پزشک وسیله ای برای رسیدن به سلامتی است

وقتی در مورد کمک پزشکان در درمان بیماری ها حرف می زنید، فراموش نکنید که پزشک وسیله ای برای رسیدن به سلامتی است و خود سلامتی هیچگونه ارتباطی به وجود یک پزشک ندارد. حضور پزشک تنها به شما کمک می کند تا افکار مثبت بیشتری نسبت به سلامتی داشته باشید و اینگونه زودتر سلامتی را جذب می کنید. البته این موضوع هم همیشه نیست. حتی گاهی اوقات حضور پزشک باعث می شود شما بیماری بیشتری را جذب کنید! حتما از خود می پرسید چگونه؟ در ادامه بیشتر در این مورد توضیح داده ایم. حتما بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

طب نوین را محکوم نکنید چون به خاطر افکار، خواسته ها و باورهایی که اعضای جامعه شما دارند به وجود آمده است. می خواهیم بدانید که شما قدرت انجام و رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهای خود را دارید. اما نمی توانید بیرون از وجود خودتان دنبال آن باشید. چیزی که مهم است احساسات و عواطف درونی شما می باشد.

ابتدا به دنبال هماهنگی ارتعاشی باشید و سپس عملی را که به شما الهام می شود انجام دهید. اجازه بدهید که جامعه پزشکی در بهبود و شفا به شما کمک کند اما از آنها چیزهای غیر ممکن درخواست نکنید. از آنها نخواهید تا به دنبال راه درمانی که تا بتواند ناهماهنگی های ارتعاشی تان را جبران کند، باشند. چون جامعه پزشکی و شخص پزشک وسیله ای برای رسیدن به سلامتی است نه دلیل سلامتی

اگر درخواستی نداشته باشید پاسخی هم وجود نخواهد داشت. اما توجه به مشکل به معنی به دنبال راه حل بودن نیست. پس عجیب نیست که پزشکان بدن فیزیکی شما را معاینه می کنند و به دنبال مشکل می گردند تا بتوانند راه حلی برای آن پیدا کنند. به دنبال مشکل بودن عامل شتاب دهنده قدرتمندی در جذب مشکل خواهد بود.

خواندن
کتاب علم تنفس

پیشنهاد می کنم: آیا بی توجهی به بیماری آن را از بین می برد؟

گاهی پزشکان به جای پیدا کردن درمان، وسیله ای می شوند که بیماری های بیشتری را جذب کنید. منظور ما این نیست که آنها نمی خواهند به شما کمک کنند، می گوییم که هدف اصلی و مهم آنها در معاینه هایشان پیدا کردن شواهدی است که نشان دهد چیزی درست کار نمی کند و مشکلی در بدن شما وجود دارد و به همین خاطر است که بیشتر از هر چیز دیگر شواهد و نشانه های مشکل را پیدا می کنند.

وقتی برای مدتی درگیر این موضوع شدند به مرور زمان این باور در آنها شکل می گیرد که انسان جایزالخطاست. آن ها بیشتر به جای اینکه بر چیزهای درست تمرکز کنند، بر مشکلات تمرکز می کنند و به همین خاطر است که بیشتر این افراد بیماری را جذب می کنند.

آیا به همین خاطر است که بیشتر پزشکان نمی توانند بیماری های خود را درمان کنند؟ بله درست است. آسان نیست که بر مشکلات و چیزهای منفی دیگران تمرکز کنید و در خود احساسات منفی نداشته باشید. وقتی به منفی ها اجازه ورود می دهید، بیماری نیز به وجود می آید. شخصی که هرگز احساسات منفی را تجربه نکرده است، هرگز مریض نمی شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]