تکنیک قدرت خرج کردن پول به شکل ارتعاشی

خیلی از افراد به دلایل مختلف قدرت خرج کردن پول در زندگی خود را ندارند و همین عامل خود یک دفع کننده پول از زندگی است. از نظر قانون جذب پول خرج کردن خود یک عامل برای جذب پول است، ولی به شرط آن که با دیدگاهی مثبت پولتان را خرج کنید. در این پست می خواهیم تکنیکی را معرفی کنیم که به شما کمک می کند ارتعاش پول خرج کردن را به شیوه ای متفاوت دریافت کنید. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما بهترین تکنیک های جذب پول و ثروت در زندگی را آموزش می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. در این پست فرآیند و تکنیکی را به شما یاد می دهیم تا افکار خود را نسبت به پول خیلی سریع تغییر دهید و به موقعیتی برسید که بتوانید پول زیادی را وارد تجربه های خود بکنید و قدرت خرج کردن پول را به گونه ای بدست آورید که هم نسبت به آن رضایت داشته باشید و هم همواره ارتعاش آن را همراه خود داشته باشید.

تکنیک قدرت خرج کردن پول به شکل ارتعاشی چگونه عمل می کند؟

برای اینکار مقداری پول (حداقل 100 هزار تومان) را در کیف پول خود بگذارید و همراه خود ببرید. در طول روز به شکل عمدی به این امر توجه کنید که با این مقدار چه چیزهایی می توانید داشته باشید. مثلا با خود بگوید می توانم فلان چیز را بخرم یا فلان کار را انجام دهم. بعضی از افراد ممکن است پیش خود بگویند در این وضعیت اقتصادی با این مقدار پول چیز زیادی نمی توان خرید.

اما اگر این مقدار پول را به طور ذهنی ۱۰۰۰ بار در روز خرج کنید یعنی شما 100.000.000 تومان خرج کردید و ارتعاشش را فرستادید، این شکل تمركز مثبت باعث می شود ارتعاش شما نسبت به پول کم کم تغيير و بهبود یابد و زمانی که این کار را انجام دهید نقطه جذب شما نیز تغییر می کند و پول زیاد باید در زندگی شما سرازیر شود. چون این یک قانون است و به شما قدرت خرج کردن پول را با تغییر ذهنیتتان می دهد و این ذهنیت نیز ارتعاش داشتن پول زیاد را برای شما می فرستد.

خواندن
دانلود رایگان مانترا سیاره ها (سیارات منظومه شمسی)

بعضی از افراد ممکن است بگویند آیا من می توانم در کیف پولم به جای پول سفته قرار دهم؟ در پاسخ به این سوال ما می گوییم خیر سفته جواب نمی دهد زیرا با این کار احساس قرض و بدهی خواهید داشت و این احساس كاملا مخالف خواسته شماست، شما ثروت و فراوانی را می خواهید. با داشتن ۲۰، ۵۰ حتى ۱۰۰ هزار و یک میلیون تومان در کیف خود و خرج کردن ذهنی آنها تازه متوجه می شوید که چه چیزهای خوبی وجود دارد. با داشتن احساس رفاه، رفاه بیشتری باید به سمت شما بیاید.

سوالات مرتبط:

تکنیک قدرت خرج کردن پول به شکل ارتعاشی چیست؟

تکنیک قدرت خرج کردن پول به شکل ارتعاشی فرآیندی است که در آن به جای آن که شما پول خود را مستقیما خرج کنید، با تغییر نگرش خود نسبت به آن پول و فکر کردن به این که با پولتان چه چیزهایی می توانید بخرید، در ذهن خود بارها و بارها آن را خرج کرده اید و این مسئله سبب ارتعاش جذب پول در زندگی شما می شود. چون شما هم دائما به پول فکر کرده اید و هم به صورت ارتعاشی قدرت خرج کردن آن را به دست آورده اید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]