دانلود رایگان مانترا گایاتری

مانترا گایاتری به معنی رها کننده جان است. مخفی ترین ودایی است که به نام مادر وداها نامیده می شود، ذکر آن همه گناهان را نابود می کند. در زمین و آسمان ها هیچ پاک کننده ای مانند و یا برتر ازاین مانترا وجود ندارد. در این پست این مانترا را تقدیم شما می کنیم. می توانید آن را در ادامه به رایگان دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

مانترا گایاتری را حتما در برنامه تمرینات روزانه خود بیاورید. این مانترا را در حالات 11-21-51  و 108 بار با حساب فرصتی که دارید قرار دهید. کسانی که برای اولین بار از این مانترا استفاده ميكنند، ممکن است با سختی ها و برون ریزي هایی  مواجه شوند که به علت خاصیت پاک کنندگى و قدرت بالای آن است که البته موقتی است و بعد از مدتی چند روزه  با هم ارتعاش شدن، شعف و سرور درونی زیبایی شنیدن یا تکرارش به شما هدیه می دهد.

گرچه پاکسازی ها خوب است اما پاک نگه داشتن مراکز، از پاکسازی ها، اهميت زيادى دارد. مسلماً برای افرادی که در جوامع شهری زندگی میكنند سخت تر است و ميبايست زماني را براى خواندن مانترا گاياترى در برنامه خود بگنجانيد. با شنیدن يا بصورت ذهنی، همراه با ایمان و نیت پاک تکرار کنید که این بسیار مهم است.

مانترای اعظم و جهانی گایاتری

مانترا ای که سوامی جی توصيه می کند که هرکسی بايد در تمرينات روزانه اش بياورد، مانترا گاياتری است. اين مانترا معمولاً برای افزايش هوش و خرد است و باعث گسترش آگاهی می شود. گاياتری در سن 8 سالگی به کودکان آموزش داده می شود، زمانی که کودکان تازه به مدرسه می روند. اين مانترا باعث افزايش دقت و توجه و قدرت حافظه کودکان می شود و خلاقيت آنها را رشد می دهد. برای افزايش آگاهی، هوشياری و درک، این مانترا بايد 24 بار در هر روز تکرار شود.

مانترا گاياتري يک دعاي مقدس جهاني در وداها است و از کهن ترين مقدسات بشر مي باشد. این مانترا دعايي است که مي تواند با همه مردان و زنان از همه اديان و سرزمين هاي مختلف در همه کشورها به خوبي صحبت کند. تکرار اين مانترا هوش و ذکاوت را افزايش ميدهد.

خواندن
چرا ساده ترین چیزها را برای خود پیچیده می کنم؟

این مانترا را در هرکجا که هستید و در هر زمانی تکرار نمایید. این مانترا بایستی بسیار جدی گرفته شود. اگر این مانترا با ایمان تکرار شود بیماری ها و مشکلات را از زندگی فرد دور نموده و همه خواسته های او بر آورده میکند و آنچه را که نفع فرد است به او اعطا می نماید. این مانترا بسیار قوی میباشد و گایاتری مادر وداها است.

تلفظ و ترجمه مانترا گایاتری

در ادامه تلفظ انگلیسی و فارسی گایاتری مانترا به همراه ترجمه فارسی آن را بری شما قرار داده ایم تا بتوانید درک بهتری نسبت به این مانترا داشته باشید.

Aum Bhuh Bhuvah Svah Tat Savitur Varenyam Bhargo Devasya Dheemahi Dhiyo Yo nah Prachodayat

اوم= براهما
بور= برمي گردد به چيزي که از 5 عنصر طبيعت (پراکريتي) ساخته شده باشد.
بوآ= (پرانا شاکتي) دنياي مياني
سواها= بهشت، سرزمين خدايان
تات= خداوند، براهما
ساويتور= چيزي که همه چيز از آن زاييده شده است.
وارنيوم= شايسته ستودن
بارگو= نور و درخشندگي روح
دواسيا= حقيقت معنوي
دي ماهي= ما مديتيشن مي کنيم
دي يو= عقل
يو= که
نا= متعلق به ما
پراچو دايات= روشن مي شود

ترجمه فارسی آن نیز به این صورت است: ما براي روشني روح خود مديتيشن مي کنيم، براي کسي که قابل پرستش، بزرگ ترين حقيقت معنوي و منبع زندگي همه اجسام، ستارگان و آسمان ها مي باشد. باشد که نور الوهيتش خرد ما را روشني بخشد. (در نتيجه ما بزرگ ترين حقيقت را در مي يابيم)

مانترا گایاتری را در ادامه می توانید هم به صورت آنلاین گوش کنید و هم آن را در گوشی خود ذخیره کرده و هر روز به آن گوش دهید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت