کتاب زندگی با حکمت تائو

کتاب زندگی با حکمت تائو فرصتی برای شناخت و تجربه ی مستقیم حکمت تائو دجینگ در اختیار خواننده قرار میدهد. اندرزهایی که شامل هشتاد و یک قطعه اند و به قلم لائو دزو پیر فرزانه ای که در پایتخت باستانی لوبانگ، کتابدار سلطنتی بود به رشته ی تحریر درآمده اند.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

روزی لائوزه که دوران طولانی جنگهای مختلف میان ایالت های کشورش را شاهد بود، تصمیم گرفت گوشه گیری پیشه کند و به قصد سفر به نقطه ای در صحرا، به سمت غرب به راه افتاد. در دروازه ی هانکو، نگهبانی به نام بین هسی که آوازه ی نیک لائوزه را به عنوان مردی حکیم و خردمند شنیده بود، از وی تقاضا کرد استادی او را بپذیرد و درس هایی از زندگی در اختیارش بگذارد.

به این ترتیب، حکمت تائو دجینگ از میان پنج هزار حرف الفبای چینی، بیست و پنج قرن پیش به وجود آمد. کلمه ی تائو دجینگ به معنای عبارت «زندگی در خدمت طریقت درست» است و به عقیده ی بسیاری از جویندگان حکمت و کسانی که تشنه ی فراگیری اندرزهای آموزنده هستند، بهترین مجموعه ای است که تاکنون ارائه شده است و گرچه تنها دارای هشتاد و یک قطعه است، می تواند به راحت انسانها را به تغییر نحوه ی زندگی از طریق تغییر طرز فکر تشویق کند.

با خواندن اندرزهای تائو و تعمق در آنها، که من پس از بررسی صدها ترجمه گردآوری کرده ام، همراه با جملاتی که شخصأ برای هریک از قطعه ها نوشته ام، شما نیز می توانید مسیری درست برای دستیابی به عقاید پرمحتوایی لائوزه سعی داشت انتقال دهد پیدا کنید.

خواندن
آیا همدردی کردن شما با بقیه، برایشان کاربردی دارد؟

کتاب زندگی با حکمت تائو

درک این افکار قوی و حفظ آنها در ذهن و ضمیر ناخوداگاه، دیدگاهی جدید به دنیا و مردم در پی خواهد داشت و این درست، اتفاقی بود که برای من رخ داد چرا که با خواندن تائو و سرمشق قرار دادن فلسفه ی آن در زندگی، به فرد دیگری تبدیل شده ام.

هدف من از تدوین کتاب زندگی با حکمت تائو، فراهم کردن زمینه های کسب تجربه ای متفاوت و در عین حال آسان برای تغییر طرز فکر و در نتیجه تغییر نحوه ی زندگی خوانندگان آن است. با مرور و تکرار اندرزها می توانید زندگی هماهنگ با ذات و طبیعت خویش را سپری کنید، به خود و اطرافیانتان عشق بورزید و خود را به خدا نزدیکتر حس کنید.

تائو زمینه های مختلف زندگی انسان را در بر می گیرد و در دنیایی که به ثبت آموزش های تاریخی نیاز دارد، شیوه ی جدیدی از طرز فکر و زندگی ساده را مینمایاند. بارها قطعه را بخوانید و تکرار کنید و درباره ی این جمله بیندیشید:

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 10.1 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]