برای جذب سلامتی، هر روز 15 دقیقه تجسم سلامتی داشته باشید

تجسم سلامتی زمانی که بیمار هستیم کار بسیار سختی است، اما اگر زمانی که حالمان خوب است، روزی حداقل 15 دقیقه این تجسم را داشته باشیم، در زمان بیماری، خیلی قوی تر خواهیم بود و باعث می شویم زودتر رو به بهبودی رویم. در این پست می خواهیم می خواهیم در مورد تاثیر همین 15 دقیقه تجسم روی جذب سلامتی صحبت کنیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در پیج اینستاگرام @syergy.astro بهترین تکنیک های جذب سلامتی را به رایگان آموزش می دهیم. اگر دوست دارید همیشه سلامتی را در زندگی خود جذب کنید، ما را در اینستاگرام دنبال نمایید. زمانی که انگشت پای شما درد می کند تجسم پایی سالم آسان نیست. اما بسیار خوب است اگر بتوانید حواس خود را از درد پرت کنید. وقتی ناراحتی های حادی در بدن خود دارید چنین شرایطی زمان مناسبی برای تجسم سلامتی نخواهد بود. بهترین زمان ها وقتی است که احساس خیلی خوبی در خود دارید.

به بیان دیگر اگر معمولا در ابتدای روز احساس بهتری دارید بهترین زمان برای تجسم سلامتی همان موقع است. اگر بعد از حمامی گرم و طولانی احساس خوبی دارید این زمان را برای تجسم سلامتی خود انتخاب کنید. ۱۵ دقیقه وقت بگذارید و چشمان خود را ببندید و تا آنجا که ممکن است توجهتان را از آنچه که هست دور کنید.

سعی کنید در مکان ساکتی باشید و کسی حواس شما را پرت نکند. خود را در بهترین حالت فیزیکی تصور کنید. تصور کنید که دارید با انرژی و تند راه می روید، نفس های عمیق می کشید و از هوایی که تنفس می کنید لذت می برید. تصور کنید از شیب ملایمی با انرژی زیاد در حال بالا رفتن هستید و به خاطر مقاومتی که بدنتان دارد لبخند رضایتی روی صورتتان نقش بسته است.

پیشنهاد می کنم: افکار شما تجربه های فیزیکی شما را می سازند

خودتان را ببینید که در حال انجام حرکات کششی هستید و از انعطاف بدنتان لذت می برید. زمان بگذارید و داستانهایی بگویید که در آن از بدن خود لذت می برید و قدردان قدرت، مقاومت، انعطاف و زیبایی بدن خود هستید. وقتی این گونه تجسم سلامتی و زیبایی را تنها به خاطر این که به شما احساس شادی می دهند انجام دهید نه صرفا به خاطر اینکه مشکلی را در بدنتان درست کنید، افکار شما خالص تر و قدرتمندتر می گردد.

وقتی می خواهید با تصورات خود مشکلی را درست کنید قدرت افکار شما به علت تمرکز بر نبود سلامتی کم می شود. گاهی برخی از مردم میگویند آرزوهایی دیرینه ای داشته اند اما به آنها نرسیده اند و دلیل می آورند که قانون جذب برای آنها درست عمل نمی کند. اما این موضوع به این خاطر است که درخواست آنها برای بهتر شدن شرایط از جنبه توجه بسیار زیاد به نبود خواسته های آنها آمده است.

خواندن
با حمل کردن سنگ انرژی آن را همراه خود داشته باشید

زمان می برد تا بتوانید افکار غالب خود را در جهت خواسته های خود هدایت کنید، اما در طول زمان انجام این کار برایتان بسیار طبیعی و عادی خواهد شد. در طول زمان به راحتی می توانید داستان جدیدی را از زندگی خود تعریف کنید. اگر وقت بگذارید و بدن خود را به شکل کاملا مثبت تصور کنید این افکار، افکار غالب ذهن شما خواهد شد و شرایط بدن فیزیکیتان همراستا با این افکار می شود.

خواندنی: کتاب انرژی درمانی عملی

اما اگر تنها بر شرایط کنونی خود تمرکز کنید هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد. وقتی که خود را تصور و تجسم می کنید و داستان جدید خود را در قالب جملات بیان می کنید در طول زمان داستان خود را باور خواهید کرد. وقتی این اتفاق بیفتد نتایج به سرعت خودشان را به شما نشان می دهند. باور تنها فکری است که همواره به آن فکر کرده اید و وقتی که این باورها با خواسته هایتان یکی شوند خواسته هایتان به واقعیت های زندگی تان تبدیل می شوند و آنها را در زندگی خود می بینید.

هیچ چیزی مانع رسیدن شما به خواسته هایتان نمی شود مگر الگوهای فکری که دارید. هیچ بدن فیزیکی نیست، صرف نظر از اینکه چه مشکلی دارد و در چه شرایطی قرار گرفته است که نتواند به وضعیت بهتر برسد. هیچ چیزی در دنیای شما مانند بدن فیزیکی که دارید به افکار شما پاسخ نمی دهد. با همین زمان کوتاه 15 دقیقه تجسم سلامتی، می توانید همیشه در بهترین حالت بدن خود باشید و حتی در زمان بیماری هم، جذب سلامتی را به سرعت داشته باشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 4 میانگین: 2.3]