تفاوت احساس منفی نسبت به پول و مریضی مثل سرطان

زمانی که احساس منفی نسبت به پول داریم آن را به دست نمی آوریم، اما وقتی می گوییم من سرطان نمی خواهم، به آن دچار می شویم. چه فرقی میان این دو است؟ اگر می خواهید تفاوت این دو دیدگاه را بدانید، با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro آموزش های رایگان برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی منتشر می کنیم. حتما این پیج را دنبال کنید. شما جوهره و اصل چیزی را که به آن فکر میکنید دریافت میکنید. وقتی به نبود سلامتی فکر می کنید آن را دریافت خواهید کرد. زمانی که به کمبود پول فکر می کنید کمبود پول را نیز جذب می کنید. با توجه به احساسی که فکرتان به شما می دهد می توانید متوجه شوید که در حال جذب بخش مثبت و یا منفی خواسته خود هستید.

کائنات کلمه “نه” را نمی شود

کائنات کلمه “نه” را نمی شنود. وقتی می گویید:” نه من این بیماری را نمی خواهم”، توجه شما به موضوع بیماری می گوید:” بله چیزی که نمی خواهم به سمت من بیا. به هر چیزی توجه کنید جوهره و اصل آن به سمت شما جذب می شود. وقتی می گوید من پول می خواهم اما آن را ندارم، توجه شما به کمبود پول شبيه به چنین جمله ای است: کمبود پولی که نمی خواهمت به سمت من بيا و این یعنی احساس منفی نسبت به پول.

وقتی به پول فکر می کنید و باور دارید که به سمت شما می آید همیشه احساس خوبی در شما ایجاد می شود اما وقتی راجع به پول فکر می کنید و احساس می کنید که آن را ندارید این فکر احساس بدی به شما می دهد و این در حقیقت یک احساس منفی نسبت به پول است. تفاوت اینها همین است. سوالی که پرسیدید این است: اگر با تمرکز بر نبود سلامتی می توان به سرطان دچار شد چرا با تمرکز بر نبود پول به پول نمی رسیم؟

خواندن
آموزش اصول مراقبه با سنگ

پولی که می خواهید به آن برسید با سلامتی که به دنبالش هستید یکی هستند. بیماری سرطان را که در زندگی نمی خواهید و نداشتن پول نیز با هم یکی هستند. تلاش کنید تا هر فکر که دارید و هر سخنی که میگویید از احساسات مثبت شما نشات بگیرد این کار شما را در جهت جذب خواسته تان قرار می دهد و اگر احساسات منفی در شما فعال باشد ناخواسته های خود را جذب خواهید کرد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]