چگونه می توانیم به بیمار کمک کنیم تا سلامتی را جذب کند؟

یکی از مسائل مهم در بحث جذب سلامتی این است که ما به عنوان شخصی که به قدرت افکار باور دارد، چگونه می توانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند؟ در ادامه می خواهیم در مورد این موضوع مهم صحبت کنیم و شما را راهنمایی کنیم که شما بتوانید هر چه بهتر به بیمارانی که می شناسید، کمک کنید تا سلامتی خود را جذب کنند. اگر دوست دارید در این مورد بیشتر بدانید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

سوال مهم این است: ما به عنوان یک انسان چگونه میتوانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند؟ پاسخ اما کمی پیچیده است. در ابتدا این نکته را بدانید، اگر به خود این اجازه را بدهید که شکایت های آن فرد را تکرار و با او همراهی کنید هیچ کمکی به آنها نخواهید کرد. اگر آنها را همانطور که خودشان می خواهند و آرزو دارند ببینید بهترین کار را در حق آنها انجام داده اید.

این یعنی خود را از دور و بر آنها دور کنید چون وقتی نزدیک آنها هستید، سخت است که به شکایتهایشان توجه نکنید. می توانید به آنها بگویید: “من به قدرت افکار و تمرکز خود واقفم. وقتی می بینم تو از چیزی صحبت میکنی که آن را نمی خواهی باید از کنار تو دور شوم چون نمی خواهم در جذب و آفرینش چیزهای ناخواسته و بد با تو شریک شوم”.

راه حل کمک به افراد بیمار برای جذب سلامتی

سعی کنید حواس آنها را از شکایتهایی که می کنند پرت کنید و کمکشان کنید تا بر جنبه های مثبت تمرکز کند، تمام تلاش خود را بکنید تا آنها بهبودی خود را تجسم کنند. در واقع ما زمانی می توانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند که خود نیز مراقب باشیم افکار منفی و خواسته های آن ها باشیم تا آن ها را جذب نکنیم. حتی اگر لازم باشد از آن ها دور شویم و از دور به آن ها کمک کنیم.

حضورتان زمانی برای کسی با ارزش و مغتنم است که با فکر به او احساس خوبی نیز داشته باشید، زمانی که بدون نگرانی دیگران را دوست داشته باشید حضورتان به نفع آنها خواهد بود. وقتی از بودن با آنها لذت می برید به آنها کمک میکنید. وقتی می خواهید آنها موفق باشند به آنها کمک می کنید، به بیان دیگر اگر نوع نگاه شما به این افراد همانند نگاهی باشد که وجود درونی شان به آنها دارد، می توانید به آنها کمک کنید و برایشان سودمند باشید.

اگر فرد بیمار در کما باشد چگونه می توانیم به او کمک کنیم؟

در ادامه سوال چگونه می توانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند؟ سوال دیگری مطرح می شود که اگر این شخص در حالت کما باشد چه؟ آیا افکار ما باز هم می توانند به او در جذب سلامتی کمک کنند؟ آیا می توانیم برای عزیزی که در چنین شرایطی قرار دارد کاری انجام دهیم؟

کمک به بیمار در شرایط کما

پاسخ این سوال را این است: شما بیشتر از این که با کلمات با دیگران ارتباط برقرار کنید با ارتعاشات خود این کار را انجام می دهید، بنابراین حتی اگر عزیزتان بیهوش باشد و هیچ نشانه ای از شناخت و برقراری ارتباط نداشته باشد، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید در هیچ سطحی با او ارتباط برقرار کنید. شما حتی می توانید با کسانی که بدن فیزیکی خود را ترک کرده اند و شما به آن “مرگ” می گویید ارتباط برقرار کنید.

خواندن
چطور به هماهنگی ارتعاشی با وجود درونی خود برسیم؟

وضعیت بیهوشی جلوی ارتباط شما با آن فرد را نخواهد گرفت. مهم ترین علتی که افراد در کما و یا وضعیت بیهوشی می مانند این است که قصد دارند از افکار منفی و متمرکز بر کمبود که تبدیل مانعی برای آنها شده، دست بکشند و از نو شروع کنند. به بیان دیگر اگر چه نسبت به اطراف خودآگاه و به هوش نیستند اما در وضعیتی قرار دارند که می توانند با وجود درونی خود ارتباط ارتعاشی برقرار کنند.

این موقعیت بهترین زمان برای تجدید قوا و تصمیم گیری این مسئله است که بهتر است برای پیدا کردن هماهنگی به بخش غیرفیزیکی خود بازگردند و یا دوباره در بدن فیزیکی خود بیدار شوند. این اتفاق از بسیاری از جهات شبیه به زمانی است که برای اولین بار به بدن فیزیکی خود آمدید و متولد شده اید.

راه حل کمک به افرادی که در کما هستند

در چنین شرایطی برای اینکه بتوانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند، بهتر است بگوییم: “از تو می خواهم چیزی را که برایت مهم است انجام دهی، هر تصمیمی که بگیری من می پذیرم. تو را بی قید و شرط دوست می دارم. اگر بمانی بسیار شاد و خوشحال خواهم شد و اگر بروی نیز شادمان خواهم ماند. کاری را انجام بده که برایت بهتر است.”

بهترین کاری که برای آنها می توانیم انجام دهیم همین است. “یعنی افرادی که سالها در این وضعیت می مانند دارند کاری را که می خواهند انجام می دهند؟”

اگر مدت زمان زیادی طول بکشد اکثر این افراد تصمیم می گیرند که دیگر به بدن فیزیکی خود برنگردند اما افراد پیرامون آنها این تصمیم را نادیده میگیرند و آنها را با دستگاههای بیمارستان نگه می دارند در حالی که هوشیاری آنها از بین رفته و دیگر به این بدن باز نخواهد گشت. در این شرایط باید به خواسته آن ها توجه کنیم. چون این تصمیم با ارتعاش آن ها در هماهنگ است و باید رخ دهد.

امیدواریم این توضیحات راهنمای خوبی برای شما باشید تا اگر روزی بیماری در پیرامونتان قرار داشت، بدانید که برای رسیدن به سلامتی او، چگونه می توانید به بیمار کمک کنید سلامتی را جذب کند. این نکات دربرگیرنده اطلاعات مفیدی برای افرادی است که به قدرت افکار خود باور دارند و می دانند که هر خواسته ای را با افکارشان می توانند جذب کنند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]