دیدن جهان خود از نگاه منبع

دیدن جهان خود از چشمان منبع بهترین نوع نگاه به زندگی است چا که از لحاظ ارتعاشی با بهترین چیزی که در جهان خود وجود دارد در هماهنگی هستید و در فرآیند جذب قرار می گیرید. اما این نوع نگاه چگونه به دست می آید؟ اگر دوست دارید بدانید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

با انتخاب افکار بهتر و صحبت کردن از خواسته هایتان، خود را با فرکانس ارتعاشی بخش بزرگ تر، داناتر و دورني خود، هماهنگ می سازید. هماهنگي ارتعاشی با منبع درطول زندگی فیزیکیتان بهترین شکلی است که می تواند باشد. چون هنگامی که شما به این هماهنگی میرسید میتوانید جهان را از دید منبع خود ببینید. برای فهم بیشتر این موضوع، در ادامه داستانی در مورد دیدن جهان خود از نگاه منبع تعریف می کنیم.

استر ارتعاشات آبراهام را به شکل گفتاری و نوشتاری ترجمه می کند و او نیز با آرامش و آگاهانه اجازه می دهد که سطح ارتعاشش بالا رود تا زمانی که با ارتعاشات غیرفیزیکی آبراهام هماهنگ گردد. او این کار را مدت زیادی است که انجام می دهد و این امر برای او بسیار طبیعی است. استر فواید این هماهنگی را درک کرده و می تواند صحبت های ما را برای دوستان فیزیکی ما ترجمه کند.

اما او یک مزیت دیگر این هماهنگی را نفهمیده بود تا اینکه در یک صبح بهاری هنگامی که می خواست در را برای همسرش که با ماشین می آمد باز کند به اهمیت این موضوع پی برد هنگامی که منتظر ایستاده بود، به آسمان خیره شد و به نظرش زیباتر از همیشه می آمد. آسمانی پر از رنگ و تضاد میان آسمان آبی و ابرهای بسیار سفید او را شگفت زده کرده بود.

پیشنهاد می کنم: منظور ما از ارتعاش چیست؟

صدای آواز پرندگان را از دور می شنید آنها را نمی دید اما صدای شان او را به وجد می آورد. انگار که این پرندگان بالای سر او و یا روی شانه اش نشسته اند. عطر دلپذیر گل ها و گیاهان و خاک را که همراه باد می آمد حس می کرد. احساس سرزندگی، شادی و عشق به این جهان زیبا داشت و بلند گفت؛ زیباتر از این لحظه در این جهان وجود ندارد. و سپس پرسید آبراهام أين تویی؟ درسته؟» سپس هر دوی ما لبخند زدیم.

ما از طریق چشمان او میدیدیم و با گوشهای او می شنیدیم با بینی اش بو میکشیدیم و با پوستش احساس می کردیم و استر بدین شکل ما را دریافت کرده بود. پاسخ داديم: حقیقتة، ما از خوشی های دنیای فیزیکی تو با کمک بدن فیزیکی ات لذت می بریم . لحظاتی که در زندگی احساس سرزندگی محض دارید شما کاملا با منبع خود در هماهنگی هستید، هنگامی که که ایده ای به ذهنتان می رسد و با علاقه ی شدید در خود احساس می کنید این لحظات هم با منبع خود در هماهنگی کامل هستید.

خواندن
آموزش آسترولوژی: مطابقت آسترولوژی با یافته های جدید علمی – قسمت دوم

در حقیقت هر چه احساس تان بهتر باشد، بیشتر به هماهنگی با منبع خود می رسید و بهتر دید جهان خود از نگاه منبع را حس می کنید، با خود واقعی تان این هماهنگی با وجود درونی خودتان نه تنها به شما اجازه می دهد که به خواسته های بزرگتان در زندگی برسید – مثل روابط فوق العاده، شغل مناسب و منابعی که می خواهید – بلکه به هر لحظه از زندگی تان غنا می بخشد.

خواندنی: به ثبات قانون جذب باور داشته باشید

هنگامی که ارتعاش خود را با وجود درونی تان تنظیم می کنید روزهای زندگی تان پر می شود از شفافیت، رضایت و عشق، این مسیری است که شما در این مکان و زمان و بدن فوق العاده باید در زندگی داشته باشید. این شکل از زندگی است که شما می خواستید داشته باشید و این شکل از زندگی همانی است که می خواستید در این زمان و مکان فوق العاده و بدن فوق العاده خود داشته باشید.

پس زمانی می توانید دیدن جهان خودتان از چشمان منبع حس کنید که بتوانید ارتعاش خود را با وجود درونی تان یکپارچه و تنظیم کنید و همانی شوید که در وجودتان هستید. آن وقت می توانید با حس بهتری به سمت موفقیت های زندگی خود بروید، بهتر و قوی تر قدم بردارید و عشق، رضایت و شادی را در زندگی خود حس کنید.

اول باید خود درونی تان را بفهمید و به آن پی ببرید تا بتوانید به بهترین شکل با آن سازگار شوید. این وجود درونی شما است که می خواهد به خواسته هایتان برسد و شما هم برای رسیدن به خواسته های خود، باید دیدن جهان خود از نگاه این منبع و نیروی درونی را در وجود خود ایجاد کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]