آموزش کف بینی: معرفی خط های کف دست

در ادامه آموزش کف بینی به سراغ معرفی یکی از مهم ترین بخش های دست انسان یعنی خط های کف دست رفتیم و در مورد آن ها توضیحات لازم را ارائه داده ایم. در این پست شما می توانید با خطوط کف دست و نام گذاری آن ها آشنا شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. بر کف دست، خط هایی به روشنی دیده می شود. این خط ها در کف شناسی اهمیت بسیار دارند زیرا گروهی از صفات و ویژگی های جسمی و روحی ما را نشان می دهند. در شکل شماره 5 که در ادامه مشاهده می کنید، مهم ترین خط های کف دست را برای شما مشخص کرده ایم.

خط های کف دست

نام خط های کف دست

همان طور که در شکل بالا می بینید، بر کف دست انسان، ده خط بزرگ و کوچک یافت می شود که این خط ها برای نشان دادن صفات و ویژگی های جسمی و روانی ما مهم اند. نام این خطوط کف دست به ترتیب شماره های آن در شکل 5 به قرار زیر است:

  1. خط دل (قلب)
  2. خط دانایی (عقل)
  3. خط زندگی
  4. خط سر (سرنوشت)
  5. خط هنرهای زیبا و صنعت
  6. خط ازدواج
  7. خط مچ دست
  8. خط هوس
  9. خط تندرسی (کبد)
  10. خط فرزندآوری

اکنون اگر خوب به خط هایی که در میانه کف دست هست بنگرید، خواهید دید که از برخورد پنج خط (یمنی: خط دل، خط دانایی، خط هنرها، خط سرنوشت و خط تندرسی) یک سه گوشه و یک چهارگوشه در کف دست پیدا می شود. در شکل شماره 6 در ادامه، برای شما این سه گوشه (= مثلث) و چهارگوشه (= مربع) را نمایش داده ایم. سه گوشه و چهارگوشه ای که در شکل زیر می بینید نیز، در کف شناسی و کف بینی مهم است.

خواندن
آموزش کف بینی: بررسی خط هنر در کف دست

 

خطوط کف دست

تا اینجا با مهم ترین خطوط کف دست آشنا شدید. در قسمت های قبلی آموزش کف بینی نیز با سایر بخش های کف دست از جمله 5 انگشت و تپه های هشت گانه آشنا شدید. در قسمت بعدی به سراغ معرفی نقش های کف دست می رویم و آموزش بخش معرفی در کف شناسی به پایان می رسد. برای دنبال سایر قسمت های این آموزش، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف شناسی چیست؟

کف شناسی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 2.8]