آموزش کف بینی: تفسیر تپه جاه طلبی

در دومین قسمت از آموزش حرفه ای کف بینی به سراغ بررسی تپه جاه طلبی به عنوان اولین تپه از سری تپه های هشت گانه رفته ایم. اگر دوست دارید بدانید با تحلیل این برجستگی به چه اطلاعات و خصوصیاتی در مورد فرد می رسید، تا انتهای این آموزش با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. همان طور که در پست های قبلی هم گفتیم، تپه های هشت گانه یکی از مهم ترین بخش های کف دست هر فرد برای بررسی است. به همین دلیل برای شروع دوره حرفه ای آموزش کف بینی، ابتدا به سراغ این برجستگی ها رفته ایم و در قدم اول تپه جاه طلبی را برای شما می خواهیم بررسی کنیم. برای شروع بررسی باید گفت کسی که دارای تپه جاه طلبی برجسته و سفت است، همان طور که از نامش پیداست، فردی جاه طلب و “بزرگ همت” می باشد.

خصوصیات افراد دارای تپه جاه طلبی برجسته و سفت

البته باید دانست که جاه طلبی این افراد ریشه ای شرافتمندانه دارد و از بزرگ منشی و بزرگواری آنان سخن می گوید. آنان به سیاستمدار شدن و رهبری جامعه علاقه دارند. این افراد، دارای اندامی میانه بالا با استخوان بندی نسبتا درشت هستند. پوستشان نرم و چشمانشان درشت و روشن شاداب است. راه رفتنشان همراه با وقار است.

آنان چون بسیار زود عرق می کنند و پیشانی و جلو سرشان همیشه عرق آلود است، بنابراین زودتر از دیگران موهای جلو سرخود را از دست می دهند. تن و پوست بدن آنان پوشیده از موی است و بویژه زنانی که دارای تپه جاه طلبی برجسته باشند، صاحب موهای انبوه و پرپشت و چیندار هستند. صاحبان تپه جاه طلبی برجسته، دارای شخصیت دلچسب و پرکشش اند.

آنان به خود اعتماد به نفس دارند از این رو، در کارها و راه هایشان کمابیش کامیاب و پیروز می شوند. آنان در عشق و ازدواج موفقند پس به افرادی که دارای تپه سرنوشت برجسته همراه با یک ستاره بر روی آن هستند، هشدار میدهیم که: در زندگی احتیاط کنید!

خواندن
کتاب Moon Spells – نسخه انگلیسی

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]