رسیدن به احساس خوب با گوش دادن به راهنمای درون

بارها در پست های پیشین به شما گفته ایم که یکی از بهترین کار ها برای رسیدن به احساس خوب گوش دادن به راهنمای درون و نیروی درون و فکرتان است. در این پست می خواهیم کمی مفصل تر در مورد این راهنما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. این قابلیت در شما وجود دارد که تحت هر شرایطی به سمت افکار مثبت بروید. مهم نیست چقدر یک موضوع منفی باشد شما این توانایی را دارید به بخش مثبت موضوع توجه کنید. تنها مشکلی که وجود دارد برخی عادت های قدیمی و یا تاثیرات بسیار قوی دیگران بر شما است.

بیشتر شما ذاتاً زود عادت می کنید و بعد از مدتی الگوهای رفتاریتان ثابت می شود به گونه ای که مثلا سریع ترین راه برای رسیدن به شادی برای شما خوابیدن می شود و صبح بعد از بیدار شدن در مسیر خواسته های خود قرار خواهید گرفت. اگر قبل از خواب به افکاری که احساسات خوب در شما ایجاد می کنند برسید و از فکر خاموش خود در زمان خواب بهره ببرید و همین طور هنگام بیدار شدن افکار خوب را انتخاب کنید، می توانید فرآیند گرایش به بخش مثبت را کاملا انجام دهید.

مطلب مرتبط: با قانون جذب به افکارتان قدرت دهید

با رعایت این الگوی رفتاری تنها بعد از چند روز تفاوت بزرگ در عادات فکری و نقطه جذب شما به وجود خواهد آمد و تک تک جوانب زندگی تان به سرعت بهبود خواهد یافت. همه این موارد فقط با گوش دادن به راهنمای درون میسر خواهد شد. شما با استفاده از نیروی درون و قدرت افکار خود فرآیند گرایش به بخش مثبت را آغاز خواهید کرد و آنگاه در مسیر رسیدن به احساس خوب قرار می گیرید.

خواندن
چگونه نقطه جذب خود را تغییر دهیم؟

قبلا هم در پست «چگونه به قدرت افکار خود باور داشته باشیم؟» در مورد قدرتی که در افکار شما نهفته است صحبت کرده ایم و حتی راهکار هایی به شما داده ایم تا بتوانید باور به این نیروی درونی و افکارتان را تقویت کنید. باز هم به شما یادآور می شویم که اولین و مهم ترین قدم برای رسیدن به احساس خوب، پی بردن به همین قدرت افکار است. بی شک گوش دادن به راهنمای درون تان بهتر از هر کسی و هر حرفی می تواند هدایت گر شما به سمت خواسته هایتان باشد.

به شما پیشنهاد می کنیم روی افکار خود کار کنید، به آن ها ایمان داشته باشید، به خواسته هایتان باور داشته باشید، به راهنمای درون تان گوش دهید و هر چیزی را می خواهید از درون خود بخواهید، آن وقت خواهید دید که چه معجزاتی در زندگی شما اتفاق خواهند افتاد، آنگاه به فرآیند گرایش به بخش مثبت خواهید رسید و تا رسیدن به احساس خوب در زندگی چند قدمی فاصله نخواهید داشت.

مقالاتی که در وبسایت سینرژی با ناهید منتشر می شوند، در این زمینه به شما کمک خواهند کرد و باعث رشد افکار شما خواهند شد. پس برای شروع این مسیر و گوش دادن به راهنمای درون خود می توانید با مطالب این وبسایت همراه شوید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]