سوابق آکاشیک چیست؟ (زندگی های گذشته روح)

شاید قبلا در مورد زندگی های گذشته روح شنیده باشید. در اصطلاح تخصصی به این موضوع سوابق آکاشیک گفته می شود و ما قصد داریم در اینجا کمی جامع تر در مورد آن صحبت کنیم. پس اگر دوست دارید با این موضوع بیشتر آشنا شوید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

تعریف سوابق آکاشیک

سوابق آکاشیک بُعدی از آگاهی است که حاوی رکورد ارتعاشی از هر روح و سفر آن است. این بدن ارتعاشی آگاهی در همه جا به طور کامل وجود دارد و در همه زمان ها و در همه مکان ها کاملاً در دسترس است. به این ترتیب، سوابق مجموعه‌ای از دانش تجربی هستند که شامل هر چیزی است که هر روحی تا به حال در طول وجودش فکر، گفته و انجام داده است و همچنین همه احتمالات آینده‌اش می‌باشد.

بیایید تعریف سوابق آکاشیک را به بخش های کوچکتر تقسیم کنیم و با معنای بعد آگاهی شروع کنیم.

بُعد آگاهی قلمرویی از جهان غیب است که ما انسان ها می توانیم آن را از طریق کیفیت ها، ویژگی ها یا صفات آن شناسایی و تجربه کنیم. به عنوان مثال، حالت رویا بعدی از آگاهی است که شامل سطوح مختلفی از فعالیت خواب است که انسان می تواند آن را شناسایی و تجربه کند.

ابعاد دیگر آگاهی را می توان به عنوان “مناطق” مختلف ذهن – خودآگاه و ناخودآگاه، منطقه حافظه، مناطقی از یادگیری توانایی های موسیقی یا ریاضی و مناطقی از مغز که بر توانایی های فیزیکی ما حاکم است، شناسایی کرد.

ابعاد دیگر هوشیاری حالت‌های مختلف آرامش است که فرکانس آن ها با فعالیت مغز اندازه‌گیری می‌شوند. (آلفا بتا تتا دلتا) وجه مشترک همه این ابعاد آگاهی این است که اگرچه دیده نمی‌شوند، اما می دانیم که وجود دارند.

سوابق آکاشیک بدن نوری خودآگاهی جهانی است. به این ترتیب، آنها حاوی آگاهی جهانی، با سه جزء اصلی آن یعنی ذهن، قلب و اراده هستند.

در فرآیند دسترسی، یا «باز کردن» به سوابق آکاشیک، ما از حالت آگاهی عادی انسانی به حالت آگاهی جهانی الهی که در آن یگانگی خود را با الهی در همه سطوح تشخیص می‌دهیم، گذر می‌کنیم. این حالت هوشیاری به ما امکان می دهد تا تأثیرات و ارتعاشات رکوردها را درک کنیم.

به این ترتیب، سوابق آکاشیک در تمام زمان آشکار شدن، به بشریت خدمت کرده اند، زیرا حالتی خارق العاده است که از طریق آن می توانیم نور الهی را با سرعتی قابل کنترل دریافت کنیم و آن را در تجربه انسانی خود ادغام کنیم.

به دلیل این ادغام، می‌توانیم به معنای واقعی کلمه بگوییم که دسترسی به آکاشا به ما اجازه می‌دهد نگاهی اجمالی به بهشت روی زمین داشته باشیم!

واژه آکاشا

آکاشا یک کلمه سانسکریت است و به معنای ماده اولیه، چیزی که همه چیز از آن خارج شده‌است،می‌باشد. این اولین مرحله از تبلور روح است. این آکاشیک یا ماده اولیه دارای ظرافت بسیار خوبی است و به قدری حساس است که کوچکترین ارتعاشات اتر در هر نقطه ای از کیهان تأثیری پاک نشدنی بر روی آن دارد.

وقتی در مورد آکاشا، ماده اولیه صحبت می کنیم، به انرژی در اولین و اولیه ترین حالت آن اشاره می کنیم (قبل از اینکه توسط افکار فردی ما هدایت شود و تحت تأثیر احساسات ما در این زندگی قرار گیرد.) این انرژی هم از نظر جسمی و هم روحی کیفیت نور است. این یک کیفیت از سرزندگی یا شادابی است که منحصراً به عنوان روح های خاص فردی است.

خواندن
برای امرار معاش چی می کنید؟

اگرچه آکاشا یک کلمه سانسکریت است اما سوابق آکاشیک در بسیاری از متون مقدس ذکر شده است.  در زیر چندین مرجع ذکر شده است:

تو سرگردانی های من را بشمار. اشک هایم را در قمقمه خود بگذار، در پرونده تو. – انجیل یهودی تاناک (مزمور 56: 8-9)

… سپس گفتم: “اینک، من می آیم؛ در این کتاب درباره من نوشته شده است؛ خدای من از انجام اراده تو لذت می برم؛ بله. شریعت تو در قلب من است.” – کتاب مقدس (مزمور 40:7-8)

… سپس گفتم: “اینک من می آیم تا اراده تو را انجام دهم، خداوندا… [تا آنچه را که در این جلد کتاب درباره من نوشته شده است به انجام برسانم].” – کتاب مقدس تقویت شده عبرانیان (10:7)

شما تمام اعمال من را به دقت بررسی کرده بودید، همه در کتاب شما ثبت شده بود، روزهای من همه در فهرست و تعیین شده بود، حتی قبل از وقوع اولین آنها. – کتاب مقدس اورشلیم جدید (مزمور 139:16)

… کتابی که اعمال خوب و بد مردان در آن ثبت شده است، کتاب زندگی. – کتاب مقدس اورشلیم جدید (مکاشفه 20:12)

یاد ما و تمامی خاندان اسرائیل باشد و در کتاب حیات و برکت و رزق و سلامتی ثبت شود. – خاخام جولز هارلو

و عیسی معنای راه پنهان و نفس مقدس و نوری را که از بین نمی‌رود، برای [شاگردان] باز کرد. او همه آنها را در مورد کتاب زندگی، رول های گرافائل، کتاب یاد خدا، که در آن تمام افکار و سخنان انسان نوشته شده است، گفت. – انجیل دلو عیسی مسیح (158:3-4)

رکوردها همچنین حاوی ارتعاشات تابشی نور هستند که همه چیز ایجاد می کند. هر بار که به رکوردها دسترسی پیدا می کنیم، آگاهی ما تحت تأثیر این کیفیت نور قرار می گیرد و از آن “روشن” می شویم. وقتی این اتفاق می‌افتد، تأثیرات نور در افکار و احساسات ما آشکار می‌شود و احساس آرامش و رفاه بیشتری را تجربه می‌کنیم.

سوالات مرتبط:

سوابق آکاشیک چه چیزی هستند؟

سوابق آکاشیک بُعدی از آگاهی است که حاوی رکورد ارتعاشی از هر روح و سفر آن است. این بدن ارتعاشی آگاهی در همه جا به طور کامل وجود دارد و در همه زمان ها و در همه مکان ها کاملاً در دسترس است. به این ترتیب، سوابق مجموعه‌ای از دانش تجربی هستند که شامل هر چیزی است که هر روحی تا به حال در طول وجودش فکر، گفته و انجام داده است و همچنین همه احتمالات آینده‌اش می‌باشد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 3.3]