آیا بیماری مادرزادی را می توان با ارتعاش فکر درمان کرد؟

وقتی در مورد این موضوع حرف می زنیم که با ارتعاش فکر می توانید بیماری ها را درمان کنید، بعضی از افراد از ما می پرسند که آیا بیماری مادرزادی را هم می توانیم با ارتعاش افکارمان درمان کنیم؟ در این پست می خواهیم به بررسی این سوال و پاسخ آن بپردازیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

وقتی در مورد جذب سلامتی و تاثیر افکار در داشتن بدنی سالم و از بین بردن بیماری ها حرف می زنیم، مسئله ای که ممکن است برای برخی از افراد ایجاد شود این است که ارتعاش فکر چه نوع بیماری هایی را درمان می کند؟ اگر شخصی به یک بیماری مادرزادی مبتلا باشد، آن شخص هم می تواند با ایجاد ارتعاشی از افکار مثبت و تجسم سلامتی، چنین بیماری را از زندگی خود حذف کند؟

در مورد این سوال باید بگوییم، درست است که داشتن یک بیماری مادرزادی برای یک فرد می تواند آزاردهنده باشد و حتی شاید فکر کنید مانعی نیز برای رسیدن به خواسته ها است، اما در باطن چنین مانعی وجود ندارد. تنها مانع زندگی هر فرد، تفکرات او است. محدودیت های زندگی افراد را تفکراتشان می سازند، نه جسم فیزیکی آن ها.

قطعا در مورد زندگی افرادی شنیده اید که با وجود داشتن معمولیت های مختلف و بیماری های خطرناک و مرگ آور، بازهم به موفقیت های بالایی رسیده اند و در مورد زندگی خود همیشه گفته اند که هر چقدر این محدودیت های فیزیکی سخت باشند، نمی توانند مانعی برای رسیدن ما به موفقیت باشند، چون ما برای رسیدن به خواسته، بیشتر از جسم به افکارمان نیاز داریم و تا وقتی که محدودیتی در افکارمان نداشته باشیم، هیچ چیزی مانع ما نخواهد شد.

بیماری مادرزادی هم نمی تواند محدودیتی برای افکار شما ایجاد کند

شما می توانید از جایی که هم اکنون در آن هستید به جایی که دوست دارید برسید. وقتی این موضوع را متوجه شوید که وضعیت فعلی شما سکوی پرتابی است به جایی که می خواهید بروید، از جنبه های ناخواسته زندگی خود دست می کشید و به سرعت به سمت چیزهایی که شما را راضی می کند حرکت خواهید کرد.

وقتی از دل تجریبات زندگی به خواسته های خود می رسید منابع مورد نیاز برای به سرانجام رسیدن آن ها نیز در اختیارتان قرار می گیرد. تنها باید روی جایی که دوست دارید در آن باشید تمرکز کنید و توجه خود را از الان روی کجا قرار دارم و یا نمی توانم به سمت خواسته ام حرکت کنم، بردارید. با این حال آفرینش های شما محصول باورهای شما هستند و خارج از باورهای خود نمی توانید چیزی خلق کنید.

بیماری های زیادی می آیند و می روند اما چرا این چنین است؟

انواع بیماری ها

جری: وقتی بچه بودم دو بیماری مهم و سخت داشتم سل و فلج اطفال. اما امروزه دیگر از این بیماری ها خبری نمی شنویم، با این حال بیماری های جدید دیگری به وجود آمده اند مثل ایدز، بیماری های پوستی، سرطان و یا بیماری های قلبی، چرا همیشه انگار مریضی های بیشتری پیدا می شود؟ چرا وقتی راه درمان بیماری ها کشف می شود باز هم بیماری های دیگری به وجود می آید که نیاز به درمان دارند چرا نمی توانیم از شر همه بیماری ها خلاص شویم؟

خواندن
چطور جنبه های مثبت کار خود را ببینیم؟

آبراهام: چون توجه شما بر کمبود است. احساس ضعف و شکنندگی باعث می شود تا ضعف و شکنندگی بیشتری را جذب کنید. غلبه بر بیماری تنها به واسطه توجه به آن ممکن می شود. توجه به این نکته بسیار مهم است: جستجو برای درمان بیماری ها، حتی اگر آنها را پیدا کنید، مقطعی است و در دراز مدت کار بی فایده ای است چون بیماری های جدید دیگری همواره به وجود می آیند.

وقتی درک کنید که ارتعاش فکر شما موجب بروز بیماری ها می شود تا اینکه بیشتر به دنبال درمان بیماری ها باشید، آن وقت است که می توانید به انبوه بیماری ها پایان دهید، زمانی که بتوانید به شکل عمدی به احساس راحتی و آسایش برسید و با این احساس به هماهنگی ارتعاشی دست پیدا کنید، زندگی عاری از بیماریها ممکن می شود.

پیشنهاد می کنم: قانون جذب گسترش دهنده افکار شما است

اکثر مردم قدردان سلامتی که هم اکنون دارند نیستند و هنگامی که دچار بیماری می شوند توجه خود را به بازیابی سلامتی شان معطوف می کنند. افکار خوب و مثبت موجب داشتن و حفظ سلامتی فیزیکی می شود. شما در زمانه پر مشغله ای زندگی می کنید و چیزهای زیادی وجود دارد که نگرانشان باشید. چنین وضعیتی شما را از هماهنگی دور می کند و نتیجه اش بیماری خواهد بود، بعد از ابتلا به بیماری نیز بر آن متمرکز می شوید و همین تمرکز باعث جذب بیشتر بیماری می گردد.

اما این چرخه معیوب را می توانید در هر زمان از بین ببرید. برای رسیدن به سلامت کامل جسمی خود هیچ احتیاجی نیست منتظر شوید تا جامعه به این درک برسد. سلامتی حالت طبیعی بدن شما است و فقط کافیست همیشه ارتعاش فکر خود را با همین ارتعاش نگه دارید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]