کتاب آشنایی با تکنیک آب نمک درمانی

آب نمک درمانی یکی از درمان های معنوی برای از بین بردن انرژی های سیاهی است که توسط موجودات متافیزیکی به سمت ما منتقل می شود. در این پست قصد داریم کتابی را معرفی کنیم که توضیحات کاملی در مورد این تکنیک ارائه کرده است.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

انرژی های منفی و ارتعاشات مخرب و موجودات متافیزیک و غیرارگانیک بر مردم اثر می گذارند و به دلیل انرژی سیاهی که دارند، موجب پریشنای آنها می شوند. انرژی منفی می تواند مشکلات گوناگونی نظیر افسردگی، افکار پریشان یا درست عمل نکردن عضوی از بدن را در پی داشته باشد که در نهایت، موجب مشکلات بیشتری مانند اعتیاد، مشکلات مالی یا درد سینه می شود.

موجودات متافیزیک، انرژی سیاه خود را به افراد مورد هدف و هجوم خود منتقل می کنند و مقدار زیادی از این انرژی سیاه را در بدن شان انباشته می سازند. رها شدن از این انرژی سیاه، دشوار است مگر اینکه درمان های معنوی نظیر آب نمک درمانی انجام شود.

خواندنی: کتاب علم تنفس

آب نمک درمانی راه حلی ساده اما قوی برای مقابله با انرژی مضر سیاه است و آن را از بدن بیرون می کشد. با انجام آن، تمرین معنوی مان برای مقابله با این انرژی سیاه، به هدر نمی رود. به جای آن، موجب رشد معنوی ما می شود.

در کتاب آشنایی با تکتیک آب نمک درمانی، شما به طور کامل با این روش درمانی معنوی آشنا می شوید و در مورد کاربرد آن بیشتر می آموزید. علاوه بر این یاد می گیرید که چه زمانی از این تکنیک استفاده کنید و چه نشانه هایی به شما می گویند، شما به آن نیاز دارید.

خواندن
آموزش کف بینی با سینرژی + ویدئو آموزشی

علاوه بر این در این کتاب به مواردی که برای آب نمک درمانی نیاز دارید نیز پرداخته شده و در آن ذکر شده که شما برای انجام این درمان معنوی به چه چیزهایی نیاز دارد و همچنین چگونه باید این روش را برای زدودن انرژی های سیاه به کار ببرید.

برای دریافت رایگان این کتاب به انتهای همین مطلب مراجعه کنید و بر روی گزینه دانلود کتاب آشنایی با تکنیک آب درمانی کلیک کنید.

 • دانلود کتاب آشنایی با تکنیک آب نمک درمانی
 • حجم فایل : 476 کیلوبایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 7 میانگین: 3.7]