برای به دست آوردن سلامتی بر روی سرگرمی و شادی تمرکز کنید

اکثر افراد بیمار برای به دست آوردن سلامتی به سراغ هر چیزی می روند اما راحت ترین و اصلی ترین روش یعنی تمرکز بر سرگرمی و شادی را فراموش می کنند. به همین دلیل در این پست می خواهیم تاثیر شگرف اهمیت به شاد بودن و احساس خوب داشتن در بهبود بیماری را برای شما توضیح دهیم. حتما این مطلب را تا انتها بخوانید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

نویسنده ای را می شناختیم که بیماری غیر قابل درمانی داشت اما او توانست از این بیماری جان سالم به در ببرد. او این کار را تنها با تماشای برنامه های کمدی تلویزیون انجام داد. می دانیم او برای به دست آوردن سلامتی فقط این برنامه ها را نگاه میکرد و می خندید و اینگونه بیماری او نیز از بین رفت. پشت پرده این موضوع چیست؟

در پاسخ به این سوال ما می گوییم: او شفا پیدا کرد به خاطر اینکه به تعادل ارتعاشی با سلامتی رسیده بود. برای یافتن این هماهنگی ارتعاشی دو عامل بسیار مهم وجود دارد: اول اینکه به خاطر آن بیماری درخواست او برای سلامتی بیشتر و بیشتر شد و دوم اینکه برنامه ای که او نگاه می کرد حواسش را از بیماری پرت می کرد. برای به دست آوردن سلامتی هم داشتن همین دو مورد کافی است.

خواندنی: سلامتی و حال خوب حالت طبیعی بدن شما است

احساس رضایتی که هنگام دیدن و خندیدن به آن برنامه ها داشت نشان می داد که موانع برای جاری شدن سلامتی برداشته شده اند. این دو موضوع عوامل بسیار مهم برای آفرینش هر چیزی که می خواهید هستند: خواستن و اجازه دادن.

خواندن
0 تا 100 چاکرای چشم سوم یا آجنا (Ajna) و عملکرد آن

معمولا وقتی مردم بر مشکلات و چیزهایی از این قبیل تمرکز می کنند، مانع جاری شدن سلامتی در وجودشان می شوند و به شدت مریض میگردند، سپس تمام توجه خود را به بیماری می دهند و آن را بیشتر و بیشتر جذب می کند.

گاهی وقتها دکتری می تواند با روش درمان خود که به آن اعتقاد دارد باور سلامتی را در شما قویتر کند. به خاطر وجود بیماری خواسته شما برای سلامتی شدیدتر می شود و باورتان نیز به واسطه راه درمان پیشنهادی قویتر می شود. اما هم در بیماریهای لاعلاج و هم در بیماری های قابل درمان دو عاملی که باعث شفا و به دست آوردن سلامتی می شوند یکی اند. درخواست و باور.

هر کسی با هر شرایطی اگر انتظار سلامتی را بکشد به آن خواهد رسید. نکته کلیدی این موضوع انتظار برای سلامتی و یا پرت کردن حواس خود از نبود سلامتی است، مثل همان کاری که آن مرد انجام داد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]