افکار شما تجربه های فیزیکی شما را می سازند

یکی از موضوعات بسیار مهم در بحث قانون جذب، حفظ سلامتی فیزیکی است. چرا که افکار شما به سازنده تجربه های فیزیکی شما هستند. پس برای رسیدن به این تجربیات، باید به سلامتی فیزیکی خود نیز اهمیت فراوانی بدهید. در این پست می خواهیم به بررسی این موضوع و رابطه آن با قانون جذب بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

حفظ سلامتی فیزیکی برای داشتن تجربه های فیزیکی

برای بسیاری از مردم موفقیت یعنی داشتن پول، ملک و دیگر دارایی ها. اما بزرگترین شکل موفقیت برای ما داشتن احساس شادی است. درست است که داشتن پول و دارایی های فوق العاده مطمئن می تواند شادی را در شما بیشتر کند اما داشتن بدن فیزیکی که احساس خوبی به شما می دهد مهمترین عامل در حفظ و ادامه شادی و حال خوب است.

شما تمام تجربیات زندگی خود را از طریق بدن فیزیکیتان به دست می آورید و این تجربه های فیزیکی شما، در زندگی تان بسیار تاثیرگذار هستند و وقتی که احساس خوب دارید همه چیز از نظر شما بهتر و بهتر می شود. مطمئنا اگر بدن شما در سلامتی کامل نباشد باز هم می توانید احساس خوبی داشته باشید اما بدنی که احساس خوب به شما می دهد پایه و اساس قدرتمندی برای حال خوب مداوم شما است.

به این دلیل که احساسات شما بر افکار و رویکردهایی که دارید تأثیر می گذارد و چون این افکار نقطه جذب را تشکیل می دهد و نقطه جذب شما زندگیتان را تحت تأثیر قرار می دهد، جای تعجب نیست که داشتن بدنی سالم و خوب ارزشش از خیلی چیزهای دیگر بالاتر است. جالب است بدانید نه تنها بدنی سالم و خوب باعث می شود افکار مثبتی داشته باشید بلکه افکار مثبت موجب داشتن بدنی سالم خواهد شد.

این بدان معنی است که حتما نباید از سلامتی کامل برخوردار باشید تا بتوانید احساس رهایی کنید و به وضعیت فوق العاده که می خواهید برسید. اگر بتوانید حتی زمانی که بدن شما مريض و یا آسیب دیده است احساس رهایی را به گونه ای پیدا کنید، وضعیت فیزیکی شما بهتر خواهد شد چرا که افکار شما واقعیت ها و تجربه های فیزیکی شما را می سازند.

شکایت درباره شکایت، خود نیز شکایت است

بسیاری از مردم این گله را دارند که که تا زمانی که جوان سالم هستیم بسیار آسان است که مثبت باشیم اما وقتی سنمان بالا می رود و یا مریض می شویم این کار بسیار سخت می شود. توجه به سن و یا نبود سلامتی، خود افکار محدود کننده ای هستند که اجازه بهبود و بازیابی سلامتی را به شما نمی دهند و ما هرگز شما را تشویق به استفاده از چنین افکار محدود کننده ای نمی کنیم. اکثر مردم از قدرت افکار خود بی خبرند و متوجه نیستند که اگر به شکایتهای خود ادامه دهند حال خوب فیزیکی را از خود دور می کنند چرا که افکار شما سازنده تجربه های فیزیکی شما می باشند.

خواندن
داستان هایی را بگویید که دوست دارید تجربه کنید

شکایت کردن و غر زدن

بسیاری از آنها نمی دانند قبل از اینکه از دردهای بدن خود و یا بیماری های مزمنشان شکایت کنند، اول از چیزهای دیگر شکایت کرده اند. مهم نیست که راجع به چه چیزی شکایت می کنید مثلا از کسی عصبانی هستید، از کسی که به شما خیانت کرده است، رفتاری که به نظر شما درست نبوده و یا از مشکلی که در بدن خود دارید، شکایت شکایت است و این کار جلوی بهبود شما را می گیرد.

پیشنهاد می کنم: مانترا جذب سلامتی و بهبود دردهای جسمانی

بنابراین چه احساس خوبی داشته باشید و به دنبال حفظ این حال خوب باشید و یا چه مشکلی در بدنتان وجود داشته باشد و به دنبال بهبود در بدن فیزیکی تان هستید فرایند یکسان است. باید یاد بگیرید افکار خود را به سمت چیزهایی ببرید که احساس خوبی به شما می دهند و قدرتی را کشف کنید که تنها از هماهنگی ارتعاشی با منبع (خداوند) به دست می آید تا تجربه های فیزیکی بهتری در زندگی خود بسازید.

در مطالب قانون جذب وبسایت سینرژی با ناهید، هرچه جلوتر می رویم چیزهایی را به خاطر می آورید که از بدو تولد با شما بوده اند و با قوانین و فرآیندهایی که به شما احساس قدرتمندی می دهند هماهنگ و همسو می شوید. همه چیزی که برای رسیدن و حفظ سلامتی فیزیکی در بدن به آن احتیاج دارید، توجه عمدی به افکار و احساسات خود و همین طور خواسته ای صادقانه برای داشتن احساس خوب می باشد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]