجلی و تجربه فراوانی

یکی از مهم ترین چیزهایی که اکثر افراد از قانون جذب می خواهند، جذب پول و ثروت در زندگی است. شاید دلیل آن این نقل قول است که می گوید: پول لزوما خوشبختی نمی آورد، ولی اسباب خوشبختی را فراهم می کند. در این پست می خواهیم در مورد چگونگی جذب این خواسته و تجربه فراوانی در زندگی صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. هرچند که پول مهمترین عامل در تجربیات زندگی شما نیست اما برای بیشتر مردم داشتن پول به معنی داشتن آزادیست و چون آزادی نیز هسته اصلی وجود شما هست رابطه شما با پول یکی از مهم ترین موضوعات زندگی شما می گردد و احساس قوی ای نسبت به آن پیدا میکنید. گرچه عده ای آزادی را که پول زیاد در زندگی به آنها می دهد درک کرده اند، اما چون معمولا کمتر از نیاز و یا خواسته خود پول داشتید احساس آزادی ندارید.

ما قصد داریم که این موضوع را کاملا روشن کنیم تا شما بتوانید فراوانی را که می خواهید و لایقش هستید تجربه کنید. وقتی این صحبت ها را می خوانید و با حقایق قانون جذب آشنا میشوید با تجربه فراوانی همراه و هماهنگ می شوید و جذب پول به عنوان یکی از معیارهای فراوانی برای شما اتفاق خواهد افتاد و خود شما و اطرافیانتان نشانه های این هماهنگی را به زودی خواهید دید، چه کسی باشید که برای رسیدن به فراوانی مالی سالهای بسیار کار کرده اید و یا چه شخصی جوانی باشید که تازه در این مسیر قدم نهاده اید.

مطلب مرتبط: دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت و عشق

مسیر وضعیت مالی خوب خیلی دور از دسترس شما نیست. برای رسیدن به فراوانی احتیاجی به زمان زیاد گذاشتن و یا تلاش زیاد کردن نیست چرا که خیلی راحت و ساده به شما توضیح میدهیم که چگونه از قدرت انرژی که در دسترس شما است استفاده کنید تا این جذب پول و ثروت اتفاق بی افتد. به شما نشان خواهیم داد که میان افکاری که راجع به پول دارید و احساستان نسبت به آن افکار و پولی که وارد تجربه شما می شود رابطه محکمی وجود دارد.

زمانی که بتوانید این رابطه محکم را آگاهانه بسازید و تصمیم بگیرید تا به شکل عمدی افکار خود را هدایت کنید، قدرت کائنات در دسترس شما خواهد بود و خواهید دید که زمان و تلاش فیزیکی در موفقیت های مالی تأثیر چندانی نخواهند داشت بنابراین با فرض سادہ کائنات و جهان شما شروع میکنیم: به هر چیزی که فکر کنید آن را به دست خواهید آورد.

جذب پول

بسیاری از مردم به ما میگویند که این قضیه درست نیست چون تا جایی که به یاد دارند به دنبال پول بودند اما هنوز هم پول کافی در زندگی خود ندارند. پاسخی که میدهیم موضوع بسیار مهمی است. موضوع پول در حقیقت دو بخش دارد، یک بخش داشتن پول زیاد و احساس آزادی و راحتی که می تواند برایتان فراهم کنند و بخش دیگر نداشتن پول کافی و احساس ترس و ناامیدی که از نداشتن پول خواهید داشت، می باشد.

برای جذب پول باید به دو موضوع توجه کنید

بسیاری از افراد تصور می کنند با گفتن جمله: “من پول بیشتر می خواهم” كلمات مثبتی را درباره پول بیان می کنند و اینگونه جذب پول اتفاق می افتد. اما زمانی که راجع به پول صحبت می کنید و احساس ترس و یا ناراحتی داشته باشید از داشتن پول زیاد صحبت نمی کنید بلکه تاکید شما بر نبود پول کافی است، تفاوت این دو موضوع بسیار مهم است چرا بخش اول این موضوع پول را جذب می کند و در بخش دوم موضوع شما با تأکید بر بخش کمبود، پول را از خود دور خواهد کرد.

خواندن
آیا بیماری مادرزادی را می توان با ارتعاش فکر درمان کرد؟

مهم است که بدانید به چه چیزی فکر می کنید. از آن مهمتر احساسی است که نسبت به پول دارید، اگر بگویید: این وسیله خیلی زیباست اما نمی توانم پولش را بپردازم. از لحاظ ارتعاشی اجازه ورود و تجربه فراوانی را به خود نمی دهید. احساس ناامیدی که با گفتن این جمله در شما ایجاد می شود راهنمای خوبی است تا بفهمید افکار شما بیشتر به سمت نبود خواسته تان متوجه است تا خواسته تان.

احساس منفی راه خوبی برای درک تعادل افکارتان است، راه دیگر برای تشخیص این موضوع میزان فراوانی ای است که هم اکنون در زندگی خود تجربه می کنید. بسیاری از مردم وضعیت بی پولی را همیشگی میدانند چون واقعیت و وضعیت کنونی خود را می بینند و فراتر از آن فکر نمی کنند. به بیانی دیگر اگر آنها کمبود پول را تجربه میکنند و متوجه این امر هستند و همواره از آن صحبت می کنند تمام اینها باعث می شود تا خود را در این وضعیت سخت و مزمن نگه دارند.

خواندنی: هر زمانی که احساس فراوانی می کنید، فراوانی به دنبالتان می آید

وقتی به آنها توضیح می دهیم که بیشتر از وضعیت مالی که می خواهید داشته باشید صحبت کنید تا وضعیتی که الان دارید و قدرت آن را ببینید به ما اعتراض می کنند که باید نسبت به آنچه که در حال رخ دادن است واقع گرا بود. می خواهیم بدانید که اگر به آنچه که هست نگاه کنید و از آن صحبت کنید به پیشرفتی که دلخواهتان است نمی رسید.

شاید افراد زیادی را ببینید و به مکانهای مختلفی بروید اما پیشرفت اساسی را که به دنبالش هستید تجربه نخواهید کرد. اگر می خواهید تغییرات قابل توجهی در زندگی خود تجربه کنید یا می خواهید جذب پول واقعا در زندگی شما اتفاق بیوفتد، باید ارتعاشات متفاوت و قابل توجهی را نیز ارسال کنید و این یعنی باید افکاری را که احساس متفاوتی در شما ایجاد می کنند داشته باشید.

سوالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب باوری است که در آن اعتقاد بر این است، به هر چیزی که در زندگی خود فکر کنید، چه مثبت و چه منفی و افکار خود را با آن هم سو کنید، آن فکر را در زندگی خود جذب کرده و تجربه می کنید. این قانون از قوانین جاری در طبیعت بوده و در زندگی تمام افراد وجود دارد.

جذب پول چگونه اتفاق می افتد؟

برای جذب پول، شما نباید به وضعیت مالی که الان دارید فکر کنید. بلکه باید به وضعیتی که می خواهید داشته باشید فکر کنید و خود را در آن شرایط تصور کنید. آن وقت است که افکار شما با آن شرایط همسو می شود و ارتعاش و انرژی مورد نظر را برای رسیدن به خواسته خود دریافت خواهید کرد. نباید در هنگام باور به فراوانی، احساس کمبود در خود ایجاد کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]