آموزش کف بینی: بررسی خط مچ دست

در این پست قصد داریم به بررسی خصوصیات خط مچ دست افراد بپردازیم و شما را یک قدم دیگر به تبدیل شدن به استاد کف شناس نزدیک نماییم. پس با این قسمت از آموزش کف بینی با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی خط مچ دست

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ویدئوها، تصاویر و مطالب بیشتری از آموزش کف بینی قرار می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. بر روی مچ دست خط هایی به صورت افقی دیده می شود. گاه ممکن است که تنها یک خط بر مچ دست دیده شود، گاه دو خط و گاه چند خط. این ها همان خط مچ دست هستند که در اینجا می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم.

الف) اگر در خط مچ دست چهار خط بطور روشن و آشکار و بدون چین و شکن دیده شود، نشان دهنده زندگی دراز صاحبش می باشد.

ب) اگر سه خط دیده شود و این سه خط نیز بطور آشکار و بدون چین و شکن باشد، نشان دهنده زندگی نسبتا دراز همراه با آرامش و خوشی است.

پ) اگر خطی از مچ دست یا نزدیک لبه کف دست بطور کج و مژ یا راست و مستقیم به سوی خط تندرسی کشیده شده باشد (شکل زیر، خط شماره 2)

خط مچ دست

در این صورت، نشان دهنده این است که احتمال یک پیشامد ناگوار در زندگی صاحبش می رود (به چنین آدمی سفارش می کنیم که در زندگی با احتیاط رفتار کند)

ت) اگر نخستین خط مچ دست به شکل زنجیر باشد، نشان دهنده زندگی پر دردسر صاحب آن است.

خواندن
سوال ها و جواب هایی در زمینه مراقبه و ذهن از رامانا ماهارشی

ث) اگر بر میانه خط مچ دست، نقش صلیب دیده شود، نشان دهنده عمر ملال بار است.

به پایان بررسی خط مچ دست رسیدیم. برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف شناسی چیست؟

کف شناسی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

کف دست چه خط هایی دارد؟

خطوط کف دست انسان عبارت اند از: خط دل، خط هوس، خط ازدواج، خط فرزند، خط دانایی، خط فرزند، خط سرنوشت، خط تندرسی، خط زندگی، خط هنر و خط مچ دست است

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]