به ثبات قانون جذب باور داشته باشید

قانون جذب در جهان ثابت و پایدار و همین ثابت بودن عامل مهم رسیدن به خواسته هاست. پس در قدم اول باید به ثبات قانون جذب ایمان و باور داشته باشید تا بتوانید در جهت رسیدن به خواسته ها از این قانون بهره مند شوید. در این مطلب می خواهیم کمی بیشتر به قانون جذب و پایدار بودن آن در جهان صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

این حقیقت که قانون جذب در جهان ثابت و پایدار است عامل مهمی ست که بتوانید با ورود به محیط فیزیکیتان به آن اعتماد کنید، چون می دانستید که بازخوردهای زندگی می توانند به شما کمک کنند تا موقعیت خودتان را به دست آورید. به خاطر داشتید که اساس هر چیزی ارتعاش است و قانون جذب به این ارتعاشات پاسخ می دهد در اصل آنها را سازماندهی می کند، چیزهایی را که ارتعاشات یکسانی دارند کنار هم قرار می دهد و چیزهای را که ارتعاشات شبیه به همی ندارند، از هم جدا می کند.

به همین خاطر این نگرانی را نداشتید که نتوانید آگاهی خود را درست بیان کنید و یا به افرادی که ظاهرا این موضوع را فراموش کرده اند توضیح دهید، چون ثبات قانون جذب خیلی سریع، خودش را با مثال هایی از زندگی خودتان نشان خواهد داد. و میدانستید که تشخیص نوع ارتعاشاتی که می فرستید سخت نخواهد بود چون قانون جذب شواهد محکمی را برای تان می آورد که ارتعاشش را فرستادید.

پیشنهاد می کنم: شما کسی هستید که تجربیات خود را جذب می کنید

به بیانی دیگر هنگامی که احساس می کنید در هم شکستید، موقعیت ها و افرادی که می توانند شما را از این حس خارج کنند پیدا نمی شوند و شما هم نمی توانید آنها را پیدا کنید حتی هنگامی که بسیار تلاش می کنید آنها را بیابید باز هم نتیجه ای ندارد و افرادی که در مسیرتان قرار می گیرند به شما کمک نخواهند کرد بلکه به این احساس دامن می زنند.

خواندن
جلوی احساسات ناراحت کننده و منفی را وقتی که کوچک هستند بگیرید

به بیانی دیگر، وقتی احساس می کنید که با شما بد رفتاری شده انصاف به سمت شما نمی آید. درک شما از بدرفتاری و ارتعاشی که به خاطر این درک می فرستید جلوی آمدن هر چیزی را که مربوط به انصاف است می گیرد.

وقتی که شما غرق در ناامیدی هستید و یا از نداشتن منابع مالی مورد نیازتان می ترسید، پول ها و یا موقعیت هایی که برایتان پولساز است از شما دور می شوند نه به خاطر اینکه شما بد و یا بی ارزش هستید، بلکه قانون جذب چیزهایی را که شبیه هم هستند جور می کند نه چیزهای که به هم شباهت ندارند.

وقتی احساس می کنید فقیرید، تنها چیزهایی را جذب می کنید که مربوط به فقر است. وقتی احساس مرفه بودن می کنید هر چیزی را که مربوط به رفاه است جذب می کنید. با درک این موضوع که به هر چیزی که فکر کنید همان را جذب می کنید – و اگر به دریافت های خود نیز توجه کنید – شما کلیدهای خلق عمدی را در اختیار دارید. پس همیشه به ثبات قانون جذب باور داشته باشید و بدانید که شما هر چیزی را جذب می کنید که به آن باور دارید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 1.5]