دانلود رایگان مانترا شفای بیمار

شفای بیمار را همیشه باید از خداوند تبارک و تعالی خواست. در این پست مانترایی معرفی کرده ایم که به شفای بیماران شما کمک می کند و روح و جسم تمام بیماران را به درگاه خداوند نزدیک می کند. باشد که تمام بیماران جهان از جانب خداوند درمان شوند.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

بیماری همیشه یکی از مشکلات سخت در زندگی انسان ها محسوب می شود. بدون شک هیچ کس دوست ندارد خود یا اطرافیانش درگیر بیماری شوند، علی الخصوص وقتی که این بیماری، یک بیماری سخت و درمان آن طولانی و طاقت فرسا باشد. در این پست به سراغ مانترایی رفتم که یکی از بهترین و قدیمی ترین مانتراها برای شفای بیمار  است و تاثیر فوق العاده ای در کمک به درمان بیماری دارد. وبسایت سینرژی با ناهید این مانترا را به تمام بیماران دنیا تقدیم می کند و از درگاه خداوند بزرگ برای تمام بیماران طلب خیر و شفای بیمار را دارد.

بیشتر انسانها فراموش می کنند که ارواحی درحال تکامل اند. در روزمرگی و نابسامانی و بیماری ها دست و پا میزنند و از وجه دیگر خود را فراموش کرده اند. مانترا شفای بیمار نه تنها باعث شفای جسمانی میگردد، بلکه تجربه پیوند دوباره با ابدیت را به فرد بازمیگرداند.

“را ما دا سا سا سی سو هانگ” یکی از قدرتمندترین مانتراهای شناخته شده می باشد که سه هزار سال قدمت دارد و بی نهایت در درمان تاثیرگذار است. پیشنهاد می کنم این مانترا را چه افرادی که در خانه خود بیماری دارند و چه سایر افراد، حتما گوش کنند تا از تاثیر فوق العاده آن شگفت زده شوند.

خواندن
آشنایی با ماها مریتونجایا مانترا + دانلود رایگان

معنا و تلفظ مانترا شفای بیمار

در ادامه معنای فارسی و تلفظ این مانترا را برای شما قرار داده ایم تا درک بهتری از آن داشته باشید و هنگام شنیدن آن، بهتر متوجه تاثیراتش شوید.

را= انرژی خورشید، آتش، خورشید منبع انرژی و حیات و گرما، پاک کننده، سوزاننده تمام پلیدی ها.
ما= انرژی ماه، آب. “ما” آرامش بخش و حمایتگر.
دا= انرژی زمین، عملکرد، تجربه.
سا= انرژی هوا،بی نهایت ، بی کرانگی.
سا= (تکرار قسمت قبلی)
سی= تجسد “سا” در بدن فیزیکی، تجربه کامل
سو= احساس فردی از ادغام با “سا” ، هویت شخصی
هانگ= حقیقت ناب، ارتعاش بی کرانگی مطلق .اشاره به حیات خداوند در تک تک موجودات.
صدای تنفس انسان : سو= دم هام=بازدم
سوهام= من تو هستم.
سووووووهامممممممم

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت