نقش افکار در جراحت های شدید و دردناک چیست؟

آیا تا به حال به نقش افکار در جراحت هایی که در زندگی تان به وجود می آیند فکر کرده اید؟ آیا شما هم به اشتباه فکر می کنید اتفاق ناگواری که برای شما رخ می دهد عاملی کاملا بیرونی است و با درون و افکار شما ارتباطی ندارد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

آسیبی که به شما وارد شده است چه به شکل ناگهانی در تصادف باشد و چه از بیماری مثل سرطان، هر دوی این شرایط با افکار خودتان ایجاد شده اند و در حقیقت نقش افکار در جراحت های شما بسیار زیاد است، اما به همان اندازه هم در درمان آن بسیار موثر است. شما با افکار خود نیز می توانید این آسیب ها را درست کنید و خود را شفا دهید.

وقتی مداوم به احساس راحتی و آرامش فکر میکنید این افکار سلامتی بیشتر را به سمت شما جذب می کند و اگر فکر غالب شما افکاری باشند که احساس استرس، خشم، تنفر و ترس را در شما ایجاد کنند، بیماری را به سمت خود جذب می کنید. در هر صورت نتیجه ی چنین افکاری را دیر یا زود خواهید دید اما اینکه نتیجه افکارتان به صورت ناگهانی بروز کند، مثل افتادن و شکسته شدن استخوان هایتان، و یا ابتلا به بیماری سرطان خود را آرام آرام نمایان کند، این مسئله نشان میدهد شرایطی که در آن هستید با تعادل فکری شما در ارتباط و منطبق با آن است.

وقتی متوجه می شوید که سلامتی شما رو به کاهش است سخت است که سریعا به افکار خوبی که هماهنگ با وجود درونیتان باشد دست پیدا کنید. اگر قبل از تصادف و یا بیماری افکار هماهنگ با سلامتی و حال خوب را انتخاب نکنید، وقتی با ناراحتی و درد مواجه و یا از تشخیص بیماری خود وحشت زده می شوید، مشکل است بتوانید سریعا آن هماهنگی را پیدا کنید.

با افکار مثبت و احساس خوب، خود را درمان کنید

وقتی وضعیت سلامتی شما در حد متوسط است رسیدن به سلامتی کامل بسیار آسان تر است تا اینکه با سلامتی جسمانی بد بخواهید به آن برسید. با این حال با دور کردن حواس خود از چیزهایی که نمی خواهید و توجه به جنبه هایی که احساس خوب به شما می دهند می توانید از جایی که در آن قرار دارید به جایی که می خواهید، بروید. در واقع همان طور که نقش افکار در جراحت های شما اجتناب ناپذیر است، اگر در  شرایط سلامتی همچنان افکار خوب و مثبتی نسبت به بدن خود داشته باشید، به همان اندازه یک پیشگیری کننده بسیار قوی نیز می باشد.

خواندن
رنگ و سنگ ماه تولد شما چیست؟

چیزی که اهمیت دارد کانون توجه شما است. بعضی وقت ها جراحت های شدید و با تشخیص های ترسناک بیماری در فرد باعث می شود که او به شکل عمدی توجه خود را به چیزهایی معطوف کند که احساس خوبی به او می دهند. افرادی که با چنین تشخیص هایی رو به رو می شوند و دکترها به آنها می گویند که دیگر هیچ کار دیگری نمی تواند برایشان انجام دهند، این ها بهترین کسانی هستند که می توانند آفرینش های عمدی داشته باشند چون جز تمرکز مثبت راه دیگری ندارند.

جالب است که بسیاری از مردم راه های دیگر را امتحان می کنند و وقتی می بینند که نتیجه برایشان نداشته آن وقت به سراغ راه حل اصلی می روند. درک می کنیم که شما در جهان عملگرا قرار دارید و انتخاب اول شما انجام عمل است و به آن خو گرفته اید. ما شما را از انجام عمل دور نمی کنیم بلکه تشويقتان می کنیم تا ابتدا افکاری را که احساس بهتری به شما می دهند پیدا کنید و بعد دست به عملی بزنید که به شما الهام می شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]