مانترا اوم آساتوما از پاوامانا بخشی اوپانیشاد

مانترا اوم آساتوما مربوط به یک دعای بسیار قوی برای تطهیر و سلامتی خود یا بشریت است که خوانده می شود و توسط پاوامانا بخشی اوپانیشاد ساخته شده است. هم اکنون می توانید این مانترا را از ادامه این مطلب دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

همه ما باید بهترین خود باشیم. در هر زمینه و هر مسیری که قرار داریم باید به سمت بهترین بودن پیش برویم. آن وقت است که می توانیم بگوییم ما واقعا در جهت رسیدن به خواسته ها و موفقیت خود هستیم. برای تبدیل شدن به بهترین خود، فقط تلاش کردن کافی نیست. همیشه نیاز است آگاهی خود را هم افزایش دهیم و از درون نیز به خود ایمان داشته باشیم. و این دقیقا همان چیزی است که مانترا اوم آساتوما می خواهد به شما  بدهد.

این مانترا، مربوط به یک دعای تطهیر است که برای سلامتی خود یا بشریت خوانده میشود. همچنین دعایی هست که خواننده را تشویق میکند که بهترین خود باشد و‌ در روشنی و‌ جاودانی زندگی کند. پاوامانا همیشه مانتراهایش را با کلمه اوم‌ آغاز می کند که این صدای آفرینش است. مانترا اوم آساتوما هم با همین کلمه آغاز می شود تا شما پیش از آگاهی درون خود، آگاهی هستی و آفرینش را ببینید.

این دعا خواسته فروتنی است که میتواند به سوی خدا، خود برتر یا گورو معطوف شود. در ادامه تلفط لاتین و سانسکریت و ترجمه فارسی مانترا این دعا را برای شما قرار داده ایم.

تلفظ و ترجمه مانترا اوم آساتوما

Om Asato Ma Sadgamaya
असतो मा
Om Asato Ma Sadgamaya
असतो मा सद्गमय
मा ज्योतिर्गमय
अमृतं गमय
शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Om Asato Maa Sad-Gamaya
Tamaso Maa Jyotir-Gamaya
Mrtyor-Maa Amrtam Gamaya

خواندن
آیا همدردی کردن شما با بقیه، برایشان کاربردی دارد؟

ترجمه کلی دعا: «مارا از جهل به دانش، از تاریکی به نور و‌ از مرگ‌ به جاودانگی هدایت کنید».

برای دانلود رایگان دعای جهانی باستانی اوم آساتوما کافیست بر روی دکمه دانلود رایگان مانترا کلیک کنید.

برای دانلود این مانترا باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت