چگونه برای کسی که درد دارد افکارش را برای جذب سلامتی تغییر دهد؟

یکی از سوالاتی که بسیار از ما پرسیده می شود این است که برای جذب سلامتی کسی که درد دارد و درگیر بیماری سختی است، چگونه می تواند ذهن خود را از آن بیماری دور کند و بر روی چیزی غیر از بیماری تمرکز کند؟ در این پست می خواهیم در مورد این سوال صحبت کنیم و به آن پاسخ دهیم. اگر این سوال شما هم هست، برای دریافت پاسخ سوالتان، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معمولا می گوییم برای اینکه خودتان را شفا دهید و جذب سلامتی داشته باشید، باید توجهتان را از روی مشکل بردارید و به چیز دیگری فکر کنید. اما در جواب شما می گویید کسی که درد دارد و این درد نیز به او فشار می آورد، چگونه می تواند درد خود را احساس نکند و به چیز دیگری غیر از آن فکر کند؟

در پاسخ به این سوال ما می گوییم، شما درست می گویید. وقتی که انگشت پای شما درد می کند بسیار سخت است که به آن فکر نکنید. اکثر شما تا با آن چیزی که نمی خواهید روبرو نشوید متوجه خواسته ی خود نخواهید شد. بیشتر شما در طول روز از مسیر خود خارج می شوید، بی هدف آن را سپری می کنید و افکار واقعی و آگاهانه ندارید.

راه حل

چون از قدرت افکار بی خبرید و تا زمانی که با ناخواسته های خود رو به رو نشوید هیچ فکر آگاهانه و واقعی را در سر نمی پرورانید، و وقتی با آن ناخواسته روبرو می شوید به آن حمله می کنید و تمام توجه خود را به آن می دهید و بر اساس قانون جذب، مسئله شما بدتر می شود. دقیقا همین عامل است که باعث می شود کسی که درد دارد نتواند به راحتی افکار خود را از درد و ناراحتی تغییر دهد با داشتن افکار مثبت جذب سلامتی داشته باشد. در ادامه برای حل این مشکل راه حل خوبی برای شما ارائه داده ایم.

از شما میخواهیم زمان ها و موقعیت هایی را پیدا کنید که مانند درد انگشت پایتان سخت و دشوار نباشد و سپس توجه خود را بر سلامتی قرار دهید. شما باید چیزهایی که هم اکنون در زندگیتان اتفاق میافتد و پاسخ احساسی خود به آن اتفاق را از یکدیگر جدا کنید. به عبارت دیگر می شود در بدن خود درد داشته باشید و احساس ترس هم همراهتان باشد و همینطور میشود درد را در بدن خود احساس کنید و امیدوار باشید.

پاکسازی چاکرا کنید

پاکسازی چاکرا برای جذب سلامتی

راه حل دوم برای کسی که درد دارد و می خواهد با تغییر افکار، جذب سلامتی داشته باشد، پاکسازی چاکرا است. شما با کمک پاکسازی چاکرا و انجام مدیتیشن، می توانید تمرکز خود را برای دریافت آگاهی و ایجاد افکار مثبت افزایش دهید. همچنین به کمک پاکسازی چاکرا، انرژی های منفی و افکار ناراحت از ذهن شما دور می شوند و آنگاه شما با فکری آزاد و تهی، می توانید افکار جدید و احساس خوب را در ذهن و بدن خود ایجاد کنید و انرژی مثبت را جذب نمایید.

خواندن
انرژی سنگین یا منفی چیست؟ و چطور انرژی منفی را پاکسازی کنیم؟

درد نمی تواند نوع رویکرد و یا افکار شما را تعیین و دیکته کند. فکر کردن به چیزهای دیگری غیر از درد امکان پذیر است و اگر بتوانید به این نقطه برسید درد شما نیز کم کم کاهش پیدا می کند، آنگاه است که جذب سلامتی اتفاق می افتد. اما اگر کسی که درد دارد، هنگام درد توجه زیادی به آن داشته باشد در نتیجه درد بیشتری را نیز جذب خواهد کرد.

پیشنهاد می کنم: پکیج 7 مدیتیشن برای پاکسازی چاکراها به همراه برنامه استفاده

شخصی که همیشه بر جنبه منفی موضوعات تمرکز کرده است و الان درد می کشد می خواهد که بر درد غلبه کند و تمرکز مثبتی داشته باشد. چنین فرآیندی نمی تواند به سرعت اتفاق بیافتد. بینید، او با عادت های فکری منفی خود بیماری را جذب کرده و نمی شود که به این سرعت افکار مثبت را جایگزین آنها کند، چراکه هم اکنون با مانع درد، بیماری و یا هر دوی آنها مواجه است.

جذب سلامتی و رسیدن به سلامتی قبل از بیماری بسیار آسان تر است تا اینکه ابتدا مريض شوید و سپس به دنبال سلامتی باشید، اما در هر دو موقعیت افکار بهتر و مثبت تر و افکاری که احساس رهایی بیشتر و بیشتری به شما می دهند کلید حل این مسئله هستند.

در هر لحظه از زندگی خود بهترین احساسی را که می توانید داشته باشید انتخاب کنید. در هر لحظه از زندگی خود زمان هایی که بهترین احساس را دارید انتخاب کنید و به دنبال جنبه های مثبت و افکار مثبت و خوب باشید و اگر این کار را ادامه دهید و احساس رهایی بیشتری داشته باشید بدون استثنا و همیشه، جایگاه مثبتی که در آن قرار دارید باعث می شود سلامتی را جذب کنید.

ما در پیج اینستاگرام @synergy.astro تکنیک های بیشتری برای جذب سلامتی آموزش دهیم، کاملا رایگان. حتما ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]