آشنایی با ماها مریتونجایا مانترا + دانلود رایگان

ماها مریتونجایا مانترا یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین مانترا های موجود در دنیا است که در این پست قصد داریم آن را برای شما معرفی کنیم و مثل همیشه رایگان برای دانلود قرار دهیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

یکی از تاثیرگذارترین و مهمترین مانترا ها، ماها مریتونجایا مانترا است. اما این مانترا چرا تا این اندازه مهم است و چه تاثیراتی بر روی ما می گذارد؟ پیش از پاسخ به این سوالات، ابتدا متن سانسکریت، تلفن لاتین و تلفظ فارسی این مانترا را باهم میخوانیم.

متن سانسکریت

ॐ त्र्यम्बकं यजामहे
‏सुगन्धिं पुष्टिवर्धनम्
‏उर्वारुकमिव बन्धनान्
‏मृत्योर्मुक्षीय मामृतात् ॥

تلفن لاتین:

Om Try-Ambakam Yajaamahe
‏Sugandhim Pusstti-Vardhanam
‏Urvaarukam-Iva Bandhanaan
‏Mrtyor-Mukssiiya Ma-Amrtaat

تلفظ فارسی:

اُم تریامباکام یاجاماهه
سوگاندیم پوشتی واردانام
اورارو کامیوا باندانان
مریتیور موکشیا مامراتات

ترجمه ماها مریتونجایا مانترا:

اُم. درود بر ایزدی که با خود بصیرت سه گانه دارد. (بر وجود، بقا و مرگ آگاه است)
او که رایحه روحانی دارد و همه مخلوقات را تغذیه می‌کند
باشد که او ما را بمانند گیاهی که از بوته جدا می‌شود از بند زندگی دنیوی رها کند
و اینگونه، با تحقق اینکه ما هیچ گاه از ذات جاودان خود دور نیستیم، ما را از ترس مرگ رها کند

تاثیر خواندن ماها مریتونجایا مانترا

زمانی که ماها مریتیونجا مانترا خوانده می‌شود چاکرای «مانی پورا» [چاکرای سوم – شبکه خورشیدی] فعال می‌شود. چاکرای مانی پورا جایگاه استقرار «پرانا شاکتی» است. استرس موجب عدم تعادل در عملکرد و ابراز «انرژی پرانایی» و حتی عدم تعادل در شرایط محیطی و احوال احساسی فرد می‌شود و از دست دادن «پرانا شاکتی» در بدن، درهای ناخوشی و بیماری را باز می‌کند.

خواندن
دانلود رایگان مانترا جلوگیری از مصیبت و فجایع غیرمنتظره

بنابرین وقتی ماها مریتیونجایا مانترا را 11 بار هنگام صبح بخوانیم، ارتعاش و فرکانس‌های آن، چاکرای «مانی پورا» را فعال می‌کند و «انرژی های پرانیک ضعیف» در بخش‌های مختلف بدن تقویت می‌شوند. بنابرین «ماها مریتیونجانا مانترا» از زمان‌های بسیار کهن به‌عنوان مانترای «بیداری پرانا، پرانا شاکتی، انرژی حیاتی و دستیابی به سلامتی» شناخته می‌شود. این مانترا یک مانترای درمانگر است. برای آرامش و سلامتی بدن، احساسات و شخصیت.

در انتها به همه شما عزیزان توصیه میکنم این مانترا را بارها گوش کنید و با آن بخوانید. من برای شما ماها مریتیونجا مانترا را در ادامه به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ام. حتما آن را دانلود کنید و از تاثیرات آن غافل نشوید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت