کتاب انرژی درمانی عملی

شما در کتاب انرژی درمانی عملی با تاثیرات شگرف انرژی های موجود در محیط اطرافتان برای بهبود شرایط روحی، معنوی و جسمانی تان آشنا می شوید و می آموزید که چگونه به کمک این انرژی ها، انواع بیماری ها را درمان کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما در دریایی از انرژی شناوریم. در اطراف ما انرژی حراری، انرژی مکانیکی، انرژی شیمیایی، انرژی مغناطیسی، انرژی نوری، انرژی فیزیکی، نیروی جاذبه، انرژیهای فرستاده شده از سوی ستارگان، اشعه مادون قرمز، اشعه ماوراء بنفش، اشعه ایکس، اشعه گاما و خیلی از نیروها و انرژیهای دیگر وجود دارد.

در درون ما نیز انرژی شیمیایی، انرژی حرارتی، انرژی مکانیکی، انرژی بیولوژیکی، انرژی مغناطیسی و انرژی فیزیکی وجود دارد. انرژی های درون ما با انرژی های خارج از محیط بدن ما ارتباط مستمر و دائم دارند و وقتی به عللی انرژی های خارج از بدن ما یعنی انرژی های پراکنده در محیط تغییر می کند، این تغییر باعث دگرگونیهایی در انرژیهای درونی بدن شده و اعمال فیزیولوژیکی بدن نیز دستخوش تغییراتی می شود.

هستند افرادی که می توانند انرژی های منتشره در محیط خارج را به مقدار زیاد جذب کرده و آنها را در درون خود جمع و فشرده نمایند و هر وقت بخواهند این انرژی های ذخیره شده در بدن را به دیگران منقل کنند.

مراکز انرژی در بدن چاکرا نام دارد

مراکز انرژی در بدن که چاکرا نام دارند، کارشان جذب انرژیهای کیهانی و دادن آن به دیگران است. امروزه با تکنولوژی جدید می توان خطوط این انرژیها را در اطراف و درون بدن با استفاده از دوربین های خاص بر روی کاغذ منعکس کرد و وجود این انرژیها را در اطراف هر موجودی به اثبات رسانید.

بیماری های انسان ها در اثر کم یا زیاد شدن این انرژی ها است. در مواردی که میزان این انرژیها افزایش می یابد، بایستی با تکنیکهای خاص به کم کردن آن ها همت گماشت و چناچه این انرژی ها کم شود، امکان دارد که با استفاده از روش های خاص به افزایش آن ها کمک کرد.

انرژی درمانی عبارت است از دادن انرژی از سوی یک درمانگر به بیماری که دچار اختلال انرژی در بدن شده و بیمار گشته است. با این تکنیک می توان بدون پیدایش هیچ نوع عارضه ای بسیاری از بیماران را شفا داد.

خواندن
آموزش جذب با سینرژی – قسمت اول

این است عقیده متخصصین انرژی درمانی و کسانی که در این راه سال های سال کار کرده و تجربه آموخته اند. حال این توضیح و استدلال تا چقدر صحیح و استوار است. بهتر است از خود آنها بپرسید.

کتاب انرژی درمانی عملی

توضیحات بالا پیشگفتاری است که دکتر طهمورث فروزین در کتاب انرژی درمانی عملی خود نوشته است. در این کتاب، دکتر فروزین سعی کرده مخاطب را با تمام انرژی های درون خود و محیط اطراف آشنا کند و در کنار این موضوع به مخاطبش بیاموزد که چگونه می تواند با کمک این انرژی ها، به درمان انواع بیماری ها بپردازد. برخی از مطالبی که در این کتاب ذکر شده به شرح زیر است:

 1. اهمیت انرژی درمانی
 2. توانایی های انرژی درمانی
 3. تغییرات هاله Aura در بدن
 4. ارتباط پیکرها
 5. نقش چاکرا در انرژی درمانی
 6. نقش تغییرات خلقی
 7. مبانی انرژی درمانی
 8. چگونگی درمان های اصلی
 9. روش انرژی درمانی
 10. درمان های فوری
 11. چگونه درمان کنیم؟
 12. درمان توسط افراد کم تجربه
 13. نقش چاکراها در درمان بیماران
 14. چاکرای پایه یا انتهایی
 15. چاکرای جنسی
 16. چاکرای خورشیدی
 17. چاکرای قلب
 18. چاکرای گلو یا حلق
 19. چاکرای AJNA
 20. چاکرای فرق سر
 21. درمان بیماریها به وسیله انرژی درمانی
 22. سر درد
 23. خستگی چشمها
 24. سرما خوردگی، سرفه و گرفتگی بینی
 25. تب Fever
 26. درد گردن
 27. درد معده
 28. نفخ معده
 29. اسهال
 30. و…

با مطالعه کتاب انرژی درمانی عملی هم درک درستی از تاثیر انواع انرژی ها بر بدن بدست می آورید و هم می آموزید که چگونه می توانید به کمک انرژی، به درمان انواع مختلف بیماری ها بپردازید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 7.3 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 2 میانگین: 5]