آموزش کف بینی: بررسی خط هنر در کف دست

در این قسمت از آموزش کف بینی قصد داریم به بررسی خط هنر در کف دست بپردازیم و خصوصیات و صفات فرد دارای این خط را برای شما تشریح کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی خط هنر در کف دست

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ویدئوها، تصاویر و مطالب بیشتری از آموزش کف بینی قرار می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. خط هنر نیز مانند خط سرنوشت جای ثابتی ندارد و بیشتر در زیر یا میانه تپه ها دیده می شود. صفات این خط به شرح زیر می باشد.

الف) اگر خط هنر ها با خط دانایی و خط زندگی برخورد و از این برخورد، شکل یک مثلث پدید آید (شکل 1، خط شماره 1 و 1):

بررسی خط هنر ها
شکل 1

در این صورت نشان دهنده صفات زیر در صاحب آن است:

  • تندرستی
  • زندگی دراز و خوش
  • مایه و استعداد در رشته های هنری

ب) اگر مثلث یاد شده در شکل بالا، کوچک و تنگ (=حاده) باشد (شکل 1، خط شماره 2) در این صورت نشان دهنده صفات زیر است:

  • تنگ چشمی
  • خست و ناخن خشکی
  • بی مایه و بی استعداد بودن در رشته های هنری یا صنعتی

پ) اگر خط هنر ها نه بطور افقی بلکه بصورت عمودی باشد (شکل 1، خط شماره 3) در این صورت نشان دهنده صفات زیر در صاحبش می باشد:

  • هوشمندی و تیزفهمی بسیار
  • هنرمند بودن و استعداد سرشار در رشته های هنری

به پایان آخرین قسمت از آموزش حرفه ای کف بینی رسیدیم. امیدواریم تا اینجا این آموزش ها برای شما مفید بوده باشند و از آن ها بتوانید به خوبی استفاده کنید. در آینده سعی می کنیم باز هم آموزش های دیگری در زمینه کف بینی برایتان تهیه کنیم.

خواندن
معرفی کارما یوگا: خدمت بدون چشم داشت

برای دسترسی به تمام آموزش های منتشر شده، می توانید به صفحات آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه نمایید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف شناسی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

کف دست چه خط هایی دارد؟

خطوط کف دست انسان عبارت اند از: خط دل، خط هوس، خط ازدواج، خط فرزند، خط دانایی، خط فرزند، خط سرنوشت، خط تندرسی، خط زندگی، خط هنر و خط مچ دست است.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 4]