چگونه نقطه جذب خود را تغییر دهم؟

یکی از سوالاتی که خیلی از افراد از ما می پرسند این است که من چگونه نقطه جذب خود را تغییر دهم و چطور جذب منفی که به خاطر افکار و احساسات کمبود داشته ام را به جذب مثبت تبدیل کنم؟ باتوجه به درخواست های بالای شما، در این پست می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro هر روز آموزش ها و تکنیک هایی برای جذب خواسته ها و رسیدن به موفقیت معرفی می کنیم. حتما ما را در این پیج دنبال کنید. عده ای می گویند که سالهای زیاد از چیزهایی که نمی خواستند صحبت کرده اند و الان نگران این هستند که زمان کافی برای جبران این تمرکز منفی طولانی مدت شان ندارند. اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. درست است که نمی توان به عقب برگشت و افکار منفی را از بین برد، حتی اگر می توانستید هم این کار لزومی نداشت. چون قدرت همین لحظه و هم اکنون در دست شما است.

وقتی افکاری را که احساس بهتری به شما می دهند داشته باشید نقطه جذب شما درست در همین لحظه تغییر می کند. شاید علت تأثیر گذاشتن افکار منفی ای که در تمام این سالها انتخاب کرده اید بر زمان حال شما این موضوع باشد که همچنان قطار افکار و باورهای منفی خود را دنبال می کنید. باور فکری است که مدام به آن فکر می کنید.

پیشنهاد می کنم: داستان فراوانی مالی من چیست؟

باور چیزی نیست جز الگوی فکری ادامه دار و شما این قابلیت را دارید که با تلاش کم بتوانید الگوی فکری جدیدی داشته باشید، داستان جدیدی بگوييد، به ارتعاش متفاوتی برسید و نقطه جذب خود را تغییر دهید. تنها با یک کار ساده مثل توجه کردن به چیزهایی که می توانید با آن ۱۰۰ هزار تومان خرید به طور چشمگیری نقطه جذب مالی خود را تغییر می دهید.

خواندن
آموزش آسترولوژی: منازل 28 گانه قمر – قسمت سی و هفتم

این کار ساده کافی است تا به تعادل ارتعاشی برسید و کافی است تا نتایج ملموس و حقیقی جذب پول به شما نشان داده شود. به طور ذهنی پول خود را خرج کنید و به سبک زندگی بهبود یافته و عالی که می خواهید فکر کنید. با تصور کردن مقدار زیادی پول در حساب بانکی تان به شکلی عمدی احساس آزادی را تمرین کنید، و خواهید دید که قانون جذب به ارتعاشات شما پاسخ می دهد نه به واقعیتی که اکنون در آن زندگی می کنید.

اما اگر ارتعاشات شما تنها پیرامون واقعیت های زندگی تان باشد هیچ تغییری اتفاق نمی افتد. شما با تصویر سازی سبک زندگی دلخواهتان، نگه داشتن این تصاویر در ذهن و فکر کردن دائمی به آنها تا زمانی که احساس راحتی در شما پدیدار شود، به راحتی می توانید نقطه جذب خود را تغییر دهید و این احساس راحتی نشانه تغییر حقیقی ارتعاشات شما می باشد.

سوالات مرتبط:

نقطه جذب چیست؟

نقطه جذب همان لحظه ای است که شما نسبت به باور و خواسته خود ارتعاش آن خواسته را به سمت کائنات ارسال می کنید و در پاسخ به آن ارتعاش، کائنات نیز خواسته ای که در باور خود به آن فکر می کنید را به شما پاسخ می دهد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]