دانلود رایگان مانترای ماهامریتیونجایا

با مانترای ماهامریتیونجایا می توانید امراض و بیماری ها را در بدنتان مدیریت کنید و همچنین باعث ایجاد نظم در سیستم ارتعاش کلی بدن می شود. این مانترا را می توانید به رایگان از ادامه متن دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ارتعاشات کلی بدن بصوت نمادین در چاکراها و مراکز روانی مختلف نشان داده شده است. از اینرو زمانی که ترکیبی از مانتراها یا سیلاب های صوت را بکار می گیریم، نیروی ذاتی و بالقوة این ارتعاشات را که در بدن خفته است تحریک می کنیم. بعضی ارتعاشات مانند ام (Om) برای عمیق تر شدن آگاهی هنگام مراقبه بکار می رود.

اُم باعث می شود آگاهی به سمت درون کشیده شود. از نقطه نظر علمی، مانترای اُم باعث افزایش امواج آلفا و کاهش امواج بتای مغز می شود. در عمل، زمانی که آگاهی به سمت درون کشیده می شود، ذهن شخص متمرکزتر، آرام و آسوده خاطرتر می شود. زمانی که ما یک زنجیره ارتعاشات را بکار می گیریم، مانند مانترای ماهامریتیونجایا، ارتعاشات حاصل اختلالات موجود در سیستم ارتعاش کلی بدن را با ایجاد نظم دوباره، منظم می کند. امراض و بیماری ها را می توان با استفاده از این نوع مانترا مدیریت کرد.

تلفظ مانترای ماهامریتیونجایا

در ادامه تلفط لاتین مانترای ماهامریتیونجایا به همراه ترجمه فارسی آن را می توانید مشاهده کنید.

Om Try-Ambakam Yajaamahe
‏Sugandhim Pusstti-Vardhanam
‏Urvaarukam-Iva Bandhanaan
‏Mrtyor-Mukssiiya Ma-Amrtaat

ترجمه:

اُم. درود بر ایزدی که با خود بصیرت سه گانه دارد. (بر وجود، بقا و مرگ آگاه است)
او که رایحه روحانی دارد و همه مخلوقات را تغذیه می‌کند
باشد که او ما را بمانند گیاهی که از بوته جدا می‌شود از بند زندگی دنیوی رها کند
و اینگونه، با تحقق اینکه ما هیچ گاه از ذات جاودان خود دور نیستیم، ما را از ترس مرگ رها کند

در ادامه امکان پخش آنلاین این مانترای ماهامریتیونجایا و همچنین دریافت آن به صورت رایگان برای شما کاربران عزیز وبسایت سینرژی با ناهید وجود دارد.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت