کتاب قدرت فکر

در کتاب قدرت فکر در مورد پژوهشی در زمینه بازسازی نیروی اندیشه، اراده و تلقین می خوانید و به نیروهای پنهانی که در درون افکارتان نهته است پی می برید. برای دانلود رایگان این کتاب از وبسایت سینرژی با ناهید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

آدمی از دیرباز در پی شناخت ذات خویش بوده است. معرفت نفس پدیدهای تازه و نوظهور نیست و قدمتی به تاریخ بشریت و فرهنگ و تمدن دارد تا آنجا که پوئیدن راه کمال و دست یازیدن به خوشبختی را هم طراز و معادل کشف قلمرو باطن بشمار آورده اند. هر چندکه معیارهای فردی و اجتماعی تفاوت های بارزی دارد ولی با نگرشی – ژرف در اعماق وجود به این نکته پی خواهیم برد که حکمران بلامنازع قلمرو بیکران ضمیر باطن نیروی اندیشه و تعقل است که هم جهان عینی و حیات بیرونی ما را تشکیل میدهد و هم به صورت قدرتی قاهر برما فرمان می راند و سرنوشت و تقدیرمان را رقم می زند و شگفتیها می آفریند.

گاه در اندرون وجود سر به طغیان برمی دارد و جوش و خروش آغاز می کند و گاه به سان طفلی آرام و سربزیر از تب و تاب وغليان بازمی ماند و در کنج عزلت و انزوا به خموشی می گراید. چه بسا که از خود می پرسیم چرا دنیای عینی ما بازتاب افکار و پندارهای ماست و اصولا دنیای ذهنی ما چیست و کاربرد اراده مان تا به کجاست؟ خوشبختی و بدبختی و غم و شادی کدام است ؟ آیا اینها همه مفاهیم و معیارهای ساخته و پرورده بشر و قراردادهای خاص اجتماعی نیست؟

خواندنی: کتاب علم تنفس

آیا به راستی می توان احساسات تند و سرکش جوانی را لگام زد و افکار غم آلود و محنت زای دوران پیری را از سر بیرون ساخت؟ با بیماریها چگونه می شود مبارزه کرد و با شکست ها و ناملایمات چطور می توان دست و پنجه نرم کرد و از عرصه این پیکار پیروز و سرافراز بیرون آمد؟ سوال ها در این زمینه و به خصوص در فراگرد نیروی باطن و کارایی تفکر و تعقل فراوان است و حد و مرزی نمی توان برای آنها قائل شد.

دانشمندان و متفکران در طی قرون و اعصار کوشیده اند تا پاسخی بر این مسائل و معماها بیابند و هر یک به قدر وسع همت خود در این راه تلاش ها کرده و حاصل کار خود را به صورت کتابها و رسالات ارزنده به جهان علم و خرد عرضه داشته اند. لیکن در این میان دکتر «ژوزف مورفی» روانشناسی است که علم و عمل را یک جا گرد آورده و نتیجه پژوهش ها و تجربیات خود را در کتابی به نام کتاب قدرت فکر به رشته تحریر کشانده است.

خواندن
رابطه قانون جذب و داشتن شغل

ژوزف مورفی در کتاب قدرت فکر خود از پدیده ای شگرف به نام ضمیر و شعور و نیروی هوش و خرد انسان گفت وگو می کند و کارایی اندیشه و عقل را در مصاف با مشکلات زندگی مورد بحث قرار می دهد و از اقیانوس بیکرانی که در اعماق باطن هر موجود بشری قرار دارد سخن می راند و از نیروی فرزانگی و اراده آدمی روا بانی شگفت انگیز نقل می کند.

فهرست مطالب کتاب قدرت فکر

 1. گنجینه ای در باطن
 2. چگونگی فعالیت نفسانیات
 3. قدرت لایزال شعور باطن
 4. روان درمانی در دوران قدیم
 5. روان درمانی در دوران معاصر
 6. تکنیک های علمی روان درمانی
 7. گرایش ضمیر باطن به زندگی
 8. چگونه به آرزوهای خود می رسید؟
 9. آیا پولدار شدن هدف است؟
 10. جایگاه انسان در زندگی
 11. چگونه موفق شویم؟
 12. دانشمندان و ضمیر باطن
 13. شگفتی های خواب
 14. حل مسائل خانوادگی
 15. رابطه خوشبختی با نفسانیات
 16. سموم ذهنی و زندگی
 17. آیا باید مردم را ببخشیم؟
 18. نابودی موانع روانی
 19. ترس را از خود برانیم
 20. با روحیه ای شاداب و جوان

هم اکنون می توانید کتاب قدرت فکر را به صورت رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید. این کتاب به تمام کسانی که به نیروی درون خود ایمان دارند توصیه می کنیم.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 12.8 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]