چگونه می توان با تغییر افکار از بیماری های غیرقابل درمان رهایی یافت؟

یکی از سوالاتی که به دفعات از ما پرسیده می شود این است که تغییر افکار توانایی درمان بیماری های غیرقابل درمان را هم دارند یا خیر؟ در این پست می خواهیم به بررسی تاثیر فکر و احساسات شما در درمان چنین بیماری هایی صحبت کنیم، اگر دوست دارید پاسخ این سوال را بدانید، در ادامه با ما همراه شوید

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

چیزی به نام بیماری های غیرقابل درمان وجود ندارد!

همین ابتدا به شما بگوییم از دید قانون جذب و نیروی درون، چیزی به نام بیماری های غیرقابل درمان وجود ندارد. زمانی که ما می گوییم این بیماری غیرقابل درمان است، در حقیقت داریم از افکار محدود و کمبودهای خود در مورد آن بیماری حرف می زنیم. افکار و باورهای و در کنار آن نیروی درون ما، توانایی درمان هر نوع بیماری را دارد. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

برخی حتی این سوال را مطرح می کنند که شخص در هر سنی که باشد، آیا می تواند از بیماری های غیر قابل درمان رها شود؟ آیا تغییر افکار و هماهنگ شدن با نیروی درون، در هر سنی تاثیرگذار است؟ پاسخ کوتاه آن بله است. افکار شما هیچ ارتباطی با سنتان ندارد، شما در هر سنی می توانید با نیروی درون خود هماهنگ شوید، بدون هیچ محدودیتی.

و اما پاسخ کامل تر آن به این صورت است: شرايط بدن شما در واقع نشان دهنده تعادل افکار شما می باشد. زمانی که افکار خود را تغيير دهید این نشانه ها نیز باید تغییر کنند. علت اینکه بعضی از بیماریها در بدن شما می مانند و بهبود پیدا نمی کنند و حتی فکر می کنید این بیماری ها، بیماری های غیرقابل درمان هستند، این است که تغییر افکار در شما رخ نداده است و همان فکرهای ثابت و همیشگی تان هستند.

پیشنهاد می کنم: راه حل رهایی از احساسات ناراحت کننده و منفی

بسیاری از مردم با مشاهده واقعیت و یا از طريق افراد دیگر الگوهای فکری مخرب خود را می سازند، به این افکار می چسبند و نتیجه افکار خود را نیز تجربه می کنند. اینجا دور باطلی به وجود می آید آنها به چیزهایی که نمی خواهند فکر می کنند و بر اساس قانون جذب به جای خواسته های خود اجازه ورود چیزهایی را می دهند که نمی خواهند، پس بیشتر بر آنها متمرکز می شوند و در نتیجه چیزهای ناخواسته بیشتری را جذب می کنند.

خواندن
قانون ارتعاش چیست؟ و چه ارتباطی با قانون جذب دارد؟

شما می توانید در زندگی خود تغییر ایجاد کنید اما اول باید جهان خود را به گونه دیگری ببینید، باید داستان خود را آنگونه که دوست دارید بیان کنید به آن شکلی که هست، هنگامی که افکار و گفتگوهای خود را با توجه به احساسی که دارید هدایت می کنید، در این صورت می توانید به شکل عمدی ارتعاشات خود را بفرستید.

شما موجود ارتعاشی هستید چه این را بدانید و چه از آن آگاه نباشید و قانون جذب نیز همواره به ارتعاشات شما پاسخ می دهد.

سوال: مواد شیمیایی مثل الكل، نیکوتین یا کوکائین می توانند تأثیر منفی بر بدن ما داشته باشند؟

پاسخ: بدن شما بیشتر تحت تأثير تعادل ارتعاشی تان است تا چیزهایی که مصرف می کنید و به آن می دهید. موضوع بسیار مهمی که در جواب سؤال شما باید به آن توجه کرد این است که اگر در هماهنگی کامل ارتعاشی باشید تمایلی به استفاده از چیزهایی که سلامتی شما را دچار مشکل می کند نخواهید داشت. بدون استثنا کمبود هماهنگی است که موجب می شود به استفاده از این مواد تمایل پیدا کنید. چون می خواهید فضای خالی را که نتیجه ناهماهنگی ارتعاشی تان است پر کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]